LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Był spalony, ale co tam, mają rożnego
3
Wku*wiaja te wszystkie "mięciutkie" zagrania w pole karne. Jak tak mają zagrywać to juz lepiej przyłożyć w bramkarza, może odbije przed siebie i będzie więcej korzyści niz z tych wcinek
0
@kemyt1995 Jeszcze Rapha jest od porządnych strzałów, niestety nie gra w tym meczu, jedynie jest na boisku
2
@DragonxNF Zabrał, pewnie szykuje drugą dla Martina
2
@Kapitan hawk Na notatniku by wyłapał bana na 8 lat, tu będzie bezkarny :/
0
Oviedo gra na czas i wybija nas z rytmu, my zabieramy sobie czas trzymając pół meczu piłkę w lini obrony i wybijamy sie z rytmu niedokladnymi podaniami, napastnicy potrzebują 3-4 setek na gola, a nie mieli jeszcze żadnej
Ciężary, ciężary
Ostatnie mecze bez Pedriego wyglądały lepiej niż dzisiaj, a to tylko ostatnia drużyna w lidze. Juz marginesu straty punktów nie ma, albo przepchniemy albo będziemy gonić Real, który najslabszy okres ma juz chyba za sobą
3
@LOPEZ16 No i Raphe i Yamala też tu słusznie krytykują, gdzie problem?
0
Wierzę w wygraną, ale postawienie teraz x2 po kursie 3.55 brzmi bardzo interesująco moim zdaniem:)
0
@Laminedependencia Szkoda, ze nie wygląda jakby wracał do obrony
2
FC niedokładność.
Co wyjscie z atakiem to glupia strata, podanie za plecy albo do przeciwnika. W drugiej zmarnujemy 2-3 setki i znowu będzie zrzucanie winy na "pecha"
Fermin jak najszybciej na boisko, jak on nie strzeli to chyba nikt
0
Szczerze to tu może być penalti
0
Napastnik musi kończyć takie pilki, nogą głową czy d..pą, ale musi wbić do bramki
0
Dosłownie gracze Oviedo mają lepsze podania niż nasi
0
Cancelo stracił i sobie wraca spacerkiem patrząc jak ktoś inny łata po nim luke
2
Dobry ten sędzia, oczywiście VAR tu nie może działać
A my i tak zmarnujemy wolnego
1
@Pablozeusz albo zmarnujemy 2-3 setki i wtopa
2
Jeszcze odbieramy sobie możliwość strzelenia bramki z rożnego, te krótkie rozegrania za każdym razem kończą sie tak samo
1
Za szybko dla Lewego
3
Ile tych niedokładnych podań na 10-15 metrów, tak sie nie da napędzić żadnej akcji
0
Każda nasza dłuższa pilka jest niedokładna, trochę słabo z koncentracją
0
@NeroTFP1 goli jak goli, gorzej, ze więcej gry pod naszą bramką niż pod ich
0
Pedriego nie ma i chyba sami nie wiedzą co zrobić z piłką jak zbliżają sie do polowy boiska
0
Ten juz zaczyna tymi zewniakami
1
Tu akurat duży spalony no ale pewnie coś nam strzelą
0
@gumaz Desperados Original 580mln, dawno nie piłem
0
@Pedri16Future w każdym razie to nie jest zawodnik do pierwszego skladu
0
@kanver_ i niech strzela już tylko do jednej bramki
0
Dobry skład, oby byli skuteczni
Tylko co z Araujo? Kiedy on ma się odbudować? Powinien dostać czas do końca sezonu, jeśli nadal nie będzie gotowy na gre w takim klubie to dla dobra obu stron powinien odejść
0
@Luccas A może nie once de gala, ale wiecie niz 15min na miesiąc? Nie bronie jego decyzji, ale Flick nie pomógł
0
@Filipem Przy Laporcie to każdy będzie wynalazkiem, pytanie czy chcemy jakiejś zmiany czy sie jej boimy