LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 Mmm donosiki do uni, powtórka z rozrywki, teraz z drugiej strony
0
Będzie jutro druga seria dla Kamila?
1
@Arden Nie no, akurat jego pozycje mamy obstawione
I jeśli skrzydło to chyba tylko prawa strona, a tam mamy Yamala i Roonego, który i tak ma mało okazji do gry
1
8.miejsce, a połowa stawki jeszcze miała zaległy skok
1
@spacer Kubacki i Żyła i tak już są emerytami i z nich juz sie raczej nic nie wyciśnie.
0
@heniusss W każdym razie lepiej sie za mocno nie napinać przed MŚ i kluczowym momentem sezonu.
No i moim zdaniem Argentyna juz nie będzie tak mocna jak ostatnio, sam Leo prawie 4 lata starszy, ogólnie juz chyba nie będzie tego poweru, ale obym się mylił.
5
Byle nie Portugalia
3
@Safrani No i tak średnio bym powiedział. Duża kasa, ale cel wciąż ten sam - utrzymanie
1
@Marcin199310 Hmm, bo to był towarzyski i mieli szybkie 2:0?
1
@gumaz I Domena :)
U naszych coś nie widać polotu:/
0
@Bykunn Wątpię, że będą braki przez to, ze paliwo będzie tansze o jakieś 15%.
Być może będą, ale raczej nie z tego powodu
5
Chlop wychodzi z progu, buja sie jakby zaraz miał spać na zeskok, ale leci na 232m
2
@mati15d Minuty w reprezentacji to tylko niewielki procent tego ile grają w sezonie. To głównie klub powinien dbac o odpoczynek zawodników
1
@Bykunn Miałem wyjaśniać, ale skoro wszyscy dobrze wiemy o co chodzi to tylko to wkleje
O ile jeszcze jestem w stanie uwierzyć, ze akurat właśnie w tym momencie skończyli ustawę i dopiero teraz była gotowa tak ten żałosny wpis na X-ie mogli sobie darować. Po raz kolejny niepotrzebnie zaczepili Nawrockiego(dziwnym trafem zazwyczaj "przepychanki" zaczynają sie z ich inicjatywy).
Prezydencie podpisuj, juz! Co z tego, ze kilka tygodni ociagalismy sie z dzialaniem! Robimy, nie gadamy!
2
@Luciano99 Uff, mamy to
3
@Eklerek Człowiek sam jest przeciwny polityce na La Rambli, ale czasem aż sie nóż w kieszeni otwiera jak sie widzi takie odklejki :/
3
@AdrianJaniak I uważasz, ze wejście Prezydenta do szatni to przebicie? Albo że w ogóle to zrobienie z siebie idioty?
No to grubo :)
4
@AdrianJaniak Jak pizze na granice nosili(niestety nie dla polskich mundurowych) to dziwnym trafem też ktoś z aparatem czekał :)
0
@bart_azz Może Anglik zrozumie, że walczy o pozostanie w Barcelonie i da z siebie więcej?
4
@Rastafarnianin Nie wiem czy to ludzie Nawrockiego czy nie, ale bym sie zdziwił gdyby tam nikt nie wszedł robić zdjęć bez względu czy z woli Prezydenta czy nie.
Z pewnością bardziej spontaniczne są grzybobrania w garniturze
A jeśli to jest żałosne to co powiedzieć o wczorajszym numerze uśmiechniętych
Na szczęście Pan Prezydent znów ich ograł i popsuł humorki :)
11
Po pierwsze to za chwilę Mundial i nic dziwnego, ze selekcjonerzy chcą już robić próby najmocniejszego składu. Po to powołują zawodników żeby z nich korzystać
Po drugie to sam Hansi też ostatnio nie oszczędzał Raphini mimo 5:1 z Sevillą w 61 minucie czy z Newcastle gdzie w 56 minucie było 5:2.
Jedynie co to faktycznie skoro większość zawodników gra w Europie to byłoby lepiej gdyby mecze reprezentacji również odbywały sie w Europie, ale to chyba zrozumiałe, ze chociaż jeden mecz chcą zagrać u siebie w kraju
No i kwestia czy faktycznie coś mu dokuczalo już przed meczem
3
Ciekawe kiedy zniana na Camp Nou :)
1
@Kamiloza91 Rashford gra w tym roku takie g..wno, ze i tak bedziemy w d..pie
11
Bez Raphy awans w LM niestety można skreślić
0
@hugz wolisz kolano? :)
2
@Edoss Ale to my "dzwonimy" niestety
1
Jak nic sie nie zmieni to jeszcze sezon i sie pożegna
3
@PatrychoO Kiedyś wielkie nazwiska, a dziś nie kojarze połowy składu.
No oczywiście to też moja wina, bo aż tak sie innymi drużynami nie interesuje, ale gdyby to byli wielcy piłkarze to siłą rzeczy wiedziałbym kim są i gdzie grają
0
@karci0 Sekcja kobiet Realu powstała pare lat temu z tego co kojarze.
0
Stary siedzi w Madrycie to mlody korzysta, ale gdzie on do Realu