0

Mecz na jakieś 4:3

0

@Bykunn chyba Eric

1

będą jaja jak na trybunach bedzie 10k kibicow Newcastle i zakrzyczą kataloński piknik

1

@BojanKriKicz Ja czekam aż zrobią stadion juz na 100%, pewnie w 2028 sie wybiore

0

@Tabaluga37 Też pewnie nie, bo mają drugi wybór

15

No pewnie tak właśnie będzie :)


0

@regatta52 To serio brzmi niewiarygodnie. Ostatnie 2 lata to wiadomo, remont, ale wcześniej ta LE, ehh :)

1

@barcanawieki Pokazują tylko mecze o 21 i to drugiego wyboru więc... :)

0

@nabial Tylko szkoda, ze nie spróbował już takiego wariantu w meczu z Sevillą, dlatego wątpię, że dziś postawi wlasnie na fałszywą 9.
Lewy czy Ferran w grze kombinacyjnej są absolutnie bezużyteczni, z trafieniem do bramki też mają problemy.
Jedyny argument za wystawieniem Lewego to gra w powietrzu zarówno pod naszą bramką jak i pod bramką przeciwnika, ale obawiam się, ze oprócz tego będziemy grac w 10

2

@mercurial2000 Jeśli ta drużyna Flicka naprawdę ma charakter to w takich meczach musi go pokazać.

0

@Karol145 Niestety. Ale to jest właśnie cały Tusk - najpierw krytykuje i obwinia rządy PiS, obiecuje, ze wszystko to kwestia jednej decyzji i podatków po czym po wygraniu wyborów nie robi niczego żeby faktycznie wpłynąć na ceny paliw, a w sytuacji kryzysowej jednak nic nie zależy od państwa i wszystko jest kwestią rynku :) No szkoda, ze w 2022 to juz była wina PiSi i Obajtka.
No i żeby nie było, i jedni i drudzy są siebie warci, ale wk*wia mnie taka hipokryzja kościółka Tuska.
Naród glupi i jeszcze nie raz nabierze sie na te same sztuczki tych samych krętaczy

0

@Karol145 Tak, prawach rynkowych Orlenu. Łupią Polaków aż miło

2

@Karol145 Przecież ceny na rynku są dużo niższe niz w 22-23, a jakoś w Polsce ceny wystrzeliły w kosmos

7

@Hubert102 Jak będziemy dziadami to trudno, nie zasluzymy na awans i tyle.
Mamy po prostu wygrać z Newcastle na Camp Nou, na tym etapie LM trzeba czegoś wymagać :D

5

@Vurt Taa, też kocham ten argument. W Anglii Chelsea, MU czy Liverpool wydają podobnie duże pieniądze, ale to Guardiola dominację ligi zawdzięczał tylko kasie, a tamte zespoły nie.
Różnica polega na tym, ze Guardiola te obrzydliwie duże pieniądze zamienił chociaż w sukcesy na angielskim podwórku, a Chelsea czy MU nie.

1

@Karol145 A co ma wojna na bliskim wschodzie do cen gazu, który kupujemy z Norwegii?

Dlaczego Diesel kosztuje prawie tyle co w 2022 mimo dużo niższej ceny ropy i dużo korzystniejszym kursie dolara?
Dlaczego Tusk jedną decyzją nie zbije cen jak to obiecywał swojemu ludowi?

0

@Roobo Hakimi za zabieranie ręczników i brak fair play dostał jakąś karę?

0

@turhiay Nie no, bez jakościowej drużyny nawet dwunasty zawodnik nie wepchnie ich do finału :D

1

@Kgorecki2500 No tak jak mówię - jak ktoś ma wolne środki i to mu sprawia przyjemność...
Osobiście nigdy nie wyśle takiego donejta, bo nawet jeśli szanuje danego twórcę i podobają mi sie jego treści to on przecież zarabia naprawdę duże pieniądze z wyświetleń i lokowań produktu w filmach.
Jeszcze gdyby chodziło o jakiegoś małego, początkującego twórcę to bym się zastanowił czy mu nie pomóc, ale wysyłanie moich ciężko zarobionych pieniędzy milionerom(albo prawie) z olbrzymią popularnością, którzy tej dyszki czy dwóch nawet nie odczują to jednak nie :)
No i co w zamian? Powie moje imie na streamie? :D Nie kręci mnie to
Osobiście wolałbym te drobne wrzucić na jakąś zbiórkę i realnie przyczynić sie do pomocy innemu czlowiekowi niz napychać kieszeń bogatym ludziom, którzy i tak zarabiają dzięki mojej obecności na ich kanale.

No ale jak mówię - nie krytykuje i nie mam zamiaru dyktować komuś na co ma wydawać albo nie wydawać swoich pieniędzy.

0

@Karol145 Nie ma szans, pewnie pomogą im wyjść z grupy, ale dalej już nawet sędzia nie pomoże

3

@Ignareks Też tak myślę, nie wiem czy bardziej nie boje sie Atleti w następnej rundzie niż tego Arsenalu w półfinale.
No oczywiście najpierw trzeba awansować :)

No i tym bardziej szkoda, ze nie mamy klasowej 9 i jakiegoś doświadczonego stopera w zespole. Brakło nam tego rok temu i w tym roku też będzie ciężko mimo ponownie szczęśliwej drabinki.
W ewentualnym finale niestety już będzie bardzo ciężko, ale jeden mecz...:)

1

@Kgorecki2500 Nie no, przy 740k subskrybentów to juz nie jeden milion na YT zarobił :D
No w każdym razie zastanawia mnie to od dawna, czasem patrzysz top donate, a ktoś wysłał juz kilkadziesiąt tysięcy takiej osobie :D
Oczywiście nic mi do tego, każdy ze swoimi pieniędzmi może robić co tylko chce

0

@Kgorecki2500 Zawsze zastanawiam sie dlaczego ludzie wysyłają pieniądze milionerom, którzy i tak zarabiają dzięki widzom na wyswietleniach i reklamach.

0

@Marcelinho99 Tylko my właśnie nie potrafimy przepychać ważnych spotkań. Zazwyczaj gramy lepiej i ładniej niż przeciwnik i zazwyczaj nic nam to nie daje

3

@kamyk_23 Wątpię, że my zagramy w finale, ale Realowi na to nie daje szans, przecież Bayern i PSG to drużyny dużo lepsze niz City

0

Warto oglądać do końca? :)

0

@Bernard777 3 bramki przewagi i 1 zawodnik więcej

6

Na pocieszenie Real ma przed sobą Bayern i ewentualnie PSG czyli drużyny o półkę wyżej niż City z tego sezonu

0

@El Plutoninho to tak jak my

1

@Messibestplayerintheworld Najgorzej, ze nawet za mocno sie dzisiaj nie zmęczą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?