LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedri po miesiącu kontuzji> De Jong w prime
0
@Xxxbarca4ever zly, bo dostał idiotyczną kartkę
0
Jak zwykle najwięcej problemów stwarzamy sobie sami
0
@macio_944 Chyba jednak nie jest tak kolorowo? :)
3
@Azi Ale Bernal, Pedri, Fermin to juz by wyglądało ładnie:)
1
Ktoś zauważył brak De Jonga?
0
@Rupert_Haubica Ale chyba jest w tym trochę winy naszych 9?
0
@Davvd W zasadzie nie mają żadnej taktyki. Nie potrafią zrobić 3 celnych podań na naszej połowie, kontraktu nie ma, presują słabo. Dla nas to dobrze, ale jak taka drużyna wciąż jest na 3 miejscu w lidze?
2
@mekston Może niektórzy naprawdę uwierzyli, że będzie drugim Messim.
Nie, nie będzie, ale wciąż może być najlepszym zawodnikiem na świecie
5
@dzefrej234 Albo chociaż średnią
0
Mimo wszystko mam nadzieję, ze Kounde w LM nie będzie pressował w polu karnym przeciwnika :D
3
To byla piła na hattricka
0
@Gacu95 ?? Ale o co to ze*ransko znowu?
1
Trzeba trochę na Raphinie ponarzekać to może też coś strzeli.
Slabo gra nasz Brazol ostatnio, z piłką przy nodze zawsze coś zrobi nie tak, a jak ktoś tu wcześniej dobrze zauważył juz nie dostaje piłek na wolne pole
0
Yamal i długo nic w tym meczu
1
Ulala golazzzo Yamal
0
@zadafcb to czemu nie podniósł skoro uznal, ze spalony?
0
3 dni robocze na odgwizdanie spalonego
0
Mam nadzieję, ze zaraz nie będzie 1:1, wnioski jakieś może wyciągnięte:D
3
To da sie kopnąć w bramkę i to nie w bramkarza, brawo
0
@Filipem tiki taki kasztanki niestety
0
Olmo to zawodnik przebłysków i nieszablonowych zagrań, ale jako rozgrywający w srodku boiska to raczej kiepsko.
2
Kolejna mizerna pierwsza połowa na ten moment. Bez zmian, nasi nadal w czystej sytuacji nie trafiają albo w bramkę albo nawet w piłkę
Na szczęście drugie połowy wyglądają lepiej, wejdzie Pedri. Tylko szkoda, ze zabieramy sobie czas, czasem go brakuje żeby zdobyć 3pkt
1
Balde sabotażysta
0
@Filipem Bo to Hansi, tak juz ma, Roony coś o tym wie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ciekawe jak bez Pedriego i De Jonga, pewnie kopanina w środku pola
2
@Katalonik97 hmm klasyka
3
15°C, słoneczko i od razu chce się żyć! Zdecydowanie za dużo było tego zimna i szarych, ponurych dni, no ale...taki mamy klimat
3
Dla turysty, który przyjedzie na 2-3 to i tak niewielka różnica względem kosztów całego wyjazdu, a dla miasta te pare euro mnozone razy miliony turystów daje spory dochód.
Czy taki podatek wpłynie na liczbę turystów? Oczywiście, że nie.