0

Z jednym skrzydłowym może być ciężko, wszystko w nogach Yamala, ale raczej to nie będą pojedynki 1vs1

0

@damian16161212 Oo panie, takich emocji to chyba nawet nie miałem 18 grudnia 2022. Zazdroszczę, ale w razie porażki będzie też bolało bardziej

0

@Szicek10 Obojętnie, nasi i tak albo prosto w bramkarza albo obok bramki

6

Racjonalnie to szanse mamy małe, ale człowiek zawsze sobie robi nadzieję :/

Rok temu z Interem...tak blisko finału
Co roku czegoś brakuje, zawsze "pech", czerwone kartki i naiwna gra

4

@vangoor No to i tak duże szanse dajesz. Od stanu 0:0 może byłoby 60-40 dla nas, a jednak mamy 2 bramki w plecy, więc tak realnie to mamy jakieś 10-15% patrząc na to jak gra u siebie Atleti

0

@mactab czemu po sezonie, nawet na meczyk sie nie zalapiecie

1

A kto jest królem? MU?

0

@RoberDzik To samo Modrić, wraca i jest tam najlepszym pomocnikiem.

1

Czyli znowi czerwo w pierwszej połowie:/

2

@Chimera Ci których najbardziej to ocieplenie dotyczy niestety mają klimat i planetę w d..pie.
My Polacy w zimnym klimacie płaćmy podatki klimatyczne, bo sie spalimy... Albo wszyscy albo nikt, Europa cierpi troszcząc sie o cały świat, który sam ma to gdzieś

7

W Ekstraklasie wesoło, nadal prawie połowa tabeli jest w walce o mistrzostwo

0

Mamy ciężki terminarz do klasyku, wątpie w komplet punktow. Real też oczywiście może coś stracić. Przed klasykiem raczej mistrza nie zdobedziemy

1

@MesQueUnClub_87 No i trochę zmiana systemu. W LM ciężko strzela sie bramki topowym drużynom, ale my za to tracimy je bardzo łatwo i naiwnie. Jak ustawimy Bastoniego czy innego top obrońcę na połowie boiska to pewnie będzie podobnie

3

@Bykunn Dokładnie, musi to być ktoś z Barcy. Raphinia sezon zepsuty kontuzjami, reszta zawodników też nie błyszczała. Yamal, Pedri i Joan Garcia, ale on bez szans za gracza sezonu raczej

@Messibestplayerintheworld Bramkarz raczej bez szans na takie nagrody, nie przy Yamalu czy Pedrim, który ostatni miesiąc może miał gorszy, ale wcześniej zdecydowanie był najlepszym pomocnikiem na świecie.
Może gdyby to była wygrana liga w stylu Xaviego, gdzie faktycznie wygraliśmy defensywą i swietnym bramakrzem, wtedy strzeliliśmy 70 bramek w calym sezonie, teraz juz 84 po 31 kolejce i prawdopodobnie przebijemy 100 goli.
Ale oczywiście doceniam sezon Joana, najlepszy bramkarz La Liga co potwierdzają statystyki bramkarzy

2

@beter2 to jeszcze z 50 brakuje na Bastoniego :D

0

@LeoMessiiBarcaPepa Union i tak juz o nic nie gra, 7pkt przewagi nad strefą spadkową na 5 kolejek przed końcem to raczej bezpieczna przewaga. Po sezonie i tak zmiana trenera.
Niczego nie ryzykują, a byli pierwsi i poszło w świat :)

2

@Fantastyczny Chłopiec Pytanie czy jest w ogóle sens go sprzedawać za te pieniądze? Dobry zmiennik, ławka nigdy nie będzie za szeroka, co chwile ktoś wypada

2

@Messibestplayerintheworld Jaką ma w sumie konkurencję? Jedynie Pedri

2

@Luciano99 A Gavi mógł po prostu przydusić któregoś kolanem i byłby szacunek :/

0

@LeoMessiiBarcaPepa W Unionie raczej nie ma gwiazd, może jakoś da radę

0

@vangoor cholera wie, który gorszy aktualnie

2

@VeB 1899 Ja coś czuje, ze jeszcze przed Klasykiem podziękujemy Hansiemu za wystawienie dobrego składu z Espanyolem

3

@Krzysztof1987 na 100%? Na Camp Nou nie strzeliliśmy żadnej

0

@18Pawel99 Cancelo LS

0

@RomanGroza No i ruch lewostronny. Minus Japonii niestety.

0

@Danny Gaucho i to bez 7-8 karnych jak niektórzy

0

@mientusek1407 Ronaldinho na LS

0

@Piorun Pewnie znowu będą polować na kości

1

@Firestone i ta czwarta prawdopodobnie (wierzę , ale na 90% tak będzie)wypierdzieli nas z LM :/

0

@Aequlibre Nie złapali czyli podjął dobrą decyzję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?