2

@Andi18 Mają czelność krytykować fatalne zagrania Lewego? A to podszywki

0

@pacior95 W statstykach pressingu wypada podobnie do Ferrana

2

@StevenGastonMartin99 tak, zdecydowanie potrzebujemy 2 meczów więcej

0

@DJ6 Tego sie wymaga od zawodników Barcelony

1

Włączam stoper, zaraz 2:1

0

@BobbyD "pech"
Znakiiiiiiiiii

0

Przedłużymy Christensena, Araujo jeszcze ze 2 pielgrzymki i jakoś to będzie, spokojnie

0

No niestety w lidze mistrzów nie da sie grać na pół gwizdka, wychodzić na mecz z przeświadczeniem, że samo sie wygra
Przeciwnik da z siebie 200%, a samo zaangażowanie to już połowa sukcesu.

0

Zaraz spuchną, spokojnie

0

@Zoker po prostu wstyd, oni ostatni oficjalny mecz grali 5 tygodni temu

0

Niech sie skupią, bo top24 jeszcze nie jest pewne

1

@Borry jak ma sie problem w Czechach to niestety o LM można zapomnieć

4

Już widzę dwumecz z Bayernem czy Arsenalem, kolejny eurowpierdol z tą obroną i taką skutecznością z naszej strony

0

@Miszcz Textu FCB a i tak procentowo jeden z lepszych u nas

0

@BojanKriKicz zimowego na pewno

0

@Eric_Abidal_22 manita z Kopenhagą moze nie wystarczyć

0

@Aragorn33 tu trzeba wysoko wygrać bo skromna wygrana wiele nam nie daje

0

@domin1515 tylko czy oni w ogole chcą sie pozbyć Ter Stegena? O to jest pytanie

1

Ja bym przedłużył kontrakt

3

@Jakchcesz nie zgrywaj niedostępnego

0

@SkN potrzebne takie 4-5:0 w kontekście szans na top 8

3

@Criss18Barca Oby awansować, bo szkoda dwóch meczów więcej.
No ale jak nie wzmocniliśmy obrony to i tak daleko w tych rozgrywkach nie zajdziemy o ile znowu nie będziemy mieć drabinki marzeń do półfinału

0

@Pedri16Future dlaczego? Wygrywamy jutro różnicą 4 bramek i zostają 3, w ostatniej kolejce mamy dużo łatwiejszego przeciwnika niż PSG

2

@Criss18Barca dlaczego? Właśnie całkiem fajnie sie to ułożyło

0

@PaCo a pewnie przepchniemy 1 bramką

5

@Roobo *osoba tocząca

2

@LinekMichal i chce przedłużyć Christensena, który jest całkowicie bezużyteczny(z całą sympatią do niego, taka prawda)

0

@majkiii 1.5* roku temu

2

@Lionel_Messi10 A po co nam ten człapak? To pomocnik czy skrzydłowy?
Niech oni sie skupią na obronie i ewentualnie poszukają 9, nic innego nie powinno ich interesować

0

@Lionel_Messi10 Serio o tego spalonego obwiniasz głównego arbitra? Jak on miał to zobaczyć, na żywo z boiska?
Od takich rzeczy jest VAR i ten półautomatyczny spalony czy jak tam to sie zwie. Manzano jest jaki jest, mógł pokazać z jedną kartkę więcej przeciwnikowi, ale jeśli można sie czepiać decyzji to jedynie pretensje do VARu, nie do niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?