LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedyś walczyliśmy o medale, teraz o drugą serię
0
@Joe_Barbaro obawiam sie, ze nie lejemy żadnej z wymienionych
1
Wiatr i zmiany belek zrobią swoje. Czekasz 4 lata, a później uwali cie algorytm.
8
@Patry10 chyba wlasnie po to chcą mieć kontrolę nad dźwiękiem:)
3
@alone49 Wejdz na jego profil na flashscore i zobacz ile dostawał szans u Flicka, nawet w tych wygranych meczach
0
@RobertNieLewandowski Mniej kłamstw i obietnic bez pokrycia.
To co odwalał z powrotem na Camp Nou.. wystarczyło otwarcie powiedzieć, ze jest opóźnienie i cholera wie kiedy wrócimy, rzucić jakiś realnu termin, ale nie, łatwiej było co chwile ściemniać.
Co do finansów i ratowania klubu - wygląda na to, ze poszlo w dobrym kierunku i za to szacun, choć pewnie wszystko sie jeszcze okaże
0
@bartekvisca w Pogoni 1 - stary Grosik
W Radomiaku 3
0
@Herato Napastników głównie rozlicza sie z goli, a pod tym względem Norweg jest maszyną.
0
@Sergio_Devils 2 karne z wczoraj zaoszczędzili, więc dadzą je dzisiaj
0
@Bilon87 W sumie to w lidze i tak walczą tylko o 2-3 miejsce, top 2 już odjechało
0
@LeoMessiiBarcaPepa ez dyszka na Real
1
@Gall Taa, ale wciąż przed każdym wolnym spina sie tak samo jak dawniej, pozycja rozkraczonego wielbłąda, głęboki oddech i w trybuny albo w mur:D
0
@FcPortoFan1999 W Ekstraklasie na pewno głównym faworytem pozostaje teraz Jagiellonia
24
@sergio5 No i zgoda - Lewy może być legendą Bayernu i ogólnie legendą piłki nożnej, ale Barcelony? No raczej nie.
Podobnie Neymar, ale on akurat nie będzie legendą w żadnym klubie, no może w Santosie, ale legendarnym zawodnikiem w tym sporcie będzie na pewno :)
0
Pogoń wreszcie zacznie gonić w lidze? Nie grali w Europie, więc powinni być w czubie tabeli, wykorzystać szansę. No ale to cała Pogoń.
Termalica niby ostatnia, ale w tym sezonie wygrali z Legią, Górnikiem i 2 razy z Jagiellonią, prawie 2/3 dotychczasowych punktów nabili na tych zespołach, fenomen
1
@kuz No i to wplynie na głosy, niestety.
Marudzenie na resztę kandydatów, ale w zasadzie czego oczekujecie, co oni mają wam obiecać? Może wystarczy normalność? Mniej kłamstw niż Laporta, większy profesjonalizm?
Dopóki ktoś nie zastąpi Laporty to sie nie przekonamy czy może być lepiej
0
Oby to nie była prawda, bo to byłoby niezbyt zdrowe i profesjonalne. Dziwne powiązania.
Trener ma robić swoje i tyle, bez względu na to kto jest prezydentem czy dyrektorem sportowym
0
@Sawik_10 na juz czy za rok? :) akurat w pomocy mamy jakość - i na juz i na przyszłość. Skupmy sie lepiej na obronie, bo tam 2-3 wzmocnienia potrzebne i na 9. Kane za darmo? Nie wierze
5
@blakkudium Dziwne, w Madrycie mógł kopać po kroczu i bez kartek
0
@FcPortoFan1999 Raczej nie powtórzą takiej rundy jak na jesieni, Wisła Płock podobnie.
Stawiam, że na wiosnę juz Jaga, Raków i Lech pokażą swoją wyższość i to między nimi rozstrzygnie sie mistrzostwo
0
@VamoSBarca88 Pod warunkiem, ze bez limitu, bo jeden kubeczek na długo cie nie rozgrzeje :)
0
@BorzyKrzys Ja liczę na Jagę, ewentualnie Raków, choć jeśli wygra Górnik to też spoko, ale raczej ta runda będzie slabsza w ich wykonaniu. No i chyba nasze polskie top 4 zacznie lepiej punktowac w tej rundzie(Legia o mistrza juz nie walczy, ale punktować pewnie zaczną)
0
@Pedri16Future Jak się będzie miał połamać to sie polamie nawet na treningu. To i tak nieuniknione, więc niech będzie z niego jak najwięcej pożytku
1
@FCB24 Niestety nie spadną. Ciężko zagrać drugą tak słabą rundę. No i Papszun to fachowiec, od razu ich nie ogarnie, ale za jakiś czas będą punktować i pewnie skończą w top 10
3
@crema_catalana no i to nie dotyczy tylko Rayo.
Juz nie mówię, że wszędzie ma być "dywan" jak na Camp Nou, ale jakiś poziom te boiska muszą trzymać
1
@Criss18Barca dziś pewnie kilka razy urwie sie naszej obronie i coś wpakuje
3
@FcPortoFan1999 Ale medialnie gdzie? W Europie, na swiecie? Czy po prostu w Kanale sportowym i na Meczykach zamiast 80% czasu o Legi to byloby tylko 60-70%?
Legia to ligowy sredniak i tyle, najbogatszy, ale co to zmienia skoro nie potrafią tych pieniędzy dobrze wykorzystać(podobnie jak większość klubów w tej lidze)
0
@Fake69 Za Lewego za pół roku, jeszcze by zostało na jednego klasowego zawodnika
2
Warunki w klubie to jedno, juz ich sprawa, ale jeśli murawa jest w zlym stanie to po prostu mecz nie powinien się odbyć. Raz przełożyć, a jeśli się powtórzy to walkower i tyle. Nie może być tak, ze najlepsi pilkarze ligi przyjeżdżają i grają na takim pastwisku
W ogóle ktoś tego pilnuje? Są jakieś normy? Wiadomo, ze okropne boisko mniej przeszkadza gospodarzom, którzy w meczach z Realem czy Barcą i tak tej pilki przy nodze za wiele nie mają
1
@RobertNieLewandowski Problem w tym, ze u Kounde i Balde również