LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te niedokładności to też efekt 90min sprzed 4 dni?
0
@partymaker Nie każdy jest Pedrim żeby po prawie miesiącu bez gry dać jakość.
Choć oczywiście Casado w tym sezonie jest w dużo slabszej formie, po prostu przyspawanie do lawki nie pomaga
0
@macio_944 A nie? Również musieli zrobić remontade, walczyli o to doslownie do ostatnich minut. Tak jak my. Jeśli mowa o priorytetach to na PK bardziej zależało właśnie Bilbao, bo na inne puchary szans nie mają.
Dalismy z siebie bardzo dużo z Atletico, nie neguje tego. Tylko Bilbao dzień później nie grało sobie sparingu, ale derby kraju Basków na wagę finału PK. Juz nie przesadzajmy, serio
A cała doba odpoczynku to bardzo, bardzo dużo, nawet jeśli faktycznie mieliśmy cięższy mecz.
A jeśli któryś nasz pilkarz od pierwszych minut przy 0:0 miałby sie oszczędzać z myślą o wtorku to po prostu nie powinien wychodzić na boisko
2
Bardzo mądry wślizg i jednego i drugiego
0
Ferran jest komiczny, niestety. Mial dobry moment w tym sezonie, ale teraz Ferran w wyjściowym składzie to sabotaż
1
@macio_944 Wez pod uwagę, ze Athletic grało chyba równie ciężki mecz przeciwko odwiecznemu rywalowi... dzień później :)
0
Olmo człapoku...
0
Czy my w tym meczu mamy środek pola? Troszku konkroli brakuje, wszystko rwane i niedokladne, na szczęście u przeciwnika podobnie
0
@macio_944 odrobiny to przede wszystkim zabrakło do 1:0 w 1 minucie :D
0
@DragonxNF Będzie lepszy, to na pewno. Ale jak na "tylko" Athletic to naprawdę spoko
4
Rasowy napastnik...
0
W sumie Bilbao chyba bardziej zmęczone niż my, swoje ciężkie 90min grali dzień później niż my
0
Aj prawie trafil
0
@mrboom Na pocieszenie Bilbao grało dzień później niż my
0
Fajny ten ich stadion
1
@Kozinho. Lewemu zdarza się trafić w bramkę
2
Ferran w formie miał argumenty żeby grać, ale aktualnie to albo Lewy albo ktoś na false 9
0
@Piotrek1993 Ty bierzesz w ogóle pod uwagę wiek, liczbę rozegranych spotkań i przede wszystkim fakt, ze jeden grał w najmocniejszej lidze świata w srednim klubie(tak trzeba ocenić Tottenham), a drugi nie dość, ze w dużo slabszej lidze to jeszcze w klubie-hegemonie, który przez dekadę deklasował resztę klubów w tej lidze?
Akurat liczba goli bez uwzględnienia aspektów które wymieniłem jest slabym argumentem świadczącym o braku rozumienia piłki nożnej, to tak jakbyś powiedział, ze Cristiano jest lepszy niz Messi, bo ma więcej goli.
I nie mam tu zamiaru wybierać kto jest lepszym napastnikiem, ale argument liczby goli jest tu po prostu bardzo płytki
30 goli w Premier League, a 30 goli w Bundeslidze, do tego Kane w mocniejszej lidze i w slabszym klubie robił więcej asyst. Nie powiesz mi chyba, że można tu postawić znak równości jesli chodzi o trudność zdobycia tych liczb
@Karol145
1
@Vegeta88 Wszystko kwestia interpretacji, statystyki vs talent i technika
1
@Pedri16Future 3-4 kolejki i Płock będzie sie bronić przed spadkiem
2
@Kapitan hawk Rok temu było podobnie
12
@AmigoBlancos zasadniczo ogólnie możesz wejść tu ostatni raz, macie swoją stronę
2
Były nadzieje na +6/7pkt, po prostu dopilnujmy żeby zostało te +4 :)
Real słabiutki, sedziowie drugi sezon z rzędu próbują utrzymywać ich przy życiu, ale znów im sie to nie uda. No ale fakt, klasyk na Camp Nou będzie zabawny, będzie więcej fikołków niż w poprzednich :)
2
@Katalończyk 99 Penalti, rykoszecik ze strzału z d*py i będą 3pkt, a nas dla odmiany pewnie jutro przekręcą :)
3
@kubix05 Gdzie ci specjaliści od "rezerw"?
2
@maroon Spokojnie, prognozy nie są zbyt alarmujące
0
@Mow_mi_Douglas Wiem od wyborców Tuska, ze w 2022 roku paliwo po 8zl to była wina PiSu.
No to analogicznie teraz paliwo po 7.50zl to chyba wina Tuska? Czy jednak jakieś inne mechanizmy działają?
0
2.40 kurs na Real, dawno czegoś takiego nie widziałem.
0
@AmigoBlancos w erze VAR będzie ciężko
8
@bartekvisca Spokojnie, premier coś obiecywał parę dni temu, ja mu wierzę, its fine