LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derpowsky Jeśli utrzyma średnią to strzeli akurat 42-43 bramki :/
0
Czyli Kane musi strzelić 12 bramek w 10 spotkaniach żeby pobić rekord?
Dostanie jeszcze kilka karnych no i po prostu jest skuteczny. Niestety dość prawdopodobny scenariusz, że jednak ten rekord będzie poprawiony
No i gratulacje dla Bayernu, kolejne mistrzostwo
0
@BORO_12 Podobno Barcelona nie gra na 9 i ogólnie olewają Lewego na boisku, a tu Ferran i Lewy w czołówce, hmm
1
@Luciano99 Ale Arka z Legią też już miała 2:0 i w samej końcówce sobie zabrali 2pkt i podarowali 1pkt Legii, ciężko przeboleć :/
1
@Sulimo Bym powiedział, że dla Widzewa to nic nowego, ale jednak po takich transferach spadek będzie katastrofą
1
@Luciano99 Tylko ta Arka coś wypuszcza prawie wygrane mecze
0
@Sulimo #wierzymy
0
Dobrze gra ta Borussia, ale zakładając, że to dowiozą to i tak muszą wygrać pozostałe 10 spotkań, a Bayern musi w nich stracić 6pkt. Mało prawdopodobne
1
@Kgorecki2500 Może szykuje sie epicki pojedynek z Legią o utrzymanie.
3
Tylko żółta, a teraz wyprowadza Borussie na prowadzenie
Detale
2
@tbas Nico mógł (powinien?) wylecieć
5
W Niemczech też dobre sędziowanie skoro sędzia nie oglądał na VARZe potencjalnej czerwonej kartki
1
@Criss18Barca Przegraliśmy awans w pierwszym meczu, niestety.
1% pewnie jest, wszystko mozliwe, ale no ja bym sie raczej nie nastawiał. To, ze coś stracimy jest niemal pewne, strzelimy 5-6? No raczej nie
3
Trzeba pierwszy raz w sezonie odpalić mecz Bayernu, w końcu mogą dzisiaj wygrać ligę
3
@kamiVeB A co z Cancelo? Jeśli mamy odrabiać to właśnie z kimś takim w składzie jak Portugalczyk. Szczególnie, ze ani Balde, ani Martin też nie są zbyt pewni w obronie
Tam juz nie będzie czego bronić, a celne wrzutki i parę dryblingów bardzo nam sie przyda.
1
Mbappe wypada na kilka tygodni tylko kto im może teraz zagrozić w meczu ligowym?
Wyjazd z Celtą chyba, a później dopiero Atleti, ale pewnie już wróci płetwonurek
0
@Fffddddddx i ta sama klasa z piłką przy nodze i odpowiedzialność za nią
1
@Azi Eric, to nasz nowy Sergi Roberto
7
@Comentateiro No i wreszcie pokazał, ze potrafi wykorzystywać setki. Jak głowa nie odjedzie i zdrowie pozwoli to będzie najlepszy na swiecie na tej pozycji przez wiele lat
0
Wcześniej kampania na Messim, teraz na Flicku
1
Koniec. W miarę spokojny mecz, 3pkt i świetny występ Pedriego.
0
@peetwithbarca wiem, ze niemożliwe nie istnieje i takie coś też da sie zepsuć, ale bez przesady :D
2
@Azi to nadal nie hejt
0
Gdzie ten spalony?
0
@Azi to jest krytyka, a napisanie o Lewym czy Ferranie, ze grają słabo to już hejt?
0
@Azi Bo zasadniczo Lewy i Ferran zagrali zle. Czyli uzasadniona krytyka. Gdzie hejt?
0
Lewy co sie wkleil
0
Rashford jaki mózg xd podaje do strzału na 5 metrów... na głowę
0
@barcowy1899 raczej nie
1
To chyba Roony juz może wejść?