LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tbas Przecież Barca go nie zmusiła do podpisania kontraktu na dwa lata, więc skąd wniosek, ze nie chce już grać?
Jeśli odejdzie po sezonie z własnej woli to rozumiem, jeśli to klub rozwiąże umowę to juz nie zrozumiem. Kto będzie drugim bramkarzem? Ter Stegen, który ledwie wyleczy jedną kontuzję i wypada znowu na kilka miesięcy? No chyba, ze wróci Pena i będzie chciał być rezerwowym bramkarzem to ok
0
@Borry A ja szachownicę
2
Dziwne, na rm.pl żadnego artykułu, co za przypadek
1
@Jonyx No ale co Wardęga nabił kasy na wyswietleniach i donejtach to jego, na pewno chodziło mu o sprawiedliwość, na pewno
1
@Bykunn na pewno obronę i skuteczność
0
@kamyk_23 Lepiej żeby zastąpił Yamala w meczu z drugoligowcem niż w LM albo z kimś z czołówki LL, nie sądzisz?
0
@Caviour Perez jedynie ciśnie po Barcelonie na zgromadzeniach i w sądach
3
Na Camp Nou to by było 5:1, ale u przeciwnika juz tak łatwo pewnie nie będzie
1
Pamiętajcie, że wystarczy się ciepło ubrać
2
Wow co na news, a już myślałem, ze będzie sie zastanawiać w lipcu albo w sierpniu
0
@Piorun swiecie żarowe grzeją? Przekręcić ze dwa razy na zapłon i poczekać, moze zaskoczy :D
Moja benzyna stoi juz ponad tydzień, jestem ciekaw czy odpali
4
@severius Ale co z tymi alkoholikami? Sorry, ale trochę poplątane
3
@Rifek Czego wymagasz od firmy, która produkuje myszki z wejściem USB C od spodu urządzenia?
7
Ostatnie 10 ligowych meczów Legi
4/30pkt
6
Właśnie dlatego tęskniłem za Ekstraklasą
3
@Eklerek A to jeszcze nie koniec kolejki, mają szansę być na 18
4
@Criss18Barca Co za różnica, i tak nie wygrają ligi przez kolejne 10 lat
0
@MateuszQ ten trup jest 1pkt za nami
2
9 minut, bo 1 bramka i mało przerw?
0
@Kimirionum tez bez sensu to rozgrywanie przed własnym polem karnym, 1 strata i setka dla Realu albo właśnie glupi faul
1
Wciąż spoko kurs na Real jak coś :)
1
No to juz Rayo przegrało ten mecz, głupie czerwo
1
@BojanKriKicz strzeli karnego i wzrośnie o 2 punkty
4
Rayo w drugiej polowie 60% posiadania, 3 celne strzały
2
@heniusss ogladaj z przeświadczeniem, ze wygrają
1
Co oni wszyscy bawią sie w Ferrana i Rashforda?
0
Tibo wie gdzie noge zostawić.
Pewnie mierdy to przepchną, ale słabiutko to wygląda na tle Rayo
0
@bartekvisca "wystarczy sie cieplo ubrac"
0
@capricornusjrk To nie oglądałeś meczu z Sociedad, bo tam było podobnie
1
@dzbanke A kolejnym chyba De Jong :)