0

No dobra, dla nas to była świetna kolejka pod względem wyników, ułożyło sie lepiej niż mogliśmy przypuszczać.
Jesteśmy zależni od siebie, wygrana paroma bramkami u siebie z Kopenhagą i mamy to, szkoda tylko kontuzji Pedriego, bo to nasz najwazniejszy zawodnik i obawiam sie, ze bez niego nasza pomoc może sie posypać, bo kto inny weźmie odpowiedzialność za rozegranie? Pan Frenkie gra na alibi De Jong?

1

@BojanKriKicz e tam, Gavi sobie biegal z zerwanym więzadłem

0

@damian16161212 ale to oznacza Rashforda na LS:/

1

@bart_azz i co da nam Gavi? Chlop 2 lata prawie w piłkę nie grał

0

@Kazragore bramki, bramki. Sama wygrana nie daje pewności

0

Jak Atletic nie wytrzyma to jeszcze Chelsea będzie trzeba przebic bramkowo :/ Napoli raczej nie rozbiją no ale

0

@SiempreCule10 albo i nie, jeszcze nie koniec, juz 2:3

1

@Gacu95 Nieprawda.
Musimy wyprzedzić bramkowo City, Atleti i Sporting
Atleti też ma łatwego rywala, City u siebie z Galatą, a Sporting chyba będzie miał ciężko nastrzelac na wyjeździe z Bilbao

0

@BojanKriKicz W teori my chyba latwiejszy mecz z Kopenhagą niz oni z Galatą, ale zobaczymy

0

Zapomnieliśmy o Chelsea, trzeba po prostu rozbić Kopenhage

1

Atleti win!!!!!
Mamy juz top8

1

@majkiii nie ma szans niestety, oby najniższy wymiar kary

1

@SinMistico Mamy szanse wyprzedzić PSG dzięki temu

0

Walczyć o top 8, bo bez Pedriego możemy nie przejść "baraży"

0

@Messiah10 jutro w prasie: Pedri pojechał do Pragi z dolegliwościami

1

Czyli te kolejne mecze ligowe jednak nie będą takie łatwe... Ch..w LM, tu i tak nas wygrzmoci jakiś Arsenal czy Bayern, ale jak przegramy ligę z Realem mającym takie przeboje to trochę wstyd

0

Fermin na 9, potrafi strzelać.
Ewentualnie Olmo
Byle nie Rashford, bo też zepsuje 3 setki zanim strzeli jedną bramkę

0

@turhiay nie wierze
Nie wierze, ze gorszy

1

@blakkudium z takimi zawodnikami nie da się wygrać LM

0

@TR3YWAY Nie, po prostu "pech"

0

@Chucky Taktyka? Nie bać sie atakować.
Paradoksalnie najłatwiej nam z autobusami

0

@Cyzix łatwiejszy rywal w barażach sie chociaż trafi

0

@ToWinaSedziego Yamal też miał takie mecze

0

@titooB atak tak połowicznie, bo na 9 sami parodysci

1

@pawello10 za zimno dla Kanaryjczyka

0

@Jakchcesz Dokładnie, tak jak ostatnio - to wszystko kwestia pecha, dobrze grają chłopaki, pozytywny przekaz leci

0

@Litman o ile szybko odpadniemy z LM

0

No i mamy przełamanie :)

0

@Andi18 Jak mają za co to słusznie, jak będzie za co pochwalić to pewnie to zrobią

2

Fermin>BelingCham

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?