0

@RobsonPL Nikim. Będziemy atakować

0

Bez Maldiniego nie ma szans na remontade

0

@NeyJr11 Messi też późno ogarnął wolne, bliżej 30. tak naprawdę

0

@Merton Fermin prawie pelny mecz zagrał ostatnio miesiąc temu

0

No niestety Gavi jest zbyt elektryczny, strach go wpuszczać od pierwszej minuty w ważnych meczach. Walka to jedno, kocham go za to, ale z jaką łatwością on zgarnia kartoniki...

1

Ladnie, soczyście

1

Alvareza jeszcze nie mamy, nie ma kto strzelać

2

Lewy? To już przeszłość

0

@Destroyer_of_Worlds Niestety w LM taki styl nie działa o czym sie przekonaliśmy juz wiele razy, tak samo jak ta obrona

0

Doslownie nikt tego bramkarza nie dotknął

0

Doslownie wykop spod pola karnego Espanyolu i mają setke, no nic sie nie zmienia

0

Brawo Ferran, a temu bramkarzowi o co chodzi? :)

0

Oby sie Balde czegoś nauczył od Cancelo, bo jeśli nadal będzie bezmózgim kurczakiem walącym wrzutki na oślep to nie wyczymię

0

No i brawo Fermin, ładuj jak masz okazję

7

Dla Ferrana nie ma łatwych piłek

0

@kamyk_23 Ja tam nie widzę większego powiązania, ten mecz ich nie zabije fizycznie przecież, i tak większość zejdzie w drugiej połowie

0

@FLYP a co ma robić na emeryturze?

1

@norbi77 Do klasyku każdy mecz będzie wymagający, a te 6pkt to wciąż jest mała przewaga, przecież do klasyku rownie dobrze mozemy podchodzić juz bez tej przewagi i grać z Realem o tytuł. Juz niektórzy serio odlecieliz to nie jest 15pkt przewagi

0

@Bykunn Wpadka z Espanyolem w remontadzie nie pomoże. Nikt nie mówi, ze Pedri czy Yamal mają grać cały mecz, ale ławka po blamażu z Atleti nie musi być dla nich optymalnym rozwiązaniem

1

@Bykunn Jak ma grać g..wno to niech nie gra we wtorek, może dzisiejszy występ pomoże mu złapać formę.

@jedrek7000 No pewnie odpadniemy, szansę na awans dość małe. Na zgarnięcie 3 wciąż cennych punktów szansa jest większa, skorzystajmy

Nie wiem skąd przekonanie, że ławka po blamażu z Atleti to najlepsze wyjście dla naszych piłkarzy

0

@Kinginiesta I ewentualnie taki mały plusik, że szanse na wygranie meczu wzrastają parokrotnie, ale to szczegół :)

0

@Szczygiel06 No to już będzie przesada, ale jeśli pogra 45-60min to raczej mu nie zaszkodzi(o ile zdrowie ok)

3

No i super, że Flick nie wystawia rezerw. Na ten moment mamy tylko i aż 6pkt przewagi, a terminarz do Klasyku(którego przecież też możemy nie wygrać) dosyć wymagający, bo wyjazdy z Osasuną i Getafe chyba słabo wspominamy, prawda?
No i nie jestem przekonany, że naszym akurat potrzeba tego odpoczynku, może właśnie potrzeba dobrego meczu?

Niech się postarają to w drugiej połowie odpocznie reszta "potrzebujących"

6pkt przewagi, a kolejek jeszcze sporo, niektórzy chyba za szybko świętują mistrzostwo

0

Pedri tez ostatnio czesciej gra po 45 minut niz po 90

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mordini123 Szczegolnie, ze Arsenal jeszcze walczy w LM

1

@Katalończyk 99 Nie no, taka drabinka, rok temu jeszcze lepsza. Niestety frajernia sezon w sezon. Sklad mamy niby lepszy niz Atleti co widać po lidze, ale przychodzą dwumecze w pucharach i przegrywamy

0

@Eklerek Chyba wlasnie po to został kupiony, tak jak u nas Lewy. Niestety jeden i drugi raczej mają problemy z tym dobijaniem

0

Dopiero zobaczylem

Co zrobił Arsenal?? Naprawdę chcą to jeszcze przegrać?

0

@ACMaldini3 przedłużenie kontraktu na finiszu, Vini zadowolony ostatnio w wywiadzie, więc raczej nigdzie sie nie wybiera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?