LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na 99% to wymysły pismaków
Oczywiście, ze jednym z powodów odejścia było odstawienie przez Flicka - jak Dro chciał grać to niestety wiedział, ze musi odejść. Pytanie czy PSG to wymarzony kierunek, finansowo na pewno, ale czy faktycznie dostanie tyle minut ile chce?
0
@Ramon_Villaverde i gral kilkanaście/kilkadziesiąt minut na miesiąc.
Dro mi nie szkoda, ale z podobną częstotliwością grał Roony, mam nadzieję, ze i on nie zdecyduje sie odejść
2
@MichalZZZ z calym szacunkiem, ale tak ciężko odpalić flashscore i policzyć sobie bilanse bramkowe innych drużyn z 13.pkt? To nie jest wyzsza matematyka, a co chwile takie pytania
5
Po podanie to akurat było średnie, jedynie do strzału nożycami :D
1
@Jaan11 Będzie też chronić przed słońcem, taki mecz o 16 czy 18 jednak może trochę przygrzac kibiców pod koniec i na starcie sezonu.
Mam tylko nadzieje, ze jakiś dziwny cień nie będzie padać na murawę
1
@mekston Ajj niedobrze, chociaż taki scisk, ze ekipa Ronaldo może skończyć na 1 ale też na 4 miejscu
0
@Karol145 Pytanie co mu Lucho obiecał. U nas i tak prawie nie grał, przy Olmo i Ferminie większych perspektyw na więcej minut nie było, a tak może i pogra więcej i dostanie duże pieniądze. Nawet jeśli PSG go później wypożyczy to i tak będą musieli mu zapłacić to co w kontrakcie
0
Powinni rozwinąć trochę ten VAR, widz przed TV po kilkunastu sekundach ma powtórkę, która potwierdza błąd arbitra, na VARze również mogli ją szybko przeanalizować i dać znać sędziemu, ze się pomylił i nie ma rzutu wolnego.
17
Podziwiam, że chce mu sie "produkować" tak durne statystyki, podziwiam również, ze chciało wam sie zaśmiecać nimi stronę i nabrać niektórych użytkowników (w tym mnie) na jakiś sensowny artykuł.
1
@Messiah10 jak można być tak nieprzygotowanym, co za poziom :/
13
Całkiem przyzwoita kwota jak za zawodnika, który jeszcze nic nie pokazał w powaznym futbolu.
Potencjal? Ilu juz takich było? Ilu wypaliło, a ilu przepadło?
Zaraz na jego miejsce wskoczy ktoś inny
Rozumiem płacze gdyby odchodził za darmo albo za 1-2mln, ale około 8mln to juz spoko cena, szczególnie patrząc na historię wcześniejszych odejść z klubu
0
@lukaszbrk W zasadzie to i tak dwie inne pozycje. Ani Olmo nie zastąpi Pedriego ani Pedri nie będzie grać jako ofensywny pomocnik i strzelać bramek.
Olmo można zastąpić Ferminem, Raphinią czy Yamalem.
Pedriego niestety nikt nie zastąpi, niestety Frenkie nie jest takim typem zawodnika.
Ważne żeby ktoś z dwójki Olmo/Fermin zawsze był dostępny na "10", Pedriego i tak prędzej zastąpi Eric niż oni
0
@LOPEZ16 Z drugiej strony rywalizujemy punktowo jak równy z równym z najgorszym Realem od paru lat, który dopiero przechodził olbrzymi kryzys, zmienili trenera. I tylko punkt przewagi
1
@kubix05 dlaczego czerwo? Samo wejście na żółtą, rozumiem, że pusta bramka, ale jeszcze było paru obrońców
Oczywiście błąd fatalny i przede wszystkim bardzo kosztowny
1
@Rafalloxfcb Słaby początek sezonu, a później praktycznie odsunięty przez Flicka tak jakby był jakimś juniorem. Trzeba było próbować go odzyskać, teraz będzie ciężko
1
@macio_944 Te panele są w kilku różnych odcieniach, będą miały własne, modyfikowalne oświetlenie? No nie mogę sie juz doczekać finalnego efektu, Camp Nou przed remontem to był zabytek, teraz będziemy mieć jeden z najlepszych stadionów w Europie
0
@Salchent dopiero 2, prawdopodobnie w kolejnym meczu będzie wtopa
0
@Roobo Aston Villa z mistrzostwem całkiem realne
0
10 rożny i praktyczne żadnego zagrożenia. Fatalnie wyglądają stałe fragmenty
0
@Virusk3 moim zdaniem Roberto dużo lepszy, solidniejszy
1
No golazo młodego :)
0
@Seledynowy Trochę gorzej od Frenkiego, ale w przeciwieństwie do Frenkiego nie ma rytmu meczowego
0
No i cały Balde
1
Balde nigdy sie nie zmieni, szybko biega, ale podać nie umie
0
@PolskiBarcelonista10 chlop wcale nie wraca do obrony, nawet po swojej stracie. W ataku da pewnie więcej niz Balde, ale w obronie jest jeszcze gorszy
1
Co się obrońca położy to gwizdają faul, gdy Yamal sie wyłożył to nie byłoby mowy o faulu
0
@malypuzon dziś to chyba 0
1
To teraz Joan Garcia ufam Tobie :>
0
To jest niewątpliwy plus Olmo - jeden z niewielu w tej drużynie, który potrafi trafić w bramkę
2
Frenkie... Chyba najlepiej opłacany srodkowy pomocnik w La Liga