1

To chyba Roony juz może wejść?

0

Pedri po miesiącu kontuzji> De Jong w prime

0

@Xxxbarca4ever zly, bo dostał idiotyczną kartkę

0

Jak zwykle najwięcej problemów stwarzamy sobie sami

0

@macio_944 Chyba jednak nie jest tak kolorowo? :)

3

@Azi Ale Bernal, Pedri, Fermin to juz by wyglądało ładnie:)

1

Ktoś zauważył brak De Jonga?

0

@Rupert_Haubica Ale chyba jest w tym trochę winy naszych 9?

0

@Davvd W zasadzie nie mają żadnej taktyki. Nie potrafią zrobić 3 celnych podań na naszej połowie, kontraktu nie ma, presują słabo. Dla nas to dobrze, ale jak taka drużyna wciąż jest na 3 miejscu w lidze?

2

@mekston Może niektórzy naprawdę uwierzyli, że będzie drugim Messim.
Nie, nie będzie, ale wciąż może być najlepszym zawodnikiem na świecie

5

@dzefrej234 Albo chociaż średnią

0

Mimo wszystko mam nadzieję, ze Kounde w LM nie będzie pressował w polu karnym przeciwnika :D

3

To byla piła na hattricka

0

@Gacu95 ?? Ale o co to ze*ransko znowu?

1

Trzeba trochę na Raphinie ponarzekać to może też coś strzeli.
Slabo gra nasz Brazol ostatnio, z piłką przy nodze zawsze coś zrobi nie tak, a jak ktoś tu wcześniej dobrze zauważył juz nie dostaje piłek na wolne pole

0

Yamal i długo nic w tym meczu

1

Ulala golazzzo Yamal

0

@zadafcb to czemu nie podniósł skoro uznal, ze spalony?

0

3 dni robocze na odgwizdanie spalonego

0

Mam nadzieję, ze zaraz nie będzie 1:1, wnioski jakieś może wyciągnięte:D

3

To da sie kopnąć w bramkę i to nie w bramkarza, brawo

0

@Filipem tiki taki kasztanki niestety

0

Olmo to zawodnik przebłysków i nieszablonowych zagrań, ale jako rozgrywający w srodku boiska to raczej kiepsko.

2

Kolejna mizerna pierwsza połowa na ten moment. Bez zmian, nasi nadal w czystej sytuacji nie trafiają albo w bramkę albo nawet w piłkę
Na szczęście drugie połowy wyglądają lepiej, wejdzie Pedri. Tylko szkoda, ze zabieramy sobie czas, czasem go brakuje żeby zdobyć 3pkt

1

Balde sabotażysta

0

@Filipem Bo to Hansi, tak juz ma, Roony coś o tym wie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ciekawe jak bez Pedriego i De Jonga, pewnie kopanina w środku pola

2

@Katalonik97 hmm klasyka

3

15°C, słoneczko i od razu chce się żyć! Zdecydowanie za dużo było tego zimna i szarych, ponurych dni, no ale...taki mamy klimat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?