LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No dobra, dla nas to była świetna kolejka pod względem wyników, ułożyło sie lepiej niż mogliśmy przypuszczać.
Jesteśmy zależni od siebie, wygrana paroma bramkami u siebie z Kopenhagą i mamy to, szkoda tylko kontuzji Pedriego, bo to nasz najwazniejszy zawodnik i obawiam sie, ze bez niego nasza pomoc może sie posypać, bo kto inny weźmie odpowiedzialność za rozegranie? Pan Frenkie gra na alibi De Jong?
1
@BojanKriKicz e tam, Gavi sobie biegal z zerwanym więzadłem
0
@damian16161212 ale to oznacza Rashforda na LS:/
1
@bart_azz i co da nam Gavi? Chlop 2 lata prawie w piłkę nie grał
0
@Kazragore bramki, bramki. Sama wygrana nie daje pewności
0
Jak Atletic nie wytrzyma to jeszcze Chelsea będzie trzeba przebic bramkowo :/ Napoli raczej nie rozbiją no ale
0
@SiempreCule10 albo i nie, jeszcze nie koniec, juz 2:3
1
@Gacu95 Nieprawda.
Musimy wyprzedzić bramkowo City, Atleti i Sporting
Atleti też ma łatwego rywala, City u siebie z Galatą, a Sporting chyba będzie miał ciężko nastrzelac na wyjeździe z Bilbao
0
@BojanKriKicz W teori my chyba latwiejszy mecz z Kopenhagą niz oni z Galatą, ale zobaczymy
0
Zapomnieliśmy o Chelsea, trzeba po prostu rozbić Kopenhage
1
Atleti win!!!!!
Mamy juz top8
1
@majkiii nie ma szans niestety, oby najniższy wymiar kary
1
@SinMistico Mamy szanse wyprzedzić PSG dzięki temu
0
Walczyć o top 8, bo bez Pedriego możemy nie przejść "baraży"
0
@Messiah10 jutro w prasie: Pedri pojechał do Pragi z dolegliwościami
1
Czyli te kolejne mecze ligowe jednak nie będą takie łatwe... Ch..w LM, tu i tak nas wygrzmoci jakiś Arsenal czy Bayern, ale jak przegramy ligę z Realem mającym takie przeboje to trochę wstyd
0
Fermin na 9, potrafi strzelać.
Ewentualnie Olmo
Byle nie Rashford, bo też zepsuje 3 setki zanim strzeli jedną bramkę
0
@turhiay nie wierze
Nie wierze, ze gorszy
1
@blakkudium z takimi zawodnikami nie da się wygrać LM
0
@TR3YWAY Nie, po prostu "pech"
0
@Chucky Taktyka? Nie bać sie atakować.
Paradoksalnie najłatwiej nam z autobusami
0
@Cyzix łatwiejszy rywal w barażach sie chociaż trafi
0
@ToWinaSedziego Yamal też miał takie mecze
0
@titooB atak tak połowicznie, bo na 9 sami parodysci
1
@pawello10 za zimno dla Kanaryjczyka
0
@Jakchcesz Dokładnie, tak jak ostatnio - to wszystko kwestia pecha, dobrze grają chłopaki, pozytywny przekaz leci
0
@Litman o ile szybko odpadniemy z LM
0
No i mamy przełamanie :)
0
@Andi18 Jak mają za co to słusznie, jak będzie za co pochwalić to pewnie to zrobią
2
Fermin>BelingCham