0

Pedri po miesiącu kontuzji> De Jong w prime

0

@Xxxbarca4ever zly, bo dostał idiotyczną kartkę

0

Jak zwykle najwięcej problemów stwarzamy sobie sami

0

@macio_944 Chyba jednak nie jest tak kolorowo? :)

3

@Azi Ale Bernal, Pedri, Fermin to juz by wyglądało ładnie:)

1

Ktoś zauważył brak De Jonga?

0

@Rupert_Haubica Ale chyba jest w tym trochę winy naszych 9?

0

@Davvd W zasadzie nie mają żadnej taktyki. Nie potrafią zrobić 3 celnych podań na naszej połowie, kontraktu nie ma, presują słabo. Dla nas to dobrze, ale jak taka drużyna wciąż jest na 3 miejscu w lidze?

2

@mekston Może niektórzy naprawdę uwierzyli, że będzie drugim Messim.
Nie, nie będzie, ale wciąż może być najlepszym zawodnikiem na świecie

5

@dzefrej234 Albo chociaż średnią

0

Mimo wszystko mam nadzieję, ze Kounde w LM nie będzie pressował w polu karnym przeciwnika :D

3

To byla piła na hattricka

0

@Gacu95 ?? Ale o co to ze*ransko znowu?

1

Trzeba trochę na Raphinie ponarzekać to może też coś strzeli.
Slabo gra nasz Brazol ostatnio, z piłką przy nodze zawsze coś zrobi nie tak, a jak ktoś tu wcześniej dobrze zauważył juz nie dostaje piłek na wolne pole

0

Yamal i długo nic w tym meczu

1

Ulala golazzzo Yamal

0

@zadafcb to czemu nie podniósł skoro uznal, ze spalony?

0

3 dni robocze na odgwizdanie spalonego

0

Mam nadzieję, ze zaraz nie będzie 1:1, wnioski jakieś może wyciągnięte:D

3

To da sie kopnąć w bramkę i to nie w bramkarza, brawo

0

@Filipem tiki taki kasztanki niestety

0

Olmo to zawodnik przebłysków i nieszablonowych zagrań, ale jako rozgrywający w srodku boiska to raczej kiepsko.

2

Kolejna mizerna pierwsza połowa na ten moment. Bez zmian, nasi nadal w czystej sytuacji nie trafiają albo w bramkę albo nawet w piłkę
Na szczęście drugie połowy wyglądają lepiej, wejdzie Pedri. Tylko szkoda, ze zabieramy sobie czas, czasem go brakuje żeby zdobyć 3pkt

1

Balde sabotażysta

0

@Filipem Bo to Hansi, tak juz ma, Roony coś o tym wie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ciekawe jak bez Pedriego i De Jonga, pewnie kopanina w środku pola

2

@Katalonik97 hmm klasyka

3

15°C, słoneczko i od razu chce się żyć! Zdecydowanie za dużo było tego zimna i szarych, ponurych dni, no ale...taki mamy klimat

3

Dla turysty, który przyjedzie na 2-3 to i tak niewielka różnica względem kosztów całego wyjazdu, a dla miasta te pare euro mnozone razy miliony turystów daje spory dochód.

Czy taki podatek wpłynie na liczbę turystów? Oczywiście, że nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?