0

@Derpowsky Jeśli utrzyma średnią to strzeli akurat 42-43 bramki :/

0

Czyli Kane musi strzelić 12 bramek w 10 spotkaniach żeby pobić rekord?
Dostanie jeszcze kilka karnych no i po prostu jest skuteczny. Niestety dość prawdopodobny scenariusz, że jednak ten rekord będzie poprawiony

No i gratulacje dla Bayernu, kolejne mistrzostwo

0

@BORO_12 Podobno Barcelona nie gra na 9 i ogólnie olewają Lewego na boisku, a tu Ferran i Lewy w czołówce, hmm

1

@Luciano99 Ale Arka z Legią też już miała 2:0 i w samej końcówce sobie zabrali 2pkt i podarowali 1pkt Legii, ciężko przeboleć :/

1

@Sulimo Bym powiedział, że dla Widzewa to nic nowego, ale jednak po takich transferach spadek będzie katastrofą

1

@Luciano99 Tylko ta Arka coś wypuszcza prawie wygrane mecze

0

@Sulimo #wierzymy

0

Dobrze gra ta Borussia, ale zakładając, że to dowiozą to i tak muszą wygrać pozostałe 10 spotkań, a Bayern musi w nich stracić 6pkt. Mało prawdopodobne

1

@Kgorecki2500 Może szykuje sie epicki pojedynek z Legią o utrzymanie.

3

Tylko żółta, a teraz wyprowadza Borussie na prowadzenie

Detale

2

@tbas Nico mógł (powinien?) wylecieć

5

W Niemczech też dobre sędziowanie skoro sędzia nie oglądał na VARZe potencjalnej czerwonej kartki

1

@Criss18Barca Przegraliśmy awans w pierwszym meczu, niestety.
1% pewnie jest, wszystko mozliwe, ale no ja bym sie raczej nie nastawiał. To, ze coś stracimy jest niemal pewne, strzelimy 5-6? No raczej nie

3

Trzeba pierwszy raz w sezonie odpalić mecz Bayernu, w końcu mogą dzisiaj wygrać ligę

3

@kamiVeB A co z Cancelo? Jeśli mamy odrabiać to właśnie z kimś takim w składzie jak Portugalczyk. Szczególnie, ze ani Balde, ani Martin też nie są zbyt pewni w obronie
Tam juz nie będzie czego bronić, a celne wrzutki i parę dryblingów bardzo nam sie przyda.

1

Mbappe wypada na kilka tygodni tylko kto im może teraz zagrozić w meczu ligowym?
Wyjazd z Celtą chyba, a później dopiero Atleti, ale pewnie już wróci płetwonurek

0

@Fffddddddx i ta sama klasa z piłką przy nodze i odpowiedzialność za nią

1

@Azi Eric, to nasz nowy Sergi Roberto

7

@Comentateiro No i wreszcie pokazał, ze potrafi wykorzystywać setki. Jak głowa nie odjedzie i zdrowie pozwoli to będzie najlepszy na swiecie na tej pozycji przez wiele lat

0

Wcześniej kampania na Messim, teraz na Flicku

1

Koniec. W miarę spokojny mecz, 3pkt i świetny występ Pedriego.

0

@peetwithbarca wiem, ze niemożliwe nie istnieje i takie coś też da sie zepsuć, ale bez przesady :D

2

@Azi to nadal nie hejt

0

Gdzie ten spalony?

0

@Azi to jest krytyka, a napisanie o Lewym czy Ferranie, ze grają słabo to już hejt?

0

@Azi Bo zasadniczo Lewy i Ferran zagrali zle. Czyli uzasadniona krytyka. Gdzie hejt?

0

Lewy co sie wkleil

0

Rashford jaki mózg xd podaje do strzału na 5 metrów... na głowę

0

@barcowy1899 raczej nie

1

To chyba Roony juz może wejść?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?