1

Był spalony, ale co tam, mają rożnego

3

Wku*wiaja te wszystkie "mięciutkie" zagrania w pole karne. Jak tak mają zagrywać to juz lepiej przyłożyć w bramkarza, może odbije przed siebie i będzie więcej korzyści niz z tych wcinek

0

@kemyt1995 Jeszcze Rapha jest od porządnych strzałów, niestety nie gra w tym meczu, jedynie jest na boisku

2

@DragonxNF Zabrał, pewnie szykuje drugą dla Martina

2

@Kapitan hawk Na notatniku by wyłapał bana na 8 lat, tu będzie bezkarny :/

0

Oviedo gra na czas i wybija nas z rytmu, my zabieramy sobie czas trzymając pół meczu piłkę w lini obrony i wybijamy sie z rytmu niedokladnymi podaniami, napastnicy potrzebują 3-4 setek na gola, a nie mieli jeszcze żadnej
Ciężary, ciężary
Ostatnie mecze bez Pedriego wyglądały lepiej niż dzisiaj, a to tylko ostatnia drużyna w lidze. Juz marginesu straty punktów nie ma, albo przepchniemy albo będziemy gonić Real, który najslabszy okres ma juz chyba za sobą

3

@LOPEZ16 No i Raphe i Yamala też tu słusznie krytykują, gdzie problem?

0

Wierzę w wygraną, ale postawienie teraz x2 po kursie 3.55 brzmi bardzo interesująco moim zdaniem:)

0

@Laminedependencia Szkoda, ze nie wygląda jakby wracał do obrony

2

FC niedokładność.
Co wyjscie z atakiem to glupia strata, podanie za plecy albo do przeciwnika. W drugiej zmarnujemy 2-3 setki i znowu będzie zrzucanie winy na "pecha"
Fermin jak najszybciej na boisko, jak on nie strzeli to chyba nikt

0

Szczerze to tu może być penalti

0

Napastnik musi kończyć takie pilki, nogą głową czy d..pą, ale musi wbić do bramki

0

Dosłownie gracze Oviedo mają lepsze podania niż nasi

0

Cancelo stracił i sobie wraca spacerkiem patrząc jak ktoś inny łata po nim luke

2

Dobry ten sędzia, oczywiście VAR tu nie może działać
A my i tak zmarnujemy wolnego

1

@Pablozeusz albo zmarnujemy 2-3 setki i wtopa

2

Jeszcze odbieramy sobie możliwość strzelenia bramki z rożnego, te krótkie rozegrania za każdym razem kończą sie tak samo

1

Za szybko dla Lewego

3

Ile tych niedokładnych podań na 10-15 metrów, tak sie nie da napędzić żadnej akcji

0

Każda nasza dłuższa pilka jest niedokładna, trochę słabo z koncentracją

0

@NeroTFP1 goli jak goli, gorzej, ze więcej gry pod naszą bramką niż pod ich

0

Pedriego nie ma i chyba sami nie wiedzą co zrobić z piłką jak zbliżają sie do polowy boiska

0

Ten juz zaczyna tymi zewniakami

1

Tu akurat duży spalony no ale pewnie coś nam strzelą

0

@gumaz Desperados Original 580mln, dawno nie piłem

0

@Pedri16Future w każdym razie to nie jest zawodnik do pierwszego skladu

0

@kanver_ i niech strzela już tylko do jednej bramki

0

Dobry skład, oby byli skuteczni

Tylko co z Araujo? Kiedy on ma się odbudować? Powinien dostać czas do końca sezonu, jeśli nadal nie będzie gotowy na gre w takim klubie to dla dobra obu stron powinien odejść

0

@Luccas A może nie once de gala, ale wiecie niz 15min na miesiąc? Nie bronie jego decyzji, ale Flick nie pomógł

0

@Filipem Przy Laporcie to każdy będzie wynalazkiem, pytanie czy chcemy jakiejś zmiany czy sie jej boimy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?