LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dmcteam Teraz to może być nawet po 7zl czy jakoś tak to szło :)
Chociaż diesel juz 7.50
0
@mientusek1407 Ferran zostanie jeszcze z 10 lat w Barcelonie
1
@Torras Skoro co wybory łże i nabiera Polaków, a później nie realizuje 90% obietnic to ciężko powiedzieć żeby działał w interesie narodu, który go wybrał
3
Jeszcze wpierdziel od Fiorentiny i wakacje.
W fazie grupowej rozgrywek trzeciego sortu w Europie, z jakimiś jaśkami jakoś polskie drużyny wyglądają, ale pierwszy mocniejszy przeciwnik w fazie play-off i zawsze kończy sie tak samo.
1
@dmcteam Raczej niewielkie
19
Czyli mieli do wyboru Rzym i Lizbone, ale wybrali Madryt czyli stolice Hiszpani w meczu Argentyna -Hiszpania?
Czy oni są normalni? Przecież to było oczywiste, ze Argentyna sie nie zgodzi.
To moze niech grają w Buenos Aires?
2
@Kubajnos345 yy no właśnie dlatego? Co ma do tego Barcelona?
0
Im szybciej skończymy tę współpracę tym lepiej dla nas i dla niego. Niestety będziemy to ciągnąć jeszcze wiele lat
0
Robert Lewandowski nie nadaje sie juz na poważny klub.
Tylko to nie jego problem tylko nasz, bo ani Lewy ani Ferran to nie poziom na Barcelonę, a niestety nie widać sensownych nazwisk na rynku(zakładając optymistyczny scenariusz, ze mamy jakieś pieniądze na ten cel)
3
Gavi "tylko" 5 miesięcy przerwy? Mialem wrażenie, że znowu wypadł na rok
2 mecze w lidze w tym sezonie
No niech chlop wraca do zdrowia i juz niech kontuzje go omijają, stracił 2 cenne lata gry i rozwoju
7
@Gibbon_FCB Gdybyśmy my wygrali 3:0 z City to byłoby tak samo
1
@Grzegorz_Klich oprócz tej drużyny, która grała z nami...
12
Arbeloa wychodzi w środku pola z zawodnikiem z kadry B i ogrywa 3:0 Guardiolę.
Pep sie nigdy nie nauczy, prawie zawsze ten sam scenariusz w meczach z Realem
3
Takie bezjajeczne City i tak nic tu nie strzeli, a 0:3 u siebie nie odrobią.
Pozostaje liczyć na Bayern w kolejnej rundzie
3
Spokojnie na manicie sie skończy, Pep znowu obnażony
0
Valverde zaraz sezon w LM jak Benzema, po wygraną, po ZP :D
1
Po dwumeczu xd City ośmieszone
1
@Luciano99 Kończy sie jak sędzia gwiźnie
35
U nas na Doku pewnie grałby sam Kounde
3
Od jakichś 20min City nawet nie powąchalo pola karnego Realu, tak sie właśnie broni w LM, później 2 graczy na kontry i sie przepycha :)
0
Doku generator kontr Realu
4
Na pocieszenie później mają Bayern :D
0
City to mem, Real typowo na wygranie LM xd
4
Klasyczny Real, klasyczne City.
Czają sie z atakami, boją sie strzałów, a Real kontra i gol xd
1
Niby wiadomo, ze 90% akcji Realu będzie szło na Viniego, a pewnie i tak strzeli z kontry
0
Nie no, jak Real w takim składzie wyciągnie tu chociaż remis to nie rozumiem futbolu
1
To jest ten Arsenal którego mamy się bać w ewentualnym półfinale?
Bardziej obawiam sie dwumeczu z Atleti o ile do niego dojdzie
1
@Eklerek wyobrażacie sobie Lewego albo Ferrana prowadzącego piłkę przez taki dystans i strzelających z tego gola?
18
Można marudzić, że nie jest bramkostrzelny jak Kane czy Haaland, ale jak patrzysz na gre i technikę Alvareza, a później na Ferrana albo Lewego to jednak przepaść.
0
@Ptasior Dokładnie, każdy wyjazdowy mecz to męczarnie w LM, w poprzednim sezonie podobnie