0

Niestety... Kurde Yamal ma taki przegląd pola i pali... No tak nie można

0

Spalony? Czy nie?

0

No i pięknie, jednego buraka mniej

0

@RymsonPL w bramkarza, na szczęście między nogami:)

0

Do przerwy znowu kopną w stronę naszej bramki, będzie sam na sam i znowu w d..pe pewie

0

Nasi teraz ruszą, obrona jeszcze bardziej sie posypie i może być powtórka z PK ;)

2

Naprawdę nie wiem czy tu Bastoni coś pomoże, wina filozofi raczej

0

Prosimy sie o bramkę..jak dobrze, ze Real dziś przegrał, bo tu 3pkt baaardzo wątpliwe

0

@Michael24 Za remis z Atleti nie możemy być źli, ja sie obawiam bardziej kolejnego zaćmienia i porażki, ale jak wydają od początku z dobrym nastawieniem to będzie fajny meczyk

1

@NeroTFP1 Real już przegrał lige w październiku według społeczności RM.pl

2

I teraz na spokojnie można oglądać mecz z Atleti, przewaga niezagrożona:)

1

@Sulimo Ba, celnego strzału nie oddali

1

@Barceloniarz987 przez kilka godzin na pewno

3

@Danny Gaucho Tylko czy w Arabii potrzebna mu forma fizyczna? Przecież już teraz prawie nie biega, a z piłką przy nodze wygląda wręcz karykaturalne. Mimo wszystko strzela te bramki, nieważne jakie, w tabelkach rośnie.

3

@Konradowskyy Ehh... Obrońca przed emeryturą wyrzucił nas z finału LM, nosz kur

1

@Faro Oczywiście, że tak :)

3

@clyde Mnie to ani trochę nie boli, po prostu nie rozumiem tego zjawiska.
Ten sam ksiądz którego nie lubią będzie im świecić jajeczka :)
A jeśli ma gdzieś religie to dlaczego idzie z tym koszyczkiem do kościoła i ten pokarm ŚWIĘCI. No ciężko to wytłumaczyć :)
Przecież można iść na spacer do parku, a nie z jajkami do kościoła, bez religii to przecież ma więcej sensu

No ale nie mam zamiaru zamykać nikomu drzwi do kościoła, luźna rozkmina :D

1

@kanver_ Niestety Messiemu nie zależy na rekordach i raczej nie będzie na siłę grać po 40. byle tylko przegonić Cristiano.
No a Cris tak jak mówisz, dopóki Messi będzie biegać po boisku to chłop nie przestanie grać :)

@Danny Gaucho Te 3 lata to trochę naciągane:)

4

Ciekawe ile procent Polaków nie było w ciągu roku ani razu w kościele, ale idą dziś z koszyczkiem. Mam wrażenie, ze nawet ateiści chętnie swiecą pokarmy :)

1

@gumaz Jak grill? Wieczorem, po ciemku? Dziwny człowiek

1

@krefi10 A co dalej? Ciężki terminarz mamy

0

@Pustelnik Coś czuje, ze po przerwie reprezentacyjnej będziemy czlapać i nie będzie 3pkt

0

Tak, juz widze jak Inter negocjuje w kwietniu transfer jednego z kluczowych zawodników.

0

@nioton w kakakasku

0

@BORO_12 Martin będzie rywalizował na LO, gdy już nie będzie musiał grać na SO

0

@pt9 No tego sie właśnie bardzo obawiam, bo może czysto pilkarsko będzie dużo lepszy od Martina czy Cubarsiego, ale czy w naszej obronie najgorsze są indywidualności czy sama taktyka bronienia? Mam wątpliwości.
W przypadku klasowej 9 wszystko jest jasne - trzeba kogoś z lepszym wykończeniem i będzie pięknie.
W obronie niestety umiejętności piłkarskie jednej jednostki mogą wiele nie zmienic

0

@LeoMessiiBarcaPepa nie mówię o klasyku, ale o byle jakim meczu ligowym, gdzie często nasi nawet nie grają na 100%, ale kibic pójdzie i zapłaci 2-3 hiszpańskie dniówki.
Wiadomo, że jak kibic z innego kraju planuje wyjazd raz na kilka lat to mu te ceny biletów wielkiego wrażenia nie robią, bo cały wyjazd i tak będzie drogi i z tym każdy sie liczy.
No ale jak nie jesteś socios i chciałbyś raz na jakiś czas iść na Camp Nou to masz finansowy problem.
Pozostaje liczyć, ze przy 105k miejsc te ceny mooocno spadną, bo inaczej będziemy zapełniać tylko pół stadionu w większości spotkań

1

@xvcWinterSoldier Wierzę, gorzej z "9"

6

@Laminedependencia Cena. Nawet jak ktoś nie jest socios to było go stać na taki mecz, nawet na zabranie rodziny.
A jak grają chłopy i trzeba zapłacić 200-300 euro to juz człowiek sie zastanowi czy stać go na 90min luksusu

2

Na RM.pl jest okładka Marki, więc chyba jednak sie ukazuje w Wielki Piątek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?