0

@Nieznajomy masz na myśli deficyt?

0

@Herato Ciężko powiedzieć, dopiero jak wybierzemy inną opcje to zobaczymy czy jest lepiej niż z Laportą.
No ale Laporta wygra bez problemu, każdy narzeka, ale zmian sie boi :/

0

Co do tego safe to zastanawia mnie jedno.
Jeszcze kilka tygodni temu nie było takiego pomysłu i nikt sie nie martwił o uzbrojenie, a teraz bez tej pożyczki (czy to "od Niemca" czy z NBP) nasza armia i bezpieczeństwo leży i kwiczy, bez tego jesteśmy zgubieni? O co tu chodzi? Serio te 5% w całym NATO to za mało?
Czy to nie jakaś zbiorowa paranoja? 4 lata od ataku Rosji na Ukrainę dowiedzieliśmy sie, ze jakaś pożyczka jest nam niezbędna?

0

@krefi10 taa, dopiero, za 2 lata do Arabii jak Inigo

0

@PatrychoO przecież jest Lewy

0

@Ignareks Niestety my nikogo nie sprzedamy, najwyżej oddamy darmo przy końcu kontraktu

6

A co te ceny paliw tak w górę poszły? Juz korzystamy z tej droższej ropy, zapasy na 3 miesiące już sie wyczerpały?
Ehh ten Obajtek i pisiory... a nie, czekaj

1

@Rifek póki co te muminki Kaczyńskiego wygrywały wybory

5

@ACMaldini3 Nie no, w takie bajki ciężko mi uwierzyć

2

@Aragorn33 Oczywiście, że tak. To nasz obowiązek patrząc na nasze boki obrony i ciągle problemy z kontuzjami jak nie u Balde to u Kounde.
Gra po obu stronach, w ofensywie jest bardzo skuteczny, a i w defensywie nie jest gorszy od Balde.
To jasne, że jest ultraofensywnym bocznym obrońcą i trzeba to mieć na uwadze, ale wszystko da sie pogodzić

3

@Safrani cztery zera i piąte za kierownicą hehe

Też mam Audi, nówka sztuka z 2004 roku

4

@Karol145 No obiektywnie to Olmo pewnie powinien wyleciec, nakładka zasługiwała na drugą żółtą
W dwumeczu oczywiście i tak sędziowie bardziej nas przekręcili, ale wczoraj Olmo był skrajnie nieodpowiedzialny i mimo wejścia z ławki raczej nie powinien dokończyć tego meczu

1

@July_6_BcN liczę na "forme" Simona :)

0

@AmigoBlancos Po prostu na ten moment to nie my musimy grać "finały" w lidze tylko Real, jeśli Real straci punkty to możemy mniej dać w lidze, a więcej zostawić na LM.

1

@Kozinho. Balde nie ma ani strzału ani podania, słaba opcja na skrzydło. Już prędzej Cancelo, te jego "agresywne" wrzutki są genialne

0

@Spacedragon Gdyby tylko Kane był 3-4 lata młodszy to byłby idealnym następcą Lewego w Barcelonie

0

@Kgorecki2500 RDR2 wersja nextgen powinna wyjść już dawno.

0

@July_6_BcN Oczywiście, jednak zdaje sobie sprawe, ze po tak ciężkim meczu i przed priorytetowym meczem z Newcastle ten sobotni mecz może trochę rozczarowac

0

Jeśli Real straci punkty w piątek to my też nie bedziemy musieli sie az tak spinać na sobotni mecz z Athletikiem

36

To jego gole (i symulki) trzymały Real przy życiu przez większość tego sezonu. Jeśli wypada na dłużej to dla nas dobra informacja, choć nigdy nikomu kontuzji nie życzyłem. Niech wróci po meczu ligowym z Atleti, a już na pewno życzę mu gry na mundialu, bo na takim turnieju powinni grać najlepsi

1

@Chudini123 Ewentualnie Martin na lewej, a na prawej Cancelo. Są opcje, to najważniejsze

1

@Fog_W_1899 Bez przesady, Mbappe to nie tylko szybkość, ale też bardzo dobrze ułożona noga, wykończenie. Do tego przecież nie gra juz na LS, gdzie ta szybkość faktycznie byłaby kluczowa

2

@FCB24 My ogolnie slabo kopiemy te rożne, w zasadzie bez względu na wykonawce. A jeszcze gorsze są te krótkie rozegrania po których Pedri miękko zagrywa w pole karne - najczęściej w ręce bramkarza
Dobra wrzutka parę metrów od bramki i niech sie dzieje, na 15-20 rożnych coś musi wpaść

1

@Eto'o9 R10 Dokładnie, dlatego nie wiem jak można było marudzić na "darmowego" zawodnika na tak niepewne pozycje u nas jak boki obrony.
A Cancelo jeszcze nie jest staruszkiem, stać go na granie pełnych spotkań, a nie tylko ogony

0

@nabial Teraz mamy 4 dni, niby nie cały tydzień, ale przerwy mniej niż 3 doby też się zdarzały i było ok.
Jak sie dobrze mecz z Bilbao ułoży to nie będzie trzeba grać na tak dużej intensywności

0

@Czyhrynski Nie trzeba grać na aż takiej intensywności, po prostu nie mogą przesypiać pierwszych spotkań/połów

0

@FCB24 A czy Balde daje jakąś pewność? Do tego ciągle jakieś kontuzje. Gdyby pojawila sie dobra oferta to z bólem serca, ale sprzedać.

Oczywiście wiem, ze to sie nigdy nie wydarzy, bo stety i niestety Barca to rodzina i po prostu ani sam Balde nie będzie chciał odejść ani klub nie będzie chciał go sprzedać. I to samo z każdym innym zawodnimiem

0

@FCB24 Balde to chyba najlepiej byłoby sprzedać, niestety.
Na lewej Martin i Cancelo, kupujemy stopera i tyle.
Przy Cancelo Balde wygląda jak junior z tymi swoimi podaniami

0

@Toretto Czyli potrzeba tak niewiele, garstka kibiców potrafi ruszyć doping.
Powinni wrócić na stałe, również na mecze ligowe

0

@Pablozeusz tylko szkoda, ze rewazne na wyjezdzie od kolejnej rundy, jest obawa, ze pierwszy mecz u siebie lekko prześpimy przy jakimś skromnym prowadzeniu i w rewanżu będzie ciężko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?