LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RobsonPL Nikim. Będziemy atakować
0
Bez Maldiniego nie ma szans na remontade
0
@NeyJr11 Messi też późno ogarnął wolne, bliżej 30. tak naprawdę
0
@Merton Fermin prawie pelny mecz zagrał ostatnio miesiąc temu
0
No niestety Gavi jest zbyt elektryczny, strach go wpuszczać od pierwszej minuty w ważnych meczach. Walka to jedno, kocham go za to, ale z jaką łatwością on zgarnia kartoniki...
1
Ladnie, soczyście
1
Alvareza jeszcze nie mamy, nie ma kto strzelać
2
Lewy? To już przeszłość
0
@Destroyer_of_Worlds Niestety w LM taki styl nie działa o czym sie przekonaliśmy juz wiele razy, tak samo jak ta obrona
0
Doslownie nikt tego bramkarza nie dotknął
0
Doslownie wykop spod pola karnego Espanyolu i mają setke, no nic sie nie zmienia
0
Brawo Ferran, a temu bramkarzowi o co chodzi? :)
0
Oby sie Balde czegoś nauczył od Cancelo, bo jeśli nadal będzie bezmózgim kurczakiem walącym wrzutki na oślep to nie wyczymię
0
No i brawo Fermin, ładuj jak masz okazję
7
Dla Ferrana nie ma łatwych piłek
0
@kamyk_23 Ja tam nie widzę większego powiązania, ten mecz ich nie zabije fizycznie przecież, i tak większość zejdzie w drugiej połowie
0
@FLYP a co ma robić na emeryturze?
1
@norbi77 Do klasyku każdy mecz będzie wymagający, a te 6pkt to wciąż jest mała przewaga, przecież do klasyku rownie dobrze mozemy podchodzić juz bez tej przewagi i grać z Realem o tytuł. Juz niektórzy serio odlecieliz to nie jest 15pkt przewagi
0
@Bykunn Wpadka z Espanyolem w remontadzie nie pomoże. Nikt nie mówi, ze Pedri czy Yamal mają grać cały mecz, ale ławka po blamażu z Atleti nie musi być dla nich optymalnym rozwiązaniem
1
@Bykunn Jak ma grać g..wno to niech nie gra we wtorek, może dzisiejszy występ pomoże mu złapać formę.
@jedrek7000 No pewnie odpadniemy, szansę na awans dość małe. Na zgarnięcie 3 wciąż cennych punktów szansa jest większa, skorzystajmy
Nie wiem skąd przekonanie, że ławka po blamażu z Atleti to najlepsze wyjście dla naszych piłkarzy
0
@Kinginiesta I ewentualnie taki mały plusik, że szanse na wygranie meczu wzrastają parokrotnie, ale to szczegół :)
0
@Szczygiel06 No to już będzie przesada, ale jeśli pogra 45-60min to raczej mu nie zaszkodzi(o ile zdrowie ok)
3
No i super, że Flick nie wystawia rezerw. Na ten moment mamy tylko i aż 6pkt przewagi, a terminarz do Klasyku(którego przecież też możemy nie wygrać) dosyć wymagający, bo wyjazdy z Osasuną i Getafe chyba słabo wspominamy, prawda?
No i nie jestem przekonany, że naszym akurat potrzeba tego odpoczynku, może właśnie potrzeba dobrego meczu?
Niech się postarają to w drugiej połowie odpocznie reszta "potrzebujących"
6pkt przewagi, a kolejek jeszcze sporo, niektórzy chyba za szybko świętują mistrzostwo
0
Pedri tez ostatnio czesciej gra po 45 minut niz po 90
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mordini123 Szczegolnie, ze Arsenal jeszcze walczy w LM
1
@Katalończyk 99 Nie no, taka drabinka, rok temu jeszcze lepsza. Niestety frajernia sezon w sezon. Sklad mamy niby lepszy niz Atleti co widać po lidze, ale przychodzą dwumecze w pucharach i przegrywamy
0
@Eklerek Chyba wlasnie po to został kupiony, tak jak u nas Lewy. Niestety jeden i drugi raczej mają problemy z tym dobijaniem
0
Dopiero zobaczylem
Co zrobił Arsenal?? Naprawdę chcą to jeszcze przegrać?
0
@ACMaldini3 przedłużenie kontraktu na finiszu, Vini zadowolony ostatnio w wywiadzie, więc raczej nigdzie sie nie wybiera