7

@damian16161212 Nie będziemy.
Wciąż przed nami wyjazd z Atleti, Getafe czy Osasuna no i klasyk
W takiej dyspozycji każdy wyjazdowy mecz to męczarnie

0

@Patinka353 Kolejny... Najgorszy typ komentującego

0

@Andrzej_Majonez No zgoda, wreszcie pewny wykonawca

0

@Andrzej_Majonez byle sredniaka z La Liga wyciągną i będzie lepiej

0

Mecz bez szału, szybko złapaliśmy dobry wynik i to może być wymówka, może po prostu sie oszczędzają.
Brawo dla Bernala, Olmo i Cancelo.
Szkoda bramki na 3:1, ale chyba jakieś zmiany i tak mogą wlecieć zaraz po przerwie.
Lewy niestety nie zasluguje na nowy kontrakt, jedna pokraczna 9 czyli Ferran w zupełności wystarczy na kolejny sezon, bez tranferu sie nie obejdzie

11

Bramka na konto młodego?

0

@michal26 daj spokój...

0

Trzeba przyjąć i do boku, a nie strzelać :/

Brawo Olmo

1

Lewy...nie pomaga sobie niestety

1

Obrona kryminal w rozegraniu dzisiaj

0

Lewy już do 11 nie podejdzie?

1

Lewy czego nie dotknie to partaczy, to musi być ostatni sezon

1

@pride1899 no ja też, ale może kwestia słabej jakości

4

Ile wolnych miejsc na Camp Nou i to w dzień wyborów... Chyba przesadzili z cenami biletów.
No dobra, może przesadzilem, ale kompletu nie ma, a wydawał sie oczywisty

1

@PatrychoO Znam ten ból. Obejrze sobie na STS TV, kiepska jakość, ale bez zacinania, a brak komentarza to w sumie zaleta

0

@mesulete o nic to by był towarzyski zaplanowany w tym terminie

2

@blakkudium kłopoty, kłopoty Barcelony.

Nie no, jest Pedri to jest git, ciekawe czy Roony nie zardzewiał na ławce

4

@Joe_Barbaro Donald Tusk

0

Tam nie ma ciszy wyborczej?

3

@Lionel_Messi10 Podobno jeszcze były opcje jak Rzym czy Lizbona, jeśli to też odrzucili to nie rozumiem

5

@sidi12843 Tebas zdejmie nam kaganiec

8

@LAMC_10 A to odklejus jeden. Spokojnie, uwierzą

0

Marudzimy na budowe Camp Nou, ale Valencia buduje swój nowy stadion od... 2007 roku

8

@kanver_ pressing bezobjawowy

Ale już walić ten pressing, Lewy juz po prostu źle wygląda z piłką przy nodze, w wykończeniu akcji, ogólnie partaczy większość akcji tak jak Ferran. To juz nie jest poziom na taki klub

1

@Lionel_Messi10 No może, jak lubisz to spoko, ja mam problem obejrzeć nawet jak gra GOAT, głównie przez późne godziny

0

@Lionel_Messi10 Podziwiam, że chce Ci sie to oglądać skoro Messi nie zagra :)

3

@Aragorn33 Ogólnie z tym wszystkim zgoda, ale jak tak patrzę na ten skład to na papierze wcale nie wyglądał źle. Gdyby nie Yamal i paru innych zawodników z La Masi którzy rozwineli skrzydla to wciąż by to wyglądało średnio, ale mieliśmy szczęście z mlodym pokoleniem i z Flickiem, który wydobył z wielu zawodników to co najlepsze.
Przecież wciąż na papierze wielu naszych zawodników na kibicach innych drużyn nie robi większego wrażenia.
No chyba, ze chodzi o to jak ta kadra ogolnie sie zmienila to fakt - tu dużo dobrej pracy wykonanej, zejscie z olbrzymich kontraktów itp, chociaż wciąż niektórzy zawodnicy zarabiają zbyt wiele jak na to ile wnoszą do druzyny
Ogolnie do Laporty nie można mieć większych pretensji o pracę jaką wykonał, mnie najbardziej w nim obrzydzają jego klamstwa i obietnice, których nie dotrzymywał - szopki z powrotem na Camp Nou, transfer i rejestracja Olmo itp
Krętacz i kombinator, który na nasze szczęście zawsze spada na cztery łapy

3

@LAMC_10 Putin tez juz 100 razy był martwy

0

@LAMC_10 Klikniesz i cyk wyświetlenia

3

@norbi77 Tak, właśnie z Arsenalem, Chelsea, MU czy Liverpoolem czyli klubami, które wpompowały podobne, chore sumy. Co miało City czego nie miały te wielkie klubu? Historycznie większe marki od City, pieniądze porównywalne. Więc czego nie mieli?
Właśnie trenera, właśnie takiego swojego Pepa. No oczywiście oprócz Liverpoolu, który miał Kloppa, który również musiał wydać olbrzymie pieniądze żeby rywalizować z City Guardioli, a mimo wszystko zazwyczaj przegrywał.
"Chłopie, wydał setki milionów i z kim miał rywalizować w tej "najlepszej lidze"?
Z Arsenalem, który zawsze dawał ciała na finiszu?
Z United, który jest w kryzysie od lat?
Z Chelsea, które gra uj wie co i o co?"
A dlaczego tak było w tych klubach skoro mieli pieniądze, a według Ciebie to główny skladnik sukcesu? Kto dawal ciala na finishu? Trener i zawodnicy sprowadzeni i wystawieni przez trenera Argument z Chelsea to idealne podsumowanie nieudolnej pracy trenera
Jesli klub jest w kryzysie, ale ma pieniądze to juz w tym rola trenera żeby te pieniądze wydać na odpowiednich zawodników i odnosić z nimi sukcesy. Co to w ogóle za argument? Pep wydał fortune i podbił Anglię, inni trenerzy w MU czy Chelsea wydali fortune, ale na co sie to przełożyło? Na pogłębienie kryzysu
W Bayernie zgoda - liga jednego zespołu
W Europie również Pep często zawodził.
Ale zdominowanie PL to juz zasługa Pepa
Aktualnie "związek" City i Pepa juz się wypalił, ale umniejszanie jego wyczynom w Anglii jest abstrakcyjne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?