0

@dmcteam Teraz to może być nawet po 7zl czy jakoś tak to szło :)
Chociaż diesel juz 7.50

0

@mientusek1407 Ferran zostanie jeszcze z 10 lat w Barcelonie

1

@Torras Skoro co wybory łże i nabiera Polaków, a później nie realizuje 90% obietnic to ciężko powiedzieć żeby działał w interesie narodu, który go wybrał

3

Jeszcze wpierdziel od Fiorentiny i wakacje.

W fazie grupowej rozgrywek trzeciego sortu w Europie, z jakimiś jaśkami jakoś polskie drużyny wyglądają, ale pierwszy mocniejszy przeciwnik w fazie play-off i zawsze kończy sie tak samo.

1

@dmcteam Raczej niewielkie

19

Czyli mieli do wyboru Rzym i Lizbone, ale wybrali Madryt czyli stolice Hiszpani w meczu Argentyna -Hiszpania?
Czy oni są normalni? Przecież to było oczywiste, ze Argentyna sie nie zgodzi.
To moze niech grają w Buenos Aires?

2

@Kubajnos345 yy no właśnie dlatego? Co ma do tego Barcelona?

0

Im szybciej skończymy tę współpracę tym lepiej dla nas i dla niego. Niestety będziemy to ciągnąć jeszcze wiele lat

0

Robert Lewandowski nie nadaje sie juz na poważny klub.
Tylko to nie jego problem tylko nasz, bo ani Lewy ani Ferran to nie poziom na Barcelonę, a niestety nie widać sensownych nazwisk na rynku(zakładając optymistyczny scenariusz, ze mamy jakieś pieniądze na ten cel)

3

Gavi "tylko" 5 miesięcy przerwy? Mialem wrażenie, że znowu wypadł na rok

2 mecze w lidze w tym sezonie
No niech chlop wraca do zdrowia i juz niech kontuzje go omijają, stracił 2 cenne lata gry i rozwoju

7

@Gibbon_FCB Gdybyśmy my wygrali 3:0 z City to byłoby tak samo

1

@Grzegorz_Klich oprócz tej drużyny, która grała z nami...

12

Arbeloa wychodzi w środku pola z zawodnikiem z kadry B i ogrywa 3:0 Guardiolę.
Pep sie nigdy nie nauczy, prawie zawsze ten sam scenariusz w meczach z Realem

3

Takie bezjajeczne City i tak nic tu nie strzeli, a 0:3 u siebie nie odrobią.
Pozostaje liczyć na Bayern w kolejnej rundzie

3

Spokojnie na manicie sie skończy, Pep znowu obnażony

0

Valverde zaraz sezon w LM jak Benzema, po wygraną, po ZP :D

1

Po dwumeczu xd City ośmieszone

1

@Luciano99 Kończy sie jak sędzia gwiźnie

35

U nas na Doku pewnie grałby sam Kounde

3

Od jakichś 20min City nawet nie powąchalo pola karnego Realu, tak sie właśnie broni w LM, później 2 graczy na kontry i sie przepycha :)

0

Doku generator kontr Realu

4

Na pocieszenie później mają Bayern :D

0

City to mem, Real typowo na wygranie LM xd

4

Klasyczny Real, klasyczne City.
Czają sie z atakami, boją sie strzałów, a Real kontra i gol xd

1

Niby wiadomo, ze 90% akcji Realu będzie szło na Viniego, a pewnie i tak strzeli z kontry

0

Nie no, jak Real w takim składzie wyciągnie tu chociaż remis to nie rozumiem futbolu

1

To jest ten Arsenal którego mamy się bać w ewentualnym półfinale?
Bardziej obawiam sie dwumeczu z Atleti o ile do niego dojdzie

1

@Eklerek wyobrażacie sobie Lewego albo Ferrana prowadzącego piłkę przez taki dystans i strzelających z tego gola?

18

Można marudzić, że nie jest bramkostrzelny jak Kane czy Haaland, ale jak patrzysz na gre i technikę Alvareza, a później na Ferrana albo Lewego to jednak przepaść.

0

@Ptasior Dokładnie, każdy wyjazdowy mecz to męczarnie w LM, w poprzednim sezonie podobnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?