1

@Lionel_Messi10 tylko co chłop pokaże po takiej przerwie? Po paru meczach w ostatnich dwóch latach? Serducho na pewno, ale czysto piłkarsko raczej w tym sezonie juz nie zachwyci.
Oczywiście bardzo dobra wiadomość, bo to walczak, oby tym razem wrócił na dobre

2

@ACMaldini3 Oczywiście, ze lepiej. Wciąż nie są to idealne, sprawiedliwe warunki, ale dużo bardziej niż wcześniej

0

@Chimera lepiej późno niż wcale

4

@tomek8756 Jak dobrze, że oni dbają o obywateli... Widać to w codziennym zyciu, zasługa tych sławnych konkretów

Co do safe to nie rozumiem jak bezpieczeństwo 20. gospodarski swiata wydającej 5% budzetu na obronność może być uzaleznione od pożyczki, to jest jakiś absurd

1

@VeB 1899 A co powiedział nie tak?

0

Nikt nie powinien mieć do niego pretensji jeśli odejdzie. Nie dość, że nie ma szans rywalizować z Yamalem to jeszcze jest pomijany przy zmianach meczowych i nie gra albo wcale albo jakieś smieszne minuty.
Jeśli bardzo nie kocha Barcelony to dla niego po prostu lepiej byłoby odejść

1

@LAMC_10 trochę smutne to pożegnanie Stocha ze skakaniem, oby ostatni konkurs w Planicy chociaż wyszedl

0

@FcPortoFan1999 Spadek i tak już pewny

2

@Johnnie_Walker Może to i lepiej, ze jest starszy i ma więcej doświadczenia, którego właśnie brakuje w naszej lini obrony

0

@ViscaelBarca2007 Niestety Kane zaczynając kolejny sezon będzie miał już 33 lata. Opcja na 2-3 sezony

11

@Laminedependencia Nie no, Martinowi to on do pięt nie dorasta

0

@Vurt Bastoni z 80mln, na napastnika kolejne 80-100

23

@Faro Też mnie wkurzają antyszczepionkowcy

3

@michal26 Niby człowiek wiedział

1

Masz 1:1 czyli pozytywny wyjazdowy wynik, który pozwala marzyć o przepchnieciu dwumeczu u siebie i odwalasz takie coś ehh

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Messibestplayerintheworld Grubas nie ma konkurencji, czekają nas kolejne lata improwizacji i kombinowania

1

@MessiForeverTheBest Biedne ptaszki

0

@TR3YWAY No ale inflacja mniejsza podobno

0

@FcPortoFan1999 Z perspektywy łatwych punktów do rankingu na pewno, no i jeszcze jakaś kasa wleci.
Gdyby nie te rozgrywki to 1-2 drużyny w fazie grupowej LE i wypad po grupie

1

@Bilon87 Dwie prawdy

0

@dmcteam Teraz to może być nawet po 7zl czy jakoś tak to szło :)
Chociaż diesel juz 7.50

0

@mientusek1407 Ferran zostanie jeszcze z 10 lat w Barcelonie

1

@Torras Skoro co wybory łże i nabiera Polaków, a później nie realizuje 90% obietnic to ciężko powiedzieć żeby działał w interesie narodu, który go wybrał

3

Jeszcze wpierdziel od Fiorentiny i wakacje.

W fazie grupowej rozgrywek trzeciego sortu w Europie, z jakimiś jaśkami jakoś polskie drużyny wyglądają, ale pierwszy mocniejszy przeciwnik w fazie play-off i zawsze kończy sie tak samo.

1

@dmcteam Raczej niewielkie

19

Czyli mieli do wyboru Rzym i Lizbone, ale wybrali Madryt czyli stolice Hiszpani w meczu Argentyna -Hiszpania?
Czy oni są normalni? Przecież to było oczywiste, ze Argentyna sie nie zgodzi.
To moze niech grają w Buenos Aires?

2

@Kubajnos345 yy no właśnie dlatego? Co ma do tego Barcelona?

0

Im szybciej skończymy tę współpracę tym lepiej dla nas i dla niego. Niestety będziemy to ciągnąć jeszcze wiele lat

0

Robert Lewandowski nie nadaje sie juz na poważny klub.
Tylko to nie jego problem tylko nasz, bo ani Lewy ani Ferran to nie poziom na Barcelonę, a niestety nie widać sensownych nazwisk na rynku(zakładając optymistyczny scenariusz, ze mamy jakieś pieniądze na ten cel)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?