1

@Cule1797 Zasadniczo sie zgadzam tylko zastanawiam sie czy więcej pożytku jednak będziemy mieli z topowej 9, która będzie potrafiła wykorzystywać mase okazji stwarzanych przez drużynę czy topowego stopera, który z jednej strony może być lekarstwem w defensywnie, ale rowniez może sie nie odnaleźć w tej wysokiej lini obrony. Moim zdaniem głównym problemem z defensywą jest taktyka Flicka, choć oczywiście czysto jakościowo też nie wygląda to dobrze.
Idealnie byloby sprowadzić za Lewego jakąś 9 i za Christensena(z którym nie powinniśmy przedłużać kontraktu) jakiegoś stopera.
Pensje by się zrównoważyły, "jedynie" kwestia kwoty tranferu

4

Trzeci rok to czytamy :)

0

@BorzyKrzys Niech budują, gorzej jeśli zanim skończą to ten sport wyleci z programu igrzysk:D

A tak z ciekawości to ile mamy torów dla łyżwiarzy? Po sukcesie w 2014 roku miala ruszyć budowa i wybudowali to w koncu czy nie?

0

@La Pulgaa Żeby awansować do dalszej fazy to najpierw Newcastle/PSG czyli jeszcze gorzej.

9

@Zieliniak Później ten szacunek stracił będąc bucem na lawce Realu

0

1

@FCB24 Fachowa opinia, sukces rozłożony na czynniki pierwsze :D

3

Czy PSG czy Newcastle to łatwo nie będzie

1

@Barcaa12 Ten autobus strzelił nam 7 w dwumeczu :/

0

@partymaker Jak chcesz rozgrywać w polu karnym to lepiej dać Olmo ja fałszywą 9

0

@Bernard777 Lepiej fartem sie wślizgnąć niż odpaść po pięknej grze

0

@Criss18Barca *minus

0

@tadzik447 albo trzeci rok z rzędu przymrozki w maju

0

@tadzik447 noo +3°C

1

@BojanKriKicz Tańsze mięso z drugiego końca świata... Europa jest po..bana

0

@Adam065 Góra j 2 razy tyle co Lewy

0

@Laminedependencia Problej w tym, ze Rapha, Fermin i Olmo również psują proste sytuację. Potrafią uderzyć z daleka, ale jak mają wbić piłkę prawie do pustej bramki to mają problem jak Lewy czy Ferran

0

@Vegeta88 Czemu akurat Argentyna? Przecież to nawet inny kontynent

3

@Godlo ten bezproduktywny dzieciak zrobił 19G/A w 21 ligowych meczach i większość naszej gry ofensywnej opiera sie właśnie na nim.
Zagrał dzisiaj slabo? No zagrał
Średnia ocena na Flashscore 8.0
Ocena Lewego 6.8
Wiem, wiem...algorytmy

0

@robsesh niestety nierealne, Ferran zostanie.
Inna sprawa, że nawet nie ma kogo sprowadzić. Pensja faktycznie by się zwolniła na topowego napastnika i jeszcze by na obrońcę zostało, ale koszt transferu no i pytanie kto? Alvarez?
I podobnie powinno być w defensywie o ile Araujo wciąż nie będzie gotowy na pierwszy skład - sprzedać Ronalda i Christensena, bo nie ma z nich pożytku, a pensje mają jak topowi obrońcy

0

@Arden Roony zasługuje na gre, trenuje bardzo dobrze i dostał 5 minut... super

0

@Rifek raczej chodzi o ten łuk za tymi bandami reklamowymi, a nie o same bandy

3

@MirusAmisz Na rytm meczowy to może narzekać Roony, ale nie Ferran czy Lewy.
W tym roku Lewy tylko w jednym meczu nie wszedł na boisko, w pozostałych grał

1

@LAMC_10 To jest Ekstraklasa, tu seria 2-3 zwycięstw to już wyczyn
Legia po 2 kolejnych meczach może być w środku tabeli

0

@FcPortoFan1999 Mam wątpliwości, jak juz to na styk raczej

3

Ciekawe czy mistrz Ekstraklasy dobije do 60pkt w tym sezonie

1

@kanver_ Może Cancelo LS i Rapha na 9?
Bo z Ferranem i Lewym to tak już będzie do końca sezonu

1

Bez fajerwerków, ale spokojny meczyk i 3pkt

1

@kanver_ Bardziej niż Yamala to pasuje "hejtowac" Flicka, to on powinien juz dawno go zdjąć z boiska

0

@Popitek12 Strzał niecelny, bo w słupek, slaby Fermin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?