3

@tbas Przecież Barca go nie zmusiła do podpisania kontraktu na dwa lata, więc skąd wniosek, ze nie chce już grać?
Jeśli odejdzie po sezonie z własnej woli to rozumiem, jeśli to klub rozwiąże umowę to juz nie zrozumiem. Kto będzie drugim bramkarzem? Ter Stegen, który ledwie wyleczy jedną kontuzję i wypada znowu na kilka miesięcy? No chyba, ze wróci Pena i będzie chciał być rezerwowym bramkarzem to ok

0

@Borry A ja szachownicę

2

Dziwne, na rm.pl żadnego artykułu, co za przypadek

1

@Jonyx No ale co Wardęga nabił kasy na wyswietleniach i donejtach to jego, na pewno chodziło mu o sprawiedliwość, na pewno

1

@Bykunn na pewno obronę i skuteczność

0

@kamyk_23 Lepiej żeby zastąpił Yamala w meczu z drugoligowcem niż w LM albo z kimś z czołówki LL, nie sądzisz?

0

@Caviour Perez jedynie ciśnie po Barcelonie na zgromadzeniach i w sądach

3

Na Camp Nou to by było 5:1, ale u przeciwnika juz tak łatwo pewnie nie będzie

1

Pamiętajcie, że wystarczy się ciepło ubrać

2

Wow co na news, a już myślałem, ze będzie sie zastanawiać w lipcu albo w sierpniu

0

@Piorun swiecie żarowe grzeją? Przekręcić ze dwa razy na zapłon i poczekać, moze zaskoczy :D
Moja benzyna stoi juz ponad tydzień, jestem ciekaw czy odpali

4

@severius Ale co z tymi alkoholikami? Sorry, ale trochę poplątane

3

@Rifek Czego wymagasz od firmy, która produkuje myszki z wejściem USB C od spodu urządzenia?

7

Ostatnie 10 ligowych meczów Legi

4/30pkt

6

Właśnie dlatego tęskniłem za Ekstraklasą

3

@Eklerek A to jeszcze nie koniec kolejki, mają szansę być na 18

4

@Criss18Barca Co za różnica, i tak nie wygrają ligi przez kolejne 10 lat

0

@MateuszQ ten trup jest 1pkt za nami

2

9 minut, bo 1 bramka i mało przerw?

0

@Kimirionum tez bez sensu to rozgrywanie przed własnym polem karnym, 1 strata i setka dla Realu albo właśnie glupi faul

1

Wciąż spoko kurs na Real jak coś :)

1

No to juz Rayo przegrało ten mecz, głupie czerwo

1

@BojanKriKicz strzeli karnego i wzrośnie o 2 punkty

4

Rayo w drugiej polowie 60% posiadania, 3 celne strzały

2

@heniusss ogladaj z przeświadczeniem, ze wygrają

1

Co oni wszyscy bawią sie w Ferrana i Rashforda?

0

Tibo wie gdzie noge zostawić.
Pewnie mierdy to przepchną, ale słabiutko to wygląda na tle Rayo

0

@bartekvisca "wystarczy sie cieplo ubrac"

0

@capricornusjrk To nie oglądałeś meczu z Sociedad, bo tam było podobnie

1

@dzbanke A kolejnym chyba De Jong :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?