LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 tylko co chłop pokaże po takiej przerwie? Po paru meczach w ostatnich dwóch latach? Serducho na pewno, ale czysto piłkarsko raczej w tym sezonie juz nie zachwyci.
Oczywiście bardzo dobra wiadomość, bo to walczak, oby tym razem wrócił na dobre
2
@ACMaldini3 Oczywiście, ze lepiej. Wciąż nie są to idealne, sprawiedliwe warunki, ale dużo bardziej niż wcześniej
0
@Chimera lepiej późno niż wcale
4
@tomek8756 Jak dobrze, że oni dbają o obywateli... Widać to w codziennym zyciu, zasługa tych sławnych konkretów
Co do safe to nie rozumiem jak bezpieczeństwo 20. gospodarski swiata wydającej 5% budzetu na obronność może być uzaleznione od pożyczki, to jest jakiś absurd
1
@VeB 1899 A co powiedział nie tak?
0
Nikt nie powinien mieć do niego pretensji jeśli odejdzie. Nie dość, że nie ma szans rywalizować z Yamalem to jeszcze jest pomijany przy zmianach meczowych i nie gra albo wcale albo jakieś smieszne minuty.
Jeśli bardzo nie kocha Barcelony to dla niego po prostu lepiej byłoby odejść
1
@LAMC_10 trochę smutne to pożegnanie Stocha ze skakaniem, oby ostatni konkurs w Planicy chociaż wyszedl
0
@FcPortoFan1999 Spadek i tak już pewny
2
@Johnnie_Walker Może to i lepiej, ze jest starszy i ma więcej doświadczenia, którego właśnie brakuje w naszej lini obrony
0
@ViscaelBarca2007 Niestety Kane zaczynając kolejny sezon będzie miał już 33 lata. Opcja na 2-3 sezony
11
@Laminedependencia Nie no, Martinowi to on do pięt nie dorasta
0
@Vurt Bastoni z 80mln, na napastnika kolejne 80-100
23
@Faro Też mnie wkurzają antyszczepionkowcy
3
@michal26 Niby człowiek wiedział
1
Masz 1:1 czyli pozytywny wyjazdowy wynik, który pozwala marzyć o przepchnieciu dwumeczu u siebie i odwalasz takie coś ehh
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Messibestplayerintheworld Grubas nie ma konkurencji, czekają nas kolejne lata improwizacji i kombinowania
1
@MessiForeverTheBest Biedne ptaszki
0
@TR3YWAY No ale inflacja mniejsza podobno
0
@FcPortoFan1999 Z perspektywy łatwych punktów do rankingu na pewno, no i jeszcze jakaś kasa wleci.
Gdyby nie te rozgrywki to 1-2 drużyny w fazie grupowej LE i wypad po grupie
1
@Bilon87 Dwie prawdy
0
@dmcteam Teraz to może być nawet po 7zl czy jakoś tak to szło :)
Chociaż diesel juz 7.50
0
@mientusek1407 Ferran zostanie jeszcze z 10 lat w Barcelonie
1
@Torras Skoro co wybory łże i nabiera Polaków, a później nie realizuje 90% obietnic to ciężko powiedzieć żeby działał w interesie narodu, który go wybrał
3
Jeszcze wpierdziel od Fiorentiny i wakacje.
W fazie grupowej rozgrywek trzeciego sortu w Europie, z jakimiś jaśkami jakoś polskie drużyny wyglądają, ale pierwszy mocniejszy przeciwnik w fazie play-off i zawsze kończy sie tak samo.
1
@dmcteam Raczej niewielkie
19
Czyli mieli do wyboru Rzym i Lizbone, ale wybrali Madryt czyli stolice Hiszpani w meczu Argentyna -Hiszpania?
Czy oni są normalni? Przecież to było oczywiste, ze Argentyna sie nie zgodzi.
To moze niech grają w Buenos Aires?
2
@Kubajnos345 yy no właśnie dlatego? Co ma do tego Barcelona?
0
Im szybciej skończymy tę współpracę tym lepiej dla nas i dla niego. Niestety będziemy to ciągnąć jeszcze wiele lat
0
Robert Lewandowski nie nadaje sie juz na poważny klub.
Tylko to nie jego problem tylko nasz, bo ani Lewy ani Ferran to nie poziom na Barcelonę, a niestety nie widać sensownych nazwisk na rynku(zakładając optymistyczny scenariusz, ze mamy jakieś pieniądze na ten cel)