1

@escarabajo Wrócił z urodzin?

0

@PioteK Turyści, którzy chcą raz w życiu czy raz w roku być na meczu i tak łupią, ale jeśli ktoś mieszka w Katalonii i nie jest socio to raczej odpuści sobie częstsze wizyty na Camp Nou przy takich cenach.
Zobaczymy w jakim kierunku to pójdzie przy pełnej pojemności

2

@heniusss No ale jednak chyba przesadzili skoro braklo 6k ludzi nawet na stadionie z taką pojemnością w jednak szczególny dzień, gdzie frekwencja powinna być wysoka

@Laminedependencia Na klasykach czy w fazie pucharowej LM będzie 90-100k, ale to tylko kilka takich spotkań w roku.

0

Frekwencja 56.5k na 62k miejsc. Godzina może słaba, ale przecież jest niedziela, do tego dzień wyborów. Trochę słabo. Jeśli będzie pełna pojemność 105k i 50-60k ludzi na większości spotkań to jednak dziwnie to będzie wyglądać. Ceny biletów?

2

@Messiah10 Polski niszczyciel D. Tusk hehe :)

7

Cubarsi zapomniał, ze oprócz od rozgrywania jest jeszcze od bronienia, ale trudno, lepiej babol dzisiaj niż z Newcastle

2

Piękne krycie :)

1

@capoN idiotyczna to odwracanie trzeba przyznać, w polskiej piłce to i tak na boisku pazdzierz, ale na Camp Nou coś tam sie dzieje na murawie, a oni się odwracają :D

1

Gdyby dostał dobre podanie...no i ta maska

0

@Azi strzał w bramkarza to jaki tu ma być fart

1

Araujo lepiej zostań z tyłu, bo znowu nie wrócisz

0

@Spacedragon Slabo strzela, pewnie główny powód

0

@Zyhu Dostanie, dostanie

0

Roony zagrał kupę, ale w tym meczu juz Yamal jest zbędny

0

5:1 i jedna zmiana, Hansi działaj

5

Chlop w jeden mecz robi więcej w ataku niz Balde przez cały sezon

0

@mekston No ale dwa karniaczki i szczęśliwy rykoszet to też nie jest wyznacznik formy mimo wszystko :)

0

Raphe lubią rykoszety :)

8

My te rożne bijemy jak w Ekstraklasie

0

@LOPEZ16 z dobroci serca tu nie przyszedł przecież:)

7

@damian16161212 Nie będziemy.
Wciąż przed nami wyjazd z Atleti, Getafe czy Osasuna no i klasyk
W takiej dyspozycji każdy wyjazdowy mecz to męczarnie

0

@Patinka353 Kolejny... Najgorszy typ komentującego

0

@Andrzej_Majonez No zgoda, wreszcie pewny wykonawca

0

@Andrzej_Majonez byle sredniaka z La Liga wyciągną i będzie lepiej

0

Mecz bez szału, szybko złapaliśmy dobry wynik i to może być wymówka, może po prostu sie oszczędzają.
Brawo dla Bernala, Olmo i Cancelo.
Szkoda bramki na 3:1, ale chyba jakieś zmiany i tak mogą wlecieć zaraz po przerwie.
Lewy niestety nie zasluguje na nowy kontrakt, jedna pokraczna 9 czyli Ferran w zupełności wystarczy na kolejny sezon, bez tranferu sie nie obejdzie

11

Bramka na konto młodego?

0

@michal26 daj spokój...

0

Trzeba przyjąć i do boku, a nie strzelać :/

Brawo Olmo

1

Lewy...nie pomaga sobie niestety

1

Obrona kryminal w rozegraniu dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?