0

@Piotrek1993 Ty bierzesz w ogóle pod uwagę wiek, liczbę rozegranych spotkań i przede wszystkim fakt, ze jeden grał w najmocniejszej lidze świata w srednim klubie(tak trzeba ocenić Tottenham), a drugi nie dość, ze w dużo slabszej lidze to jeszcze w klubie-hegemonie, który przez dekadę deklasował resztę klubów w tej lidze?
Akurat liczba goli bez uwzględnienia aspektów które wymieniłem jest slabym argumentem świadczącym o braku rozumienia piłki nożnej, to tak jakbyś powiedział, ze Cristiano jest lepszy niz Messi, bo ma więcej goli.

I nie mam tu zamiaru wybierać kto jest lepszym napastnikiem, ale argument liczby goli jest tu po prostu bardzo płytki

30 goli w Premier League, a 30 goli w Bundeslidze, do tego Kane w mocniejszej lidze i w slabszym klubie robił więcej asyst. Nie powiesz mi chyba, że można tu postawić znak równości jesli chodzi o trudność zdobycia tych liczb
@Karol145

1

@Vegeta88 Wszystko kwestia interpretacji, statystyki vs talent i technika

1

@Pedri16Future 3-4 kolejki i Płock będzie sie bronić przed spadkiem

2

@Kapitan hawk Rok temu było podobnie

12

@AmigoBlancos zasadniczo ogólnie możesz wejść tu ostatni raz, macie swoją stronę

2

Były nadzieje na +6/7pkt, po prostu dopilnujmy żeby zostało te +4 :)

Real słabiutki, sedziowie drugi sezon z rzędu próbują utrzymywać ich przy życiu, ale znów im sie to nie uda. No ale fakt, klasyk na Camp Nou będzie zabawny, będzie więcej fikołków niż w poprzednich :)

2

@Katalończyk 99 Penalti, rykoszecik ze strzału z d*py i będą 3pkt, a nas dla odmiany pewnie jutro przekręcą :)

3

@kubix05 Gdzie ci specjaliści od "rezerw"?

2

@maroon Spokojnie, prognozy nie są zbyt alarmujące

0

@Mow_mi_Douglas Wiem od wyborców Tuska, ze w 2022 roku paliwo po 8zl to była wina PiSu.

No to analogicznie teraz paliwo po 7.50zl to chyba wina Tuska? Czy jednak jakieś inne mechanizmy działają?

0

2.40 kurs na Real, dawno czegoś takiego nie widziałem.

0

@AmigoBlancos w erze VAR będzie ciężko

8

@bartekvisca Spokojnie, premier coś obiecywał parę dni temu, ja mu wierzę, its fine

0

@Nieznajomy masz na myśli deficyt?

0

@Herato Ciężko powiedzieć, dopiero jak wybierzemy inną opcje to zobaczymy czy jest lepiej niż z Laportą.
No ale Laporta wygra bez problemu, każdy narzeka, ale zmian sie boi :/

0

Co do tego safe to zastanawia mnie jedno.
Jeszcze kilka tygodni temu nie było takiego pomysłu i nikt sie nie martwił o uzbrojenie, a teraz bez tej pożyczki (czy to "od Niemca" czy z NBP) nasza armia i bezpieczeństwo leży i kwiczy, bez tego jesteśmy zgubieni? O co tu chodzi? Serio te 5% w całym NATO to za mało?
Czy to nie jakaś zbiorowa paranoja? 4 lata od ataku Rosji na Ukrainę dowiedzieliśmy sie, ze jakaś pożyczka jest nam niezbędna?

0

@krefi10 taa, dopiero, za 2 lata do Arabii jak Inigo

0

@PatrychoO przecież jest Lewy

0

@Ignareks Niestety my nikogo nie sprzedamy, najwyżej oddamy darmo przy końcu kontraktu

6

A co te ceny paliw tak w górę poszły? Juz korzystamy z tej droższej ropy, zapasy na 3 miesiące już sie wyczerpały?
Ehh ten Obajtek i pisiory... a nie, czekaj

1

@Rifek póki co te muminki Kaczyńskiego wygrywały wybory

5

@ACMaldini3 Nie no, w takie bajki ciężko mi uwierzyć

2

@Aragorn33 Oczywiście, że tak. To nasz obowiązek patrząc na nasze boki obrony i ciągle problemy z kontuzjami jak nie u Balde to u Kounde.
Gra po obu stronach, w ofensywie jest bardzo skuteczny, a i w defensywie nie jest gorszy od Balde.
To jasne, że jest ultraofensywnym bocznym obrońcą i trzeba to mieć na uwadze, ale wszystko da sie pogodzić

3

@Safrani cztery zera i piąte za kierownicą hehe

Też mam Audi, nówka sztuka z 2004 roku

4

@Karol145 No obiektywnie to Olmo pewnie powinien wyleciec, nakładka zasługiwała na drugą żółtą
W dwumeczu oczywiście i tak sędziowie bardziej nas przekręcili, ale wczoraj Olmo był skrajnie nieodpowiedzialny i mimo wejścia z ławki raczej nie powinien dokończyć tego meczu

1

@July_6_BcN liczę na "forme" Simona :)

0

@AmigoBlancos Po prostu na ten moment to nie my musimy grać "finały" w lidze tylko Real, jeśli Real straci punkty to możemy mniej dać w lidze, a więcej zostawić na LM.

1

@Kozinho. Balde nie ma ani strzału ani podania, słaba opcja na skrzydło. Już prędzej Cancelo, te jego "agresywne" wrzutki są genialne

0

@Spacedragon Gdyby tylko Kane był 3-4 lata młodszy to byłby idealnym następcą Lewego w Barcelonie

0

@Kgorecki2500 RDR2 wersja nextgen powinna wyjść już dawno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?