LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Jak biathlon to biegi juz bez sensu
0
@dmcteam We Wloszech nie znają żadnego zawodnika Jagi
9
No to fajnie, przy tej taktyce powinniśmy mieć najszybszych stoperów na świecie.
Szczególnie w LM nasza obrona to kupa. Atletico strzeliło nam 4 i każda inna topowa drużyna też będzie nam strzelać na potęgę
0
@lucca87 za free z pensją De Jonga?
0
Wracaj mistrzu. Mieliśmy przejść przez ten czas kontuzji suchą stopą, a tu puchar odjechał, liga mocno sie skomplikowała, drużyna siadła
Jeśli Pedri nie odmieni tej drużyny to będzie ciężko, w lidze praktycznie musimy być bezblędni
Z Atleti może nie grać, dwumeczu nie odwrócimy, a fizycznie ciężki mecz
1
@Jakchcesz 99% tych komentarzy to beka, ale ok
2
@maroon Zjazd? Zjazd to on miał 6 lat temu
0
@pt9 Dla kierowcy to raczej mało wygodne w uzytkowaniu. Nie możesz korzystać z telefonu, ale 90% funkcji musisz zmieniać w tablecie, no super
0
@maroon Inna sprawa, ze kto tam podbijał przegląd? Raczej takie rzeczy powinny wychodzić, nie wierzę, ze tak po prostu sie urwało
0
@draxidox No jak juz nie szlo ruszyć auta to powinni sie skupić tylko na dzwonieniu
0
@pt9 Dlatego szkoda, ze nie produkują niektórych modeli z lat 2000, wtedy jeszcze te auta jakoś wyglądały zarówno zewnątrz jak i w środku. A teraz tablet na pół deski i zadowoleni.
0
@marcin62 No niestety. A z drugiej strony lepiej tu niż przy 90km/h i wpaść na drzewo albo na czołówkę
2
@draxidox Na wypiętym wahaczu i kole w poprzek raczej ciężko zepchnąć auto
0
@partymaker Nie no, tak zle to jednak u nich nie jest
1
@Edoss Ja zamiast sredniaka za 2-2k to juz bym polował na jakiegoś flagowca za 3k i wtedy masz spokój. Fajnie gdybyś dorwał Xiaomi 15- telefon kompletny.
1
@FCBparasiempre ze skrajności w skrajność. Ani Flick nie jest słabym trenerem ani nie jest zbawcą i geniuszem jak tu wielu uważało
0
@Stinger_ za wiele emocji raczej nie będzie
1
Znów pięknie poszanowalismy prowadzenie
59 minuta 0:1
61 minuta 1:1
Nie da się wygrać ligi z tak naiwną grą bez wyciągania żadnych wniosków
Girona z 13 strzałów 9 celnych
My z 27 strzałów 4 celne
0
@StevenGastonMartin99 Każdy to widzi tylko nie Flick
0
@MariusGajusMaximus Z Atleti nie zadziałało ani po 1, ani po 2, po 3...
0
@JanuszKorwinMikke Szacun, łykają pelikany :)
0
@ProMILs Chociaż trzeba mieć technike, a nie jak w piłce, ze zmarnuje 3 okazje, wykorzysta czwartą i jest gwiazdą:D
0
Oficjalnie? Czy jedynie ostatni skok anulują i mamy 4? :D
0
Pewnie prognozy pogody też nie mieli żeby zrobić konkurs wcześniej?xd
0
Bez przedskoczka? xd
0
Dobra, tu sie nie będzie dało przeskoczyć Niemców, Austria i Japonia sie wybronią na podium
0
No ciężko będzie, tu Kacper musi dać coś ekstra
Przetrzymają go na górze i skoczy jak Domen
0
No i najgorsze czyli loteria z warunkami sie zaczęła. Mogło wytrzymać jeszcze 20 minut
0
@clyde te igrzyska i tak wyjątkowo równe i spokojne, oby do końca... Pewnie zaraz tu kogoś przekręcą
1
@Cardinale Barca też już miała mieć mistrza w kieszeni