LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cule1797 Zasadniczo sie zgadzam tylko zastanawiam sie czy więcej pożytku jednak będziemy mieli z topowej 9, która będzie potrafiła wykorzystywać mase okazji stwarzanych przez drużynę czy topowego stopera, który z jednej strony może być lekarstwem w defensywnie, ale rowniez może sie nie odnaleźć w tej wysokiej lini obrony. Moim zdaniem głównym problemem z defensywą jest taktyka Flicka, choć oczywiście czysto jakościowo też nie wygląda to dobrze.
Idealnie byloby sprowadzić za Lewego jakąś 9 i za Christensena(z którym nie powinniśmy przedłużać kontraktu) jakiegoś stopera.
Pensje by się zrównoważyły, "jedynie" kwestia kwoty tranferu
4
Trzeci rok to czytamy :)
0
@BorzyKrzys Niech budują, gorzej jeśli zanim skończą to ten sport wyleci z programu igrzysk:D
A tak z ciekawości to ile mamy torów dla łyżwiarzy? Po sukcesie w 2014 roku miala ruszyć budowa i wybudowali to w koncu czy nie?
0
@La Pulgaa Żeby awansować do dalszej fazy to najpierw Newcastle/PSG czyli jeszcze gorzej.
9
@Zieliniak Później ten szacunek stracił będąc bucem na lawce Realu
0
@FajfusLodowy Wolny
1
@FCB24 Fachowa opinia, sukces rozłożony na czynniki pierwsze :D
3
Czy PSG czy Newcastle to łatwo nie będzie
1
@Barcaa12 Ten autobus strzelił nam 7 w dwumeczu :/
0
@partymaker Jak chcesz rozgrywać w polu karnym to lepiej dać Olmo ja fałszywą 9
0
@Bernard777 Lepiej fartem sie wślizgnąć niż odpaść po pięknej grze
0
@Criss18Barca *minus
0
@tadzik447 albo trzeci rok z rzędu przymrozki w maju
0
@tadzik447 noo +3°C
1
@BojanKriKicz Tańsze mięso z drugiego końca świata... Europa jest po..bana
0
@Adam065 Góra j 2 razy tyle co Lewy
0
@Laminedependencia Problej w tym, ze Rapha, Fermin i Olmo również psują proste sytuację. Potrafią uderzyć z daleka, ale jak mają wbić piłkę prawie do pustej bramki to mają problem jak Lewy czy Ferran
0
@Vegeta88 Czemu akurat Argentyna? Przecież to nawet inny kontynent
3
@Godlo ten bezproduktywny dzieciak zrobił 19G/A w 21 ligowych meczach i większość naszej gry ofensywnej opiera sie właśnie na nim.
Zagrał dzisiaj slabo? No zagrał
Średnia ocena na Flashscore 8.0
Ocena Lewego 6.8
Wiem, wiem...algorytmy
0
@robsesh niestety nierealne, Ferran zostanie.
Inna sprawa, że nawet nie ma kogo sprowadzić. Pensja faktycznie by się zwolniła na topowego napastnika i jeszcze by na obrońcę zostało, ale koszt transferu no i pytanie kto? Alvarez?
I podobnie powinno być w defensywie o ile Araujo wciąż nie będzie gotowy na pierwszy skład - sprzedać Ronalda i Christensena, bo nie ma z nich pożytku, a pensje mają jak topowi obrońcy
0
@Arden Roony zasługuje na gre, trenuje bardzo dobrze i dostał 5 minut... super
0
@Rifek raczej chodzi o ten łuk za tymi bandami reklamowymi, a nie o same bandy
3
@MirusAmisz Na rytm meczowy to może narzekać Roony, ale nie Ferran czy Lewy.
W tym roku Lewy tylko w jednym meczu nie wszedł na boisko, w pozostałych grał
1
@LAMC_10 To jest Ekstraklasa, tu seria 2-3 zwycięstw to już wyczyn
Legia po 2 kolejnych meczach może być w środku tabeli
0
@FcPortoFan1999 Mam wątpliwości, jak juz to na styk raczej
3
Ciekawe czy mistrz Ekstraklasy dobije do 60pkt w tym sezonie
1
@kanver_ Może Cancelo LS i Rapha na 9?
Bo z Ferranem i Lewym to tak już będzie do końca sezonu
1
Bez fajerwerków, ale spokojny meczyk i 3pkt
1
@kanver_ Bardziej niż Yamala to pasuje "hejtowac" Flicka, to on powinien juz dawno go zdjąć z boiska
0
@Popitek12 Strzał niecelny, bo w słupek, slaby Fermin