LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Andi18 Mają czelność krytykować fatalne zagrania Lewego? A to podszywki
0
@pacior95 W statstykach pressingu wypada podobnie do Ferrana
2
@StevenGastonMartin99 tak, zdecydowanie potrzebujemy 2 meczów więcej
0
@DJ6 Tego sie wymaga od zawodników Barcelony
1
Włączam stoper, zaraz 2:1
0
@BobbyD "pech"
Znakiiiiiiiiii
0
Przedłużymy Christensena, Araujo jeszcze ze 2 pielgrzymki i jakoś to będzie, spokojnie
0
No niestety w lidze mistrzów nie da sie grać na pół gwizdka, wychodzić na mecz z przeświadczeniem, że samo sie wygra
Przeciwnik da z siebie 200%, a samo zaangażowanie to już połowa sukcesu.
0
Zaraz spuchną, spokojnie
0
@Zoker po prostu wstyd, oni ostatni oficjalny mecz grali 5 tygodni temu
0
Niech sie skupią, bo top24 jeszcze nie jest pewne
1
@Borry jak ma sie problem w Czechach to niestety o LM można zapomnieć
4
Już widzę dwumecz z Bayernem czy Arsenalem, kolejny eurowpierdol z tą obroną i taką skutecznością z naszej strony
0
@Miszcz Textu FCB a i tak procentowo jeden z lepszych u nas
0
@BojanKriKicz zimowego na pewno
0
@Eric_Abidal_22 manita z Kopenhagą moze nie wystarczyć
0
@Aragorn33 tu trzeba wysoko wygrać bo skromna wygrana wiele nam nie daje
0
@domin1515 tylko czy oni w ogole chcą sie pozbyć Ter Stegena? O to jest pytanie
1
Ja bym przedłużył kontrakt
3
@Jakchcesz nie zgrywaj niedostępnego
0
@SkN potrzebne takie 4-5:0 w kontekście szans na top 8
3
@Criss18Barca Oby awansować, bo szkoda dwóch meczów więcej.
No ale jak nie wzmocniliśmy obrony to i tak daleko w tych rozgrywkach nie zajdziemy o ile znowu nie będziemy mieć drabinki marzeń do półfinału
0
@Pedri16Future dlaczego? Wygrywamy jutro różnicą 4 bramek i zostają 3, w ostatniej kolejce mamy dużo łatwiejszego przeciwnika niż PSG
2
@Criss18Barca dlaczego? Właśnie całkiem fajnie sie to ułożyło
0
@PaCo a pewnie przepchniemy 1 bramką
5
@Roobo *osoba tocząca
2
@LinekMichal i chce przedłużyć Christensena, który jest całkowicie bezużyteczny(z całą sympatią do niego, taka prawda)
0
@majkiii 1.5* roku temu
2
@Lionel_Messi10 A po co nam ten człapak? To pomocnik czy skrzydłowy?
Niech oni sie skupią na obronie i ewentualnie poszukają 9, nic innego nie powinno ich interesować
0
@Lionel_Messi10 Serio o tego spalonego obwiniasz głównego arbitra? Jak on miał to zobaczyć, na żywo z boiska?
Od takich rzeczy jest VAR i ten półautomatyczny spalony czy jak tam to sie zwie. Manzano jest jaki jest, mógł pokazać z jedną kartkę więcej przeciwnikowi, ale jeśli można sie czepiać decyzji to jedynie pretensje do VARu, nie do niego.