0

Kiedyś walczyliśmy o medale, teraz o drugą serię

0

@Joe_Barbaro obawiam sie, ze nie lejemy żadnej z wymienionych

1

Wiatr i zmiany belek zrobią swoje. Czekasz 4 lata, a później uwali cie algorytm.

8

@Patry10 chyba wlasnie po to chcą mieć kontrolę nad dźwiękiem:)

3

@alone49 Wejdz na jego profil na flashscore i zobacz ile dostawał szans u Flicka, nawet w tych wygranych meczach

0

@RobertNieLewandowski Mniej kłamstw i obietnic bez pokrycia.
To co odwalał z powrotem na Camp Nou.. wystarczyło otwarcie powiedzieć, ze jest opóźnienie i cholera wie kiedy wrócimy, rzucić jakiś realnu termin, ale nie, łatwiej było co chwile ściemniać.
Co do finansów i ratowania klubu - wygląda na to, ze poszlo w dobrym kierunku i za to szacun, choć pewnie wszystko sie jeszcze okaże

0

@bartekvisca w Pogoni 1 - stary Grosik
W Radomiaku 3

0

@Herato Napastników głównie rozlicza sie z goli, a pod tym względem Norweg jest maszyną.

0

@Sergio_Devils 2 karne z wczoraj zaoszczędzili, więc dadzą je dzisiaj

0

@Bilon87 W sumie to w lidze i tak walczą tylko o 2-3 miejsce, top 2 już odjechało

0

@LeoMessiiBarcaPepa ez dyszka na Real

1

@Gall Taa, ale wciąż przed każdym wolnym spina sie tak samo jak dawniej, pozycja rozkraczonego wielbłąda, głęboki oddech i w trybuny albo w mur:D

0

@FcPortoFan1999 W Ekstraklasie na pewno głównym faworytem pozostaje teraz Jagiellonia

24

@sergio5 No i zgoda - Lewy może być legendą Bayernu i ogólnie legendą piłki nożnej, ale Barcelony? No raczej nie.
Podobnie Neymar, ale on akurat nie będzie legendą w żadnym klubie, no może w Santosie, ale legendarnym zawodnikiem w tym sporcie będzie na pewno :)

0

Pogoń wreszcie zacznie gonić w lidze? Nie grali w Europie, więc powinni być w czubie tabeli, wykorzystać szansę. No ale to cała Pogoń.
Termalica niby ostatnia, ale w tym sezonie wygrali z Legią, Górnikiem i 2 razy z Jagiellonią, prawie 2/3 dotychczasowych punktów nabili na tych zespołach, fenomen

1

@kuz No i to wplynie na głosy, niestety.
Marudzenie na resztę kandydatów, ale w zasadzie czego oczekujecie, co oni mają wam obiecać? Może wystarczy normalność? Mniej kłamstw niż Laporta, większy profesjonalizm?
Dopóki ktoś nie zastąpi Laporty to sie nie przekonamy czy może być lepiej

0

Oby to nie była prawda, bo to byłoby niezbyt zdrowe i profesjonalne. Dziwne powiązania.
Trener ma robić swoje i tyle, bez względu na to kto jest prezydentem czy dyrektorem sportowym

0

@Sawik_10 na juz czy za rok? :) akurat w pomocy mamy jakość - i na juz i na przyszłość. Skupmy sie lepiej na obronie, bo tam 2-3 wzmocnienia potrzebne i na 9. Kane za darmo? Nie wierze

5

@blakkudium Dziwne, w Madrycie mógł kopać po kroczu i bez kartek

0

@FcPortoFan1999 Raczej nie powtórzą takiej rundy jak na jesieni, Wisła Płock podobnie.
Stawiam, że na wiosnę juz Jaga, Raków i Lech pokażą swoją wyższość i to między nimi rozstrzygnie sie mistrzostwo

0

@VamoSBarca88 Pod warunkiem, ze bez limitu, bo jeden kubeczek na długo cie nie rozgrzeje :)

0

@BorzyKrzys Ja liczę na Jagę, ewentualnie Raków, choć jeśli wygra Górnik to też spoko, ale raczej ta runda będzie slabsza w ich wykonaniu. No i chyba nasze polskie top 4 zacznie lepiej punktowac w tej rundzie(Legia o mistrza juz nie walczy, ale punktować pewnie zaczną)

0

@Pedri16Future Jak się będzie miał połamać to sie polamie nawet na treningu. To i tak nieuniknione, więc niech będzie z niego jak najwięcej pożytku

1

@FCB24 Niestety nie spadną. Ciężko zagrać drugą tak słabą rundę. No i Papszun to fachowiec, od razu ich nie ogarnie, ale za jakiś czas będą punktować i pewnie skończą w top 10

3

@crema_catalana no i to nie dotyczy tylko Rayo.
Juz nie mówię, że wszędzie ma być "dywan" jak na Camp Nou, ale jakiś poziom te boiska muszą trzymać

1

@Criss18Barca dziś pewnie kilka razy urwie sie naszej obronie i coś wpakuje

3

@FcPortoFan1999 Ale medialnie gdzie? W Europie, na swiecie? Czy po prostu w Kanale sportowym i na Meczykach zamiast 80% czasu o Legi to byloby tylko 60-70%?
Legia to ligowy sredniak i tyle, najbogatszy, ale co to zmienia skoro nie potrafią tych pieniędzy dobrze wykorzystać(podobnie jak większość klubów w tej lidze)

0

@Fake69 Za Lewego za pół roku, jeszcze by zostało na jednego klasowego zawodnika

2

Warunki w klubie to jedno, juz ich sprawa, ale jeśli murawa jest w zlym stanie to po prostu mecz nie powinien się odbyć. Raz przełożyć, a jeśli się powtórzy to walkower i tyle. Nie może być tak, ze najlepsi pilkarze ligi przyjeżdżają i grają na takim pastwisku
W ogóle ktoś tego pilnuje? Są jakieś normy? Wiadomo, ze okropne boisko mniej przeszkadza gospodarzom, którzy w meczach z Realem czy Barcą i tak tej pilki przy nodze za wiele nie mają

1

@RobertNieLewandowski Problem w tym, ze u Kounde i Balde również

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?