LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messibestplayerintheworld Najgorzej, ze nawet za mocno sie dzisiaj nie zmęczą
0
No to zostało 45min na odrobienie 3 goli i to grając w 10 :)
2
@A4ron Przecież wtedy mial genialny sezon, nawet statystyki G/A jak na DMa miał świetne
3
Współczuję trochę kibicom, głupio wyjść ze stadionu w 25 minucie, ale siedzenie do końca, gdy przegrywasz 4:0 i grasz w 10 przeciwko obrzydliwemu Realowi jest chyba jeszcze gorsze, cierpienie :)
6
No szkoda, ze sprawdzają tylko w jedną stronę, w klasyku na Camp Nou będzie to samo
0
@KamilooosPL Chodziło o rewanż :D
1
Real z Bayernem też gra rewanż na wyjeździe?
0
To teraz Real na 0:1 i spokojne murowanko
8
City też niech poddymi, ale pewnie skończy sie na klepaniu od boku do boku i kontrach Realu
1
I w tym Bodo prawie sami Norwegowie i to nawet nie kwestia nowego, złotego pokolenia, bo większość składu w wieku 25-29 lat
0
@Safrani tylko jaki sens ma taka zmiana dla Siemieńca? Zarobi trochę więcej?
Widzew ma pieniędze, ale pewnie jeszcze długo nie wskoczy na poziom Jagi
4
przy strzalach Yamala i Lewego to sie nie dziwie :D
0
@RozowaPantera i tak braknie na pokrycie dziury budzetowej;/
Nie wiem czy pożyczka w tak zadluzonym panstwie Tuska to dobry pomysl, bo ewidentnie nie potrafią zarządzać budżetem
20
Ogólnie strasznie glupie te zasady z żółtymi kartkami, Yamal w sumie na wlasne zyczenie tyle ich uzbierał, ale grasz 8 spotkan w fazie lligowej, a pozniej mozesz ominac mecz w cwiercfinale , bo dostałeś trzecią kartkę w 10 czy 11 spotkaniu LM, no troche slabo
2
@Chimera Spokojnie, skończy sie PiS skończy sie drożyzna, cierpliwości
3
@peetwithbarca City juz odpadło w pierwszym meczu niestety, trzeba czekać na Bayern
3
Olmo, choć szkoda, ze nie przetestowaliśmy tego z Sevillą.
Lewy na boisku to jedynie szansa na jakiś strzał głową, ale ostatnio nawet to mu nie wychodzi
0
@tbas No jeśli miało to faktycznie są durni
0
@tbas Ani przed Ameryką ani przed Unią, niech Polska będzie w sojuszach, ale niech ma w nich coś do powiedzenia i nie przyjmuje każdego durnego pomysłu
0
@tbas nie wiem czy by to miało jakiś sens
12
@Laminedependencia na uderzenie to nie wyglądało
5
@Dieselzor To juz ostatnia kadencja, później przerwa
7
@Pablozeusz Tylko na tu i teraz jest to bez znaczenia, liczy sie poziom na boisku, a ten niestety jest żenujący u obu
2
Ale Oskar partaczy
6
Ale po co powolanie do kadry, Grosik lepszy albo kopacze z drugiej bundesligi
11
Oskarazoooooooo
1
@Kgorecki2500 Niby czekam na recenzje i całą otoczkę ale nie spodziewam sie rewolucji albo arcydzieła. Na pewno będzie to ogromna, dobrze zrobiona gra, ale sam klimat GTA srednio mi podszedł. Pewnie ogram jeśli kupię na jakiejś promce, ale szczerze mówiąc bardziej czekam na Euro Truck Simulator na Xboxa niż na to GTA :D
0
@th@les Do kompletu zabrakło parę tysięcy
Z Newcastle za to będzie komplet i oby atmosfera jeszcze lepsza niż z Atleti
0
@Niepokorny_jesiotr Dokładnie. Olmo nie da nam mniej, bo o to ciężko, a jednak taka mobilna, techniczna opcja w ataku może nam się opłacić. Trzeba kombinować, bo czy Ferran czy Lewy w wyjściowym składzie to niestety gramy w 10
1
Nie był to wielki mecz, a mimo wszystko 5:2. Nie było potrzeby wrzucać wyższego biegu i bardzo dobrze, idealny scenariusz przed wymagającym rewanżem w LM.
Jedynie wnioski jakie(po raz kolejny) można wyciągnąć to niestety fatalna dyspozycja naszych "9". To jest dramat i uważam, ze z Newcastle Olmo albo Rapha na fałszywej "9" to nie powinna być opcja - to powinien być obowiązek