LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Dziś czy od początku wojny?
0
@Jasko227 Jak przejdziemy Atleti(mimo wszystko 4.druzyne La Liga) to Arsenal powinien być paradoksalnie łatwiejszy.
Juz nie róbmy z Atleti takiego potwora, to nie z nimi bijemy sie o mistrza w lidze
0
@LeoMessiiBarcaPepa Dla nas tak, dla Atleti średnio:D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FrankDux72 3pkt są, więc podbite
0
@mr Barca Nie bluźnij
0
@Popitek12 Katowice nocą?
2
@Aragorn33 Nikt nigdy nie będzie na poziomie GOATa Messiego.
7
@Mario96w Uff, używam, nie żre za moje :D
2
@DJ6 Tylko czy Gavi to zawodnik na "10"? Raczej nie
2
No tak to wygląda jak zawodnik ma ważny kontrak, że nawet jeśli klub sie zgodzi ( w tym przypadku na 99% Barca by go nie puściła) to jeszcze zawodnik musi chcieć zmienić klub
My nie chcemy sprzedawać zawodników, gdy są jeszcze coś warci, a gdy już zawodnik jest cieniem samego siebie to po prostu nie ma powodu zmieniać klubu skoro gra w Barcelonie i zarabia duże pieniądze.
Olmo na ten moment? O dziwo długo bez kontuzji, niestety forma też średnia. Czy bym sprzedał? Pytanie kto za niego, bo samym Ferminem sezonu nie uciagniemy
0
@LAMC_10 Pytanie nie brzmi ile meczów, ale ile w tym będzie karnych
1
@Luciano99 Nikt Ci tego nie zarzucał
3
Chlop robi niesamowity wiatrak na skrzydle, potrafi genialnie podać, ale z jego strzałów naprawdę niewiele wynika. Czasem trochę za bardzo sie uwikła w drybling, a wystarczyloby przełożyć jednego i oddać dobry strzał na bramkę
Technicznie bestia, jedynie te strzały do poprawy
6
"Jest spóźniony, nadeptuje na stopę, na kostkę."
No właśnie nie był spóźniony, WYRAŹNIE kopnął najpierw piłkę, bo prostu nie był juz w stanie zatrzymać nogi w powietrzu po tym wybiciu.
Ogólnie sorry Martin, trochę cię wczoraj z*bałem, ale z powtórek faktycznie widać, że chłop całkowicie legalnie wybija piłkę i to w tej sytuacji jest kluczowe. Takie wejście bez dotkniecia pilki to oczywiste czerwo, ale tu było wybicie.
Sędzia wszystko dokładnie widział na VARZe, nic jego oczom nie mogło uciec, więc wystarczyło podjąć decyzję zgodną z przepisami.
Pytanie gdzie żółta kartka dla Lengleta po zatrzymaniu od tyłu Pedriego(bez żadnego zainteresowania piłką), bo chłop w drugiej połowie powinien juz wylecieć z czerwem
1
@norbi77 Zrobili Widzew :/
0
@Gaucho Faktycznie najpierw piłka później noga więc bez czerwa
0
Hansi czemu ukarales nas dzisiaj Feranem:/
3
No jest genialnu tylko żeby jeszcze lepiej trafiał w bramkę
1
Lenglet który bez pilki w pierwszej połowie kasował kontre Pedriego i nie dostał kartki wtedy
1
@tarczon 9/10 sędziów wyp*dala go z boiska
0
To czas sie ogarnąć, bo początek polowy fatalny, to my mamy tu dyktować warunki
0
Wincyj szczęście niz rozumu, ale od razu do bazy z nim
0
Nie chcę słuchać jakim to kozakiem jest Martin... przeciętniak z odpalami jak widać
1
Najpierw glupia strata tuż po starcie a teraz tracimy ogromy atut. Naprawdę jesteśmy absurdalnie glupi w obronie
1
Dobra dajcie Bastoniego za tego dzbana
3
45min w przewadze zawodnika - no wypada to wygrać!
0
Serio z 2 metrów??? Zaskoczyla go piłka?
0
@Wojtek84 srednio, sprawdzali karnego i nie było
1
Czyli i tak w 10, ale karnego brak..no ale spoko, i tak cud ze nie było tam spalonego