7

Ja tam sie na żadne pogromy z naszej strony nie nastawiam i jednobramkowe zwycięstwo brałbym w ciemno.
Na wyjeździe nie przegrać i git.

Jak chcemy kiedyś jeszcze wygrać LM to trzeba przestać sie trząść na myśl o wyjazdach, pokazać charakter w dwumeczu, a nie tylko w domowym spotkaniu

0

@malypuzon Ja właśnie wolę dużo mniejszych pasów, zdecydowanie za mało takich koszulek w ostatnich latach

0

Jak dla mnie super, trochę powiew świeżości, pionowe pasy zachowane.
Jest ok :)

2

Bardzo korzystny wynik Bayernu, u siebie muszą po prostu nie przegrać. Chyba każda drużyna bierze w ciemno zwycięstwo na Bernabeu

10

To samo co City - przeciwnik potyka sie co chwile o własne nogi i leci kontra

0

W LM Real gra 2 razy szybciej niż w lidze, Bayern też. Mam nadzieję, ze u nas jutro te podania nie będą "zdychać" w locie

1

Za minute najwyższy czas varować jakieś padolino

2

@Luciano99 No jak da radę w pierwszej symulce to penalti do 5.minuty

2

W 25 minut Bayern zmarnuje 3 setki, a później pójdzie długa piłka na Viniego, który strzeli gola. Do przerwy pewnie jeszcze jakiś strzał życia i 2:0 dla Realu.
Po przerwie Bayern będzie klepać 40 metrów od bramki madryciakow, a oni będą czekać na kontry.

Zbyt wiele razy już to widziałem

0

@LAMC_10 Może czasem faktycznie by to pomogło?
No ale juz samo zadaszenie i 105k na trybunach zrobią swoje... jeszcze rok :)

2

A my na Camp Nou dachu nie zamkniemy, nawet po remoncie :/

0

@KamQiX Jeśli nic sie nie stanie to dzisiejszą wypowiedzią i brakiem reakcji przegra wojnę już teraz

0

@ZuczekFCB1899 Juz raz Łunin zaprowadził ich do finału

0

No ciekawe co się będzie działo w nocy w Iranie. Po takich deklaracjach Trumpa przecież nie mogą wystrzelić parę rakiet z czego połowa nie doleci do celu, Trump już by sie całkiem skompromitował, więc musi być grubo. A może jednak frajerstwo Ameryki? Przecież jak znów zablefowali to cały świat ich wyśmieje

0

@Quahoo Real co roku jest beznadziejny, ale średnio co 2 lata wygrywa LM, a z potężnym Bayernem nie przegrał od 9 spotkań

0

@bodzio10 Skąd to przekonanie? Faktycznie terminarz mają całkiem przyjemny, ale muszą zacząć wygrywać, no remisy w ich sytuacji nie wystarczą

0

Jak nie Legia to może Pogoń spadnie? Zawsze coś.
Widzew to juz taki pewniaczek do spadku skoro frajerzą tak jak ostatnio z Rakowem

0

@norbi77 O Polske to wiadomo, że nie chodzi, bo nie mamy "odpowiedniej floty", a jeśli coś w ogóle mamy to zbyt dużo czekania na decyzję od konserwatora zabytków.

No ale Europa też sie nie powinna mieszać głównie dlatego, że nikt ataku z nimi nie konsultował, a NATO ma inne regulaminy działania

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@buglikos no ale w lidze przegrali 1:2

1

@PatrychoO Ogólnie jak każda platforma - opłacić na miesiąc, obejrzeć zaległości i anulować subskrypcję

0

@PatrychoO Juz lepiej opłacić Disneya + na miesiąc i w ciągu tego świątecznego dnia nie oglądać 2-3h polsatowych reklam

1

@Rastafarnianin Aa spoko, bo coś mi tu nie pasowało

1

@Sulimo W Łodzi juz po

1

Roma nie puchnie, idzie po remontade

0

@Katalonik97 tak się kończy Amigos FC

2

@Luciano99 Remis? Pokaż buty

1

@PIWOSZ89 dwa dobijoki

21

Lamine wspierał Yamala?

1

@LeoMessiiBarcaPepa Messi był praktycznie kompletnym zawodnikiem.
Może pojawi sie super strzelec albo super asystent albo super drybler. Ale czy pojawi sie kosmita, który niemal w każdym ofensywnym aspekcie będzie najlepszy w historii? Nie sądzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?