0

@Criss18Barca Jak biathlon to biegi juz bez sensu

0

@dmcteam We Wloszech nie znają żadnego zawodnika Jagi

9

No to fajnie, przy tej taktyce powinniśmy mieć najszybszych stoperów na świecie.

Szczególnie w LM nasza obrona to kupa. Atletico strzeliło nam 4 i każda inna topowa drużyna też będzie nam strzelać na potęgę

0

@lucca87 za free z pensją De Jonga?

0

Wracaj mistrzu. Mieliśmy przejść przez ten czas kontuzji suchą stopą, a tu puchar odjechał, liga mocno sie skomplikowała, drużyna siadła
Jeśli Pedri nie odmieni tej drużyny to będzie ciężko, w lidze praktycznie musimy być bezblędni
Z Atleti może nie grać, dwumeczu nie odwrócimy, a fizycznie ciężki mecz

1

@Jakchcesz 99% tych komentarzy to beka, ale ok

2

@maroon Zjazd? Zjazd to on miał 6 lat temu

0

@pt9 Dla kierowcy to raczej mało wygodne w uzytkowaniu. Nie możesz korzystać z telefonu, ale 90% funkcji musisz zmieniać w tablecie, no super

0

@maroon Inna sprawa, ze kto tam podbijał przegląd? Raczej takie rzeczy powinny wychodzić, nie wierzę, ze tak po prostu sie urwało

0

@draxidox No jak juz nie szlo ruszyć auta to powinni sie skupić tylko na dzwonieniu

0

@pt9 Dlatego szkoda, ze nie produkują niektórych modeli z lat 2000, wtedy jeszcze te auta jakoś wyglądały zarówno zewnątrz jak i w środku. A teraz tablet na pół deski i zadowoleni.

0

@marcin62 No niestety. A z drugiej strony lepiej tu niż przy 90km/h i wpaść na drzewo albo na czołówkę

2

@draxidox Na wypiętym wahaczu i kole w poprzek raczej ciężko zepchnąć auto

0

@partymaker Nie no, tak zle to jednak u nich nie jest

1

@Edoss Ja zamiast sredniaka za 2-2k to juz bym polował na jakiegoś flagowca za 3k i wtedy masz spokój. Fajnie gdybyś dorwał Xiaomi 15- telefon kompletny.

1

@FCBparasiempre ze skrajności w skrajność. Ani Flick nie jest słabym trenerem ani nie jest zbawcą i geniuszem jak tu wielu uważało

0

@Stinger_ za wiele emocji raczej nie będzie

1

Znów pięknie poszanowalismy prowadzenie
59 minuta 0:1
61 minuta 1:1
Nie da się wygrać ligi z tak naiwną grą bez wyciągania żadnych wniosków

Girona z 13 strzałów 9 celnych
My z 27 strzałów 4 celne

0

@StevenGastonMartin99 Każdy to widzi tylko nie Flick

0

@MariusGajusMaximus Z Atleti nie zadziałało ani po 1, ani po 2, po 3...

0

@JanuszKorwinMikke Szacun, łykają pelikany :)

0

@ProMILs Chociaż trzeba mieć technike, a nie jak w piłce, ze zmarnuje 3 okazje, wykorzysta czwartą i jest gwiazdą:D

0

Oficjalnie? Czy jedynie ostatni skok anulują i mamy 4? :D

0

Pewnie prognozy pogody też nie mieli żeby zrobić konkurs wcześniej?xd

0

Bez przedskoczka? xd

0

Dobra, tu sie nie będzie dało przeskoczyć Niemców, Austria i Japonia sie wybronią na podium

0

No ciężko będzie, tu Kacper musi dać coś ekstra
Przetrzymają go na górze i skoczy jak Domen

0

No i najgorsze czyli loteria z warunkami sie zaczęła. Mogło wytrzymać jeszcze 20 minut

0

@clyde te igrzyska i tak wyjątkowo równe i spokojne, oby do końca... Pewnie zaraz tu kogoś przekręcą

1

@Cardinale Barca też już miała mieć mistrza w kieszeni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?