1

@kanver_ Bardziej niż Yamala to pasuje "hejtowac" Flicka, to on powinien juz dawno go zdjąć z boiska

0

@Popitek12 Strzał niecelny, bo w słupek, slaby Fermin

0

Czemu po prostu nie mogą puścić fragmentu hymnu po bramce tylko coś dziwnego?

0

Dobrze, ze jeszcze nikt mu nie powiedział że nie da się strzelać zza pola karnego i on to po prostu robi z dobrym skutkiem!
Brawo Fermin

1

Jak Roony będzie chciał odejść to Flick też będzie zdziwiony jak z Dro?

18

@Soetie Myślę, ze po miesięcznej kontuzji można wybaczyć.
Jak w kolejnym tak odwali to dopiero do sprzedania

2

@JanuszKorwinMikke bo to Niemiec jest, zawsze Polakowi na złość:/

1

@halfnolife dzisiaj w sumie aż tak wielu czystych sytuacji nie ma, brakuje ostatniego podania

0

Weźcie już tego Yamala, niech odpocznie

0

@barcowy1899 Levante nie ma czego bronić, więc i oni nam strzelą i my im jeszcze też

1

@Soetie To samo co Lewy, slabo. Yamal to chociaż próbował choć z marnym skutkiem

2

@Czyhrynski Pokaż dowód, ze to te same osoby albo zamilcz

0

@JBgomeS Bez grup kibicowskich wszędzie tak by to wyglądało
No i tylko 45k, zamkniete trybuny za jedną bramką itp itp. Szału nigdy nie było, ale przy 60k + i wpuszczeniu grup prowadzących doping będzie lepiej

0

@Pin0chet Po co mają mu podawać skoro i tak zmarnuje?

A tak serio to wiele zależy od Lewego, jeśli sie nie ustawi odpowiednio to piłki nie dostanie

A co do zmiany klubu - jestem za :)

1

Po oglądaniu hokeja to ta nasza gra strasznie mozolna sie wydaje :)

1

@Azi no to niech go asekurują, po coś są te ślamazary w srodku pola

0

Ile doliczy? +2?

0

@bartekvisca Gigantyczny kraj z dużą liczbą ludności i wysokim budżetem, mają wszystko.

0

@Siedlec666 No w LM to tu chyba nikt nie wierzy, ligę przy takim Realu to wypada wygrać

0

Co Yamal chce osiągnąć tymi miękkimi dosrodkowaniami? Absolutnie nic z tego nie wynika, już lepiej niech uderzy na pałe, więcej korzyści z tego może być

2

Cancelo z mocniejszymi rywalami jeśli nie na LO to niech gra na LS, drybling i podania top

9

Czyli boczny obrońca moze celnie zagrać w pole karne

0

U nas nawet nie ma kto dobrze dośrodkować ze stałego fragmentu

0

@Virusk3 wystarczylo strzelić w bramkę a nie w ziemię

1

@CurryTheGoat30 3pkt po 1:0 biorę w ciemno

1

@FcPortoFan1999 Racja, Górnik pewnie też sie nie strajerzy.
Sami raczej już o pucharach nie myślą, utrzymać sie i zapomnieć o tym sezonie i tyle

@Stinger_ uroki Ekstraklasy. Nie ukrywam, że sytuacja w tabeli jest dla mnie dużo ciekawsza niz same mecze i głównie z tego powodu zacząłem sie bardziej interesować naszym futbolowym grajdołkiem :)

1

@DonAndrzejos Ja jestem w stanie uwierzyć, ze strzelimy im 3-4 bramki na Camp Nou, ale nie wierzę, że nie stracimy nawet jednej

0

@Stinger_ Top 2 nie ugrają na pewno, bo Jaga i Raków są stabilnymi druzynami, ale taka Wisła Płock na spokojnie może sie zamienić miejscami z Legią, reszta drużyn nad Legią też spokojnie do przeskoczenia, no ale to by Papszun serio musiał mieć już wszystko ułożone.
Poczekajmy, dzisiaj wcale rewelacyjnie nie zagrali, a terminarz do końca sezonu mają ciężki, więc pewnie taki środek tabeli na koniec

0

@PiotrekBarca2004 Niestety pewnie skończą gdzieś w połowie tabeli

0

No i na ten moment Legia wychodzi ze strefy spadkowej, czy jeszcze do niej wróci? Być może jeszcze dziś, być może już nie wróci do końca sezonu:)
Szkoda tego wyrównania z Arką w ostatnich minutach, bo jeszcze trochę by musieli poczekać na ten wielki dzień :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?