2

Plus jest taki, że w kolejnym meczu wracamy na Camp Nou, prawie 6 tygodni od ostatniego domowego spotkania
Teoretycznie latwy i przyjemny meczyk z 20. w tabeli Oviedo, idealna okazja na podbudowanie pewności siebie i mały trening strzelecki, może nawet szansa na czyste konto. Przy korzystnym wyniku Flick na spokojnie będzie mógł rotować przed meczem w LM

0

@RoberDzik Jeszcze Atleti, na ten moment bilans o 2 bramki gorszy, ale w ostatniej kolejce grają u siebie z Bodo i jeśli Simeone zmieni filozofię na tej jeden mecz to pewnie stać ich na wygraną 4-5 bramkami

2

@Eto'o9 R10 No niestety Pedri to zawodnik, którego nie da sie zastąpić, absolutnie kluczowy w walce o trofea.
Teraz pewnie sobie poradzimy, bo rywale z trochę niższej półki, ale później juz Pedri musi być dostępny do samego końca

0

@Kamiloza91 Wciąż rywalizujemy z każdym klubem z 13pkt, a takich jest kilka

0

@michal26 Jagiellonia raczej nie bedzie miała latwo. Wiem, ze Fiorentina radzi sobie kiepsko w tym sezonie, ale obawiam sie, ze pokonanie w dwumeczu ekipy z Serie A to wciąż za duże wyzwanie dla jakiegokolwiek polskiego klubu

0

@Eto'o9 R10 I bardziej ufasz jakiemuś dziennikarzynie niz odczuciom Pedriego?
Gość sobie strzela terminy z d*py, trafi albo nie

0

@Sebolinho Może po prostu poprzedni sezon był wyjątkowy i wraca "stary" Pedri.
Na ten moment i tak nie ma tragedii, kontuzje się zdarzają. Byle to nie były 2 miesiące

0

@Barca_Big_Moment No nie wiem czy po kontuzji zawodnik wraca w lepszej formie niż przed

0

Jeśli skończy się na tygodniach, a nie miesiącach to będzie dobrze, teraz trochę latwiejszy terminarz

0

@Hektor16 Anglii juz nie uda sie dogonić, przepaść finansowa.
Pieniądze w piłce to nie wszystko, ale jak hiszpańskie kluby będą mogły zatrzymywać najlepszych graczy skoro angielski beniaminek będzie mógł takim piłkarzom zaoferować kilkukrotnie wyższe zarobki?

1

@kamyk_23 W następnym meczu LM wiem, ale jeszcze zostaje kilka kolejek ligowych i PK

0

@michal26 My mamy jeszcze realne szanse na 10 miejsce czy to raczej tylko szanse matematyczne? Strata dość spora

11

@fotohobby Nie wiem jak w ogóle można krytykować obecny system ligowy, przepaść atrakcyjności względem fazy grupowej

1

@kulek22 to jest piękno nowego formatu - ostatnia kolejka, a my możemy skończyć zarówno na 4 jak i na 12 miejscu

0

@Kinginiesta Nie umiemy grać na wyjazdach w LM, więc jeśli na Camp Nou nie będziemy mogli wsadzić 2-3 bramek "leszczom" to slabo, bo żeby myśleć o półfinale czy finale to u siebie będziemy musieli wygrywać z Arsenalem, Bayernem czy Interem.

3

@SkN o ile wypadnie na 3-4 tygodnie
Jeśli na 6-8 to może nas to słono kosztować

1

@mackowiakowy zanim wejdzie w rytm meczowy to będzie maj-czerwiec.
Pytanie co dalej - czy odnajdzie formę? Ostatnio jak wrócił to wyglądał dosyć średnio

0

@robsesh Patrzmy lepiej na siebie, bo chyba jednak nie jest tak dobrze jak nam sie wydawało jeszcze kilka dni temu

0

@Bartas1998 Jeśli na Camp Nou nie damy rady wygrać 2-3 bramkami z Kopenhagą(tyle prawdopodobnie wystarczy) to może od razu wycofajmy sie z tej LM, bo to nie będzie miało sensu.

0

@fotohobby to będzie szalona kolejka. Ciekawe jaką taktykę na mecz obiorą Simeone i Guardiola, bo będą musieli szukać tych bramek

0

@Alfie jeśli PSG to weźmie to nie weźmie tego Newcastle, proste.
Jeśli będzie remis to obie drużyny będą miały mniej punktów niż my i bilans nie będzie grać roli

1

@Jackazz jak zawsze, równie dobrze możemy powiedzieć, ze ekipy, które wyprzedzimy również nie zasługują na top8

2

@LeoMessiiBarcaPepa A Atleti, City i Sporting? Przecież mamy tyle samo punktów i minimalnie lepszy bilans bramkowy
Jeszcze Atalanta, ale oni raczej juz nas bramkami nie wyprzedzą

0

@Luciano99 Zasadniczo połowa tych wpisów nadal aktualna, a reszta SŁUSZNIE krytykowala drużynę za granie kupska, więc bez kontrowersji.
W LM wciąż bardziej zanosi sie na jakąś kompromitację niz na wygranie pucharu, po prostu z tą obroną mocno pachnie eurowpie*dolem

1

@semafor Gramy u siebie w normalnych warunkach atmosferycznych, na moje będzie latwiej niz dzisiaj

7

@Bartas1998 kto to jest? Wykonał juz badania? Strzelanie z d*py i tyle

1

@Miszcz Textu FCB Atalanta raczej już nas bramkami nie wyprzedzi, prędzej Sporting

1

@macio_944 Bez rozgrzeszenia nie można do komuni :/

0

@OskP Wysmiewane Atleti strzela 6 z Bodo i po ptakach :D

0

@Bernard777 o ile Atleti nie rozbije Bodo albo City Galaty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?