LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kanver_ Bardziej niż Yamala to pasuje "hejtowac" Flicka, to on powinien juz dawno go zdjąć z boiska
0
@Popitek12 Strzał niecelny, bo w słupek, slaby Fermin
0
Czemu po prostu nie mogą puścić fragmentu hymnu po bramce tylko coś dziwnego?
0
Dobrze, ze jeszcze nikt mu nie powiedział że nie da się strzelać zza pola karnego i on to po prostu robi z dobrym skutkiem!
Brawo Fermin
1
Jak Roony będzie chciał odejść to Flick też będzie zdziwiony jak z Dro?
18
@Soetie Myślę, ze po miesięcznej kontuzji można wybaczyć.
Jak w kolejnym tak odwali to dopiero do sprzedania
2
@JanuszKorwinMikke bo to Niemiec jest, zawsze Polakowi na złość:/
1
@halfnolife dzisiaj w sumie aż tak wielu czystych sytuacji nie ma, brakuje ostatniego podania
0
Weźcie już tego Yamala, niech odpocznie
0
@barcowy1899 Levante nie ma czego bronić, więc i oni nam strzelą i my im jeszcze też
1
@Soetie To samo co Lewy, slabo. Yamal to chociaż próbował choć z marnym skutkiem
2
@Czyhrynski Pokaż dowód, ze to te same osoby albo zamilcz
0
@JBgomeS Bez grup kibicowskich wszędzie tak by to wyglądało
No i tylko 45k, zamkniete trybuny za jedną bramką itp itp. Szału nigdy nie było, ale przy 60k + i wpuszczeniu grup prowadzących doping będzie lepiej
0
@Pin0chet Po co mają mu podawać skoro i tak zmarnuje?
A tak serio to wiele zależy od Lewego, jeśli sie nie ustawi odpowiednio to piłki nie dostanie
A co do zmiany klubu - jestem za :)
1
Po oglądaniu hokeja to ta nasza gra strasznie mozolna sie wydaje :)
1
@Azi no to niech go asekurują, po coś są te ślamazary w srodku pola
0
Ile doliczy? +2?
0
@bartekvisca Gigantyczny kraj z dużą liczbą ludności i wysokim budżetem, mają wszystko.
0
@Siedlec666 No w LM to tu chyba nikt nie wierzy, ligę przy takim Realu to wypada wygrać
0
Co Yamal chce osiągnąć tymi miękkimi dosrodkowaniami? Absolutnie nic z tego nie wynika, już lepiej niech uderzy na pałe, więcej korzyści z tego może być
2
Cancelo z mocniejszymi rywalami jeśli nie na LO to niech gra na LS, drybling i podania top
9
Czyli boczny obrońca moze celnie zagrać w pole karne
0
U nas nawet nie ma kto dobrze dośrodkować ze stałego fragmentu
0
@Virusk3 wystarczylo strzelić w bramkę a nie w ziemię
1
@CurryTheGoat30 3pkt po 1:0 biorę w ciemno
1
@FcPortoFan1999 Racja, Górnik pewnie też sie nie strajerzy.
Sami raczej już o pucharach nie myślą, utrzymać sie i zapomnieć o tym sezonie i tyle
@Stinger_ uroki Ekstraklasy. Nie ukrywam, że sytuacja w tabeli jest dla mnie dużo ciekawsza niz same mecze i głównie z tego powodu zacząłem sie bardziej interesować naszym futbolowym grajdołkiem :)
1
@DonAndrzejos Ja jestem w stanie uwierzyć, ze strzelimy im 3-4 bramki na Camp Nou, ale nie wierzę, że nie stracimy nawet jednej
0
@Stinger_ Top 2 nie ugrają na pewno, bo Jaga i Raków są stabilnymi druzynami, ale taka Wisła Płock na spokojnie może sie zamienić miejscami z Legią, reszta drużyn nad Legią też spokojnie do przeskoczenia, no ale to by Papszun serio musiał mieć już wszystko ułożone.
Poczekajmy, dzisiaj wcale rewelacyjnie nie zagrali, a terminarz do końca sezonu mają ciężki, więc pewnie taki środek tabeli na koniec
0
@PiotrekBarca2004 Niestety pewnie skończą gdzieś w połowie tabeli
0
No i na ten moment Legia wychodzi ze strefy spadkowej, czy jeszcze do niej wróci? Być może jeszcze dziś, być może już nie wróci do końca sezonu:)
Szkoda tego wyrównania z Arką w ostatnich minutach, bo jeszcze trochę by musieli poczekać na ten wielki dzień :)