LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz na jakieś 4:3
0
@Bykunn chyba Eric
1
będą jaja jak na trybunach bedzie 10k kibicow Newcastle i zakrzyczą kataloński piknik
1
@BojanKriKicz Ja czekam aż zrobią stadion juz na 100%, pewnie w 2028 sie wybiore
0
@Tabaluga37 Też pewnie nie, bo mają drugi wybór
15
No pewnie tak właśnie będzie :)
0
@regatta52 To serio brzmi niewiarygodnie. Ostatnie 2 lata to wiadomo, remont, ale wcześniej ta LE, ehh :)
1
@barcanawieki Pokazują tylko mecze o 21 i to drugiego wyboru więc... :)
0
@nabial Tylko szkoda, ze nie spróbował już takiego wariantu w meczu z Sevillą, dlatego wątpię, że dziś postawi wlasnie na fałszywą 9.
Lewy czy Ferran w grze kombinacyjnej są absolutnie bezużyteczni, z trafieniem do bramki też mają problemy.
Jedyny argument za wystawieniem Lewego to gra w powietrzu zarówno pod naszą bramką jak i pod bramką przeciwnika, ale obawiam się, ze oprócz tego będziemy grac w 10
2
@mercurial2000 Jeśli ta drużyna Flicka naprawdę ma charakter to w takich meczach musi go pokazać.
0
@Karol145 Niestety. Ale to jest właśnie cały Tusk - najpierw krytykuje i obwinia rządy PiS, obiecuje, ze wszystko to kwestia jednej decyzji i podatków po czym po wygraniu wyborów nie robi niczego żeby faktycznie wpłynąć na ceny paliw, a w sytuacji kryzysowej jednak nic nie zależy od państwa i wszystko jest kwestią rynku :) No szkoda, ze w 2022 to juz była wina PiSi i Obajtka.
No i żeby nie było, i jedni i drudzy są siebie warci, ale wk*wia mnie taka hipokryzja kościółka Tuska.
Naród glupi i jeszcze nie raz nabierze sie na te same sztuczki tych samych krętaczy
0
@Karol145 Tak, prawach rynkowych Orlenu. Łupią Polaków aż miło
2
@Karol145 Przecież ceny na rynku są dużo niższe niz w 22-23, a jakoś w Polsce ceny wystrzeliły w kosmos
7
@Hubert102 Jak będziemy dziadami to trudno, nie zasluzymy na awans i tyle.
Mamy po prostu wygrać z Newcastle na Camp Nou, na tym etapie LM trzeba czegoś wymagać :D
5
@Vurt Taa, też kocham ten argument. W Anglii Chelsea, MU czy Liverpool wydają podobnie duże pieniądze, ale to Guardiola dominację ligi zawdzięczał tylko kasie, a tamte zespoły nie.
Różnica polega na tym, ze Guardiola te obrzydliwie duże pieniądze zamienił chociaż w sukcesy na angielskim podwórku, a Chelsea czy MU nie.
1
@Karol145 A co ma wojna na bliskim wschodzie do cen gazu, który kupujemy z Norwegii?
Dlaczego Diesel kosztuje prawie tyle co w 2022 mimo dużo niższej ceny ropy i dużo korzystniejszym kursie dolara?
Dlaczego Tusk jedną decyzją nie zbije cen jak to obiecywał swojemu ludowi?
0
@Roobo Hakimi za zabieranie ręczników i brak fair play dostał jakąś karę?
0
@turhiay Nie no, bez jakościowej drużyny nawet dwunasty zawodnik nie wepchnie ich do finału :D
1
@Kgorecki2500 No tak jak mówię - jak ktoś ma wolne środki i to mu sprawia przyjemność...
Osobiście nigdy nie wyśle takiego donejta, bo nawet jeśli szanuje danego twórcę i podobają mi sie jego treści to on przecież zarabia naprawdę duże pieniądze z wyświetleń i lokowań produktu w filmach.
Jeszcze gdyby chodziło o jakiegoś małego, początkującego twórcę to bym się zastanowił czy mu nie pomóc, ale wysyłanie moich ciężko zarobionych pieniędzy milionerom(albo prawie) z olbrzymią popularnością, którzy tej dyszki czy dwóch nawet nie odczują to jednak nie :)
No i co w zamian? Powie moje imie na streamie? :D Nie kręci mnie to
Osobiście wolałbym te drobne wrzucić na jakąś zbiórkę i realnie przyczynić sie do pomocy innemu czlowiekowi niz napychać kieszeń bogatym ludziom, którzy i tak zarabiają dzięki mojej obecności na ich kanale.
No ale jak mówię - nie krytykuje i nie mam zamiaru dyktować komuś na co ma wydawać albo nie wydawać swoich pieniędzy.
0
@Karol145 Nie ma szans, pewnie pomogą im wyjść z grupy, ale dalej już nawet sędzia nie pomoże
3
@Ignareks Też tak myślę, nie wiem czy bardziej nie boje sie Atleti w następnej rundzie niż tego Arsenalu w półfinale.
No oczywiście najpierw trzeba awansować :)
No i tym bardziej szkoda, ze nie mamy klasowej 9 i jakiegoś doświadczonego stopera w zespole. Brakło nam tego rok temu i w tym roku też będzie ciężko mimo ponownie szczęśliwej drabinki.
W ewentualnym finale niestety już będzie bardzo ciężko, ale jeden mecz...:)
1
@Kgorecki2500 Nie no, przy 740k subskrybentów to juz nie jeden milion na YT zarobił :D
No w każdym razie zastanawia mnie to od dawna, czasem patrzysz top donate, a ktoś wysłał juz kilkadziesiąt tysięcy takiej osobie :D
Oczywiście nic mi do tego, każdy ze swoimi pieniędzmi może robić co tylko chce
0
@Kgorecki2500 Zawsze zastanawiam sie dlaczego ludzie wysyłają pieniądze milionerom, którzy i tak zarabiają dzięki widzom na wyswietleniach i reklamach.
0
@Marcelinho99 Tylko my właśnie nie potrafimy przepychać ważnych spotkań. Zazwyczaj gramy lepiej i ładniej niż przeciwnik i zazwyczaj nic nam to nie daje
3
@kamyk_23 Wątpię, że my zagramy w finale, ale Realowi na to nie daje szans, przecież Bayern i PSG to drużyny dużo lepsze niz City
0
Warto oglądać do końca? :)
0
@Bernard777 3 bramki przewagi i 1 zawodnik więcej
6
Na pocieszenie Real ma przed sobą Bayern i ewentualnie PSG czyli drużyny o półkę wyżej niż City z tego sezonu
0
@El Plutoninho to tak jak my
1
@Messibestplayerintheworld Najgorzej, ze nawet za mocno sie dzisiaj nie zmęczą