2

@Pedri16Future Obrona nam to wszystko prawdopodobnie zawali.
W poprzednim sezonie jeszcze mieliśmy Inigo, ale i tak popatrz ile traciliśmy bramek w fazie play-off LM. I to nie z żadnym Liverpoolem czy City, ale Benfica, Borussia i Inter urzadzili sobie trening strzelecki w meczach z nami. My oczywiście w ataku również damy radę, ale my nie dość, ze sami slabo bronimy to jeszcze praktycznie co mecz głupimi stratami po niedoklanym podaniu prezentujemy rywalowi dogodne sytuacje do zdobycia bramki. La Liga w kryzysie, więc często nam sie upiecze, ale w LM no nie ma szans. Juz w zeszłym sezonie odpadliśmy przez obronę, teraz jest jeszcze gorzej

0

@MirusAmisz Wystarczy patrzeć całościowo, a nie tylko 0 albo 1

0

@gamache Co ma krytyka Lewego do tego czy mieliśmy wcześniej jakiegoś Polaka w Barcelonie?
Mało mu podają? Problem w tym, ze jak juz dostanie piłkę to zazwyczaj podejmuje zle decyzje albo popełnia błąd techniczny.
Sam Lewy też mógł dzisiaj wystawić Yamalowi, ale wolał naparzać z "półobrotu"

0

Czyli my na 99% gramy z PSG albo Newcastle, bo obie te ekipy będą zdecydowanymi faworytami czy to z Monaco czy Karabachem? No lekko nie będzie, ale to LM. Oby jednak Newcastle, bo PSG jeśli na wiosnę znów wejdzie na swój kosmiczny poziom to słabo to widzę z Cubarsim i Martinem na SO.
No i ta faza ligowa pokazuje sile angielskich drużyn - 5 ekip w top8 to jest kosmos, wysmiewany Liverpool 18/24pkt. A la Liga? Powoli taka liga francuska albo Bundesliga, ale z 2 dużymi zespołami

7

No i pięknie, że nie owija i mówi jak jest

0

@Katalończyk 99 No i ten Sporting w doliczonym... :)

1

@esem91 Z Oviedo to Yamal dostał bardzo ciężką piłkę, po prostu skończył ją w wyjątkowy sposób :)

0

@Beztroskii Chyba żadnej drużyny nie jest tak latwo skrzywdzić jak nas. Sorry, ale dopóki nie ogarniemy obrony to nie uwierze w LM

0

@Consigliere Nie będziemy faworytem przeciwko PSG o ile na nich trafimy. Mają cholernie szybki atak, dobrą pomoc i dużo lepszą obronę. Nuno Mendes pewnie znów by nie dał pograć Yamalowi, ale atak to byłby nasz najmniejszy problem w tym dwumeczu. Oby ich ominąć w losowaniu, bo na ten moment dałbym jakies 70/30 na PSG, głównie ze względu na naszą obronę

0

@Andi18 Może tak być. My możemy trafić na PSG, a tam będzie ciężko o ile obrona sie nie ogarnie, a oni spokojnie do półfinału mogą sie doczołgać

0

@kamiVeB A z kim my bedziemy mieli latwo z taką obroną?

4

Jak ktoś nie ma Canal + to właśnie zaczynają sie skróty LM na TVP Sport

0

@draxidox a to nie tylko kogoś z miejsc 23 i 24?

1

5 miejsce, a i tak w kolejnej rundzie możemy grać z PSG... Szkoda, że dziś nie wygrali mimo wszystko

0

Kolejna beznadziejna połowa na Camp Nou, naprawdę strach myśleć o meczach wyjazdowych, tam będzie jeszcze gorzej

1

@Rupert_Haubica Ewentualnie przedłużymy im kontrakty i wypchniemy na wypozyczenie płacąc 90% kontraktu

0

Remis w meczu PSG-Newcastle miał wyrzucać obie ekipy z top8, a tu remis i obie ekipy wciąż sie łapią. Szalone wyniki na ten moment, my zamiast tu prowadzić i być aktualnie na 5 miejscu to sie kompromitujemy z Duńczykami

1

@qbsonFCBarca Czyli sie nabiegamy 2 mecze więcej, a później dostaniemy łomot w 1/8

0

@MaŁolat Sędzia, pech... Wymówek wiele :)

5

Wyniki takie, ze wystarczy tylko wygrać dzisiaj ale właśnie... Przegrywamy na Camp Nou z 5.druzyną ligi duńskiej, z czym my do Europy.
Wymęczymy tu pewnie zwycięstwo, ale to kolejny mecz, który pokazuje jak my jesteśmy słabi w tych rozgrywkach, każdy klub nam strzela bramki, nawet Brugia czy Kopenhaga. Kolejny mecz ostrzegawczy przed zbliżającym sie wpie*dolem, gdy trafimy na kogoś mocnego

3

Jak nie skończymy w top 8 to sie jedynie nabiegamy 2 mecze więcej, a i tak odpadniemy z Borrusią czy Tottenhamem w dalszej fazie

1

@Vegeta88 Dokładnie, chwalić, chwalić!

0

@PuszkinFan to było i jest oczywiste, ale bez sensu męczyć sie 2 dodatkowe mecze skoro i tak nie wygramy tych rozgrywek.
Top 8 w LK ułatwiłoby nam gre w La Liga, więcej odpoczynku

0

@Mateonvious Tyle, ze a lidze też juz nie mają sie na co spinać, może powalczą z Como i to tyle

3

@Andi18 No i kiedy on ma sie odbudować jak nie w meczach na Camp Nou.
Nie zagrał z najsłabszą ekipą w lidze, nie gra dzisiaj. Pytanie w takim razie kiedy, w następnym sezonie? Niestety on i Christensen to takie obciążenia dla nas, a nie ma pożytku. Spoko chłopaki, ale liczy sie to co na boisku, a w ich przypadku nawet nie można liczyć, ze na to boisko wyjdą, a co dopiero, ze coś na nim pokażą

3

Lepiej zagrać dzisiaj 90min na 100% niż zagrać na pół gwizdka i później grać 2 dodatkowe mecze, więc mam nadzieję, ze Flick tego od nich wymaga i trochę postrzelają chłopaki

0

@Maker0 Oprócz Pedriego i mimo wszystko Yamala

2

@Persempretito Pedriego? Bez szans, ale takim lepszym Frenkim może być

0

@Katalonik97 No zobaczymy, to jest Liga mistrzów, Kopenhaga też będzie grać na 200%.
Sezon mają średni, ale w ostatniej kolejce LM potrafili zremisować z Napoli i to grając prawie 2/3 meczu w 10

2

@macio_944 Rapha jeszcze przed przemianą.
105k, grupy kibicowskie, zadaszenie - no może być piękny klimacik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?