0

@zadafcb Na olimpiadzie? Prawdę mówiąc niewielka. Skończy sie konkurs i nikogo na świecie nie będzie obchodzić czy my tu skończyliśmy na 8 czy na 6 miejscu.
Na Igrzyska jedzie sie po medale, a nie po miejsca. Oczywiście dla samych sportowców to na pewno ważne, ale wizerunkowo na świecie nic i tak to nam nie daje

0

@zadafcb I tak maksymalnie 6 miejsce było w zasięgu, co za różnica

0

@Kubajnos345 Jak skończymy na 1 miejscu to będzie sukces, Szwecja ma większy potencjał niż my

1

@gumaz Drugie miejsce za Szwecją

1

@kubix05 w finale akurat sie nie popisał

0

@Criss18Barca Ofensywnie to jeszcze pół biedy. Gorzej, ze nawet w obronie wyglądają słabo, głównie Kounde

3

@tbas Po co? Juz Flickiem sobie wygrał wybory.

Każdy narzekał na Laporte, gdy odwalał kolejne słabe akcje wizerunkowe i nie tylko, ale nawet tutaj widać, ze 90% i tak by oddała na niego głos. Strach przed zmianą?

0

@BORO_12 De Jong jednak bez szans na powrót?

4

@Popitek12 Dobrze, ze trzeźwy chociaż byłeś, bo by ci Matiza zabrali

0

@tadzik447 No to można sobie kupić 2-3 pączki, ale wpychać w siebie całą skrzynkę wątpliwej jakości pączków z Biedry "bo święto" to tak średnio

0

@BORO_12 Po co Yamal na 10 skoro jest jeszcze Olmo?
Czy coś mnie ominęło i nie będzie mógł grać?

5

@bartulek98 Real nie był w top 8 i też ma 2 mecze mniej

3

To chyba Olmo na LS, ostatnio na tej pozycji zagrał dobrze. Oby Frenkie zagrał w środku pola

2

@BulaKG A ja nie rozumiem dlaczego akurat w ten dzień trzeba wpierdzielic po 10 pączków, przecież można jeść codziennie po jednym albo po prostu zawsze gdy ma sie ochotę, zdrowsze niz wpierniczanie na siłę jednego dnia

2

@draxidox No i spoko, niech nie robią zakazów i pozwolą na wolny rynek.

0

Quedatee Xabi...Alvaro Arbeloa queedatee

0

@Bolton A to jeszcze nie wpadli? W poprzednim sezonie 17 miejsce, w tym 15.
Przeciętność jest dziś

0

@Popitek12 boli cię wielkie United?

0

@Katalończyk 99 Chlop pewnie dostał sporo ofert sponsorskich żeby ogolić sie u danego barbera

1

@Who_you_mam Nie no, gdyby to była prawda to tylko głupiec by odrzucił taką ofertę, za Ferrana to i 50mln brzmi świetnie.

No ale Barca to wielka rodzina, on sam nie chce odchodzić, Lapcio z Deco nie chcą nikogo sprzedawać(jedynie pozwolą odejść za frajer jak ktoś będzie miał taką potrzebę) no i tyle

4

@barcowy1899 Hmm pomyślmy trzezwo...
To wychodzi jakoś Lewy + 95% wartości rynkowej Lautaro

1

@LAMC_10 Serio nie ma w tym kraju chociaż 2 pań potrafiących skakać?

3

Ile Polka skoczyła skoro wyprzedzamy tylko Rumunie? 80metrow?

1

@fart Ale Cristiano od jakiejś dekady juz nie jest szybki ani zwinny

2

@europejczyk Odlicz Indie i Chiny, których ten sport nie obchodzi, odlicz reszte Azji i wychodzi, ze w reszcie swiata oglądał co trzeci czlowiek.
No na pewno, tak było.

0

@Damian11 Frenkie przyda sie bardzo x Atleti, ma doświadczenie, a jednak Atleti to nie byle placki z Oviedo czy Rayo.
Rapha pół biedy, i tak nie będzie w formie od razu

1

@Michu94 Sprzedać nawet za połowę tego.
80, dołożyć 20 i bierzemy Alvareza, mimo wszystko zmiana na lepsze
No chyba, ze Kane byłby chetny to oczywiście opcja nr 1. :D

3

@Barcelonista94 Rapha akurat za wiele pełnych meczów nie zagrał

0

@barteq Teraz Laporta robi kampanie na Flicku

0

Kiedyś walczyliśmy o medale, teraz o drugą serię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?