1

Jeszcze jestem w stanie zrozumieć pomyłkę sztabu, ale Mbappe nie potrafił sie odezwać czy chłop też zapomniał które kolano go boli? Troche zalatuje fejkiem, bo ciężko w to uwierzyć

1

@Fake69 Ale najpierw sprzedadzą 90- dniowy zapas po wysokich cenach...

0

@Hosh No i pieknie, Jaga zarobi kolejne 10mln, chlopak rozwinie sie gdzies na zachodzie i kadra bedzie mniej drewniana

1

@Rupert_Haubica No szczerze to chyba nasz najlepszy obronca obecnie.

3

Ha tfu na ten pomiot szatana :)

2

Ogólnie kręcą z tymi kontuzjami w Madrycie, zawodnicy maja nie grac po 2 miesiace, a za moment wracają

2

@FCB_dimiC Fiat Panda

1

@Eto'o9 R10 i tak lekką ręką oddajesz za 100mln pomocnika, który do marca robi 30G/A? Wciąż jest bardzo młody i oczywiście może za rok czy dwa przepaść i być warty 20mln, ale równie dobrze może być jeszcze dużo lepszy.
No i kogo wymieniłeś? Pedri nie ta pozycja, potrzebujemy go niżej i wszelkie próby ustawiania go na 10 to barbarzyństwo. Gavi od 2 lat praktycznie nie gra i nie wiadomo co będzie dalej, a Olmo jest jeszcze bardziej nieregularny niz Fermin i do tego bardzo szklany, więc na chlopie nie ma co opierać tej pozycji.
Rapha musi zostać na LS, nie kombinujmy

1

@Luciano99 Ament.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@heniusss W LM będzie latwiej, bo mamy mecz u siebie i tu możemy zrobić przewagę przed rewanżem

4

@Ryoumen Casado nie będzie chciał odejść do Arabii

15

@Comentateiro Pewnie wnuczek za długo czekał na mieszkanie

0

@Szczygiel06 Robimy, nie gadamy

0

@tbas O co chodziło?

2

@DonAndresFCB Niestety całkowicie zabije to klimat. Juz nie będzie oglądania kilku meczów dziennie, bo zwyczajnie nikt nie będzie zarywać całej nocy.
Sam pewnie obejrze mecze Polaków i te najwazniejsze mecze czyli półfinał/finał.
Ewentualnie jeśli trafi sie coś przed północą

1

@severius Fakt jest taki, że ani Real nie jest tak słaby jak wielu uważa, ani my nie jesteśmy takim walcem i Flick nie stworzył potwora.
Mamy dobre/bardzo dobre mecze, ale potrafimy przeplatać je slabymi albo nawet bardzo slabymi jak dzisiaj.
Najlepsze wyniki z Realem mamy, gdy sie ich nie spodziewamy, bo gdy mówimy, że ich rozjedziemy to zazwyczaj są ciężary :D

0

@Ignareks Powinien, ale niestety wątpie

42

@Kgorecki2500 Ja tam nie pozwalam, zasadniczo mam to gdzieś.
Ale skoro w 2022 sami robili taką narracje to teraz niech sami otrzymują takie ataki, zasłużyli.

Jako obywatel chciałbym tylko żeby Tusk wreszcie uruchomił tę "jedną decyzję" i obniżył ceny paliw tak jak obiecał.

6

@LAMC_10 Taki klasyk przy 105k kibiców by się obejrzało
Przy 62k też można spuścić wpie*dol Realowi, czemu nie

41

@Kgorecki2500 Skoro wyznawcy Tuska w 2022 nie obwiniali Putina, ale PiS...
Trochę karma teraz wróci

0

@Ignareks Z Albanią to on zagra może 5 minut :)

4

@severius Dzisiaj wbilo Rayo na Camp Nou i dostało 1 bramke po rzucie roznym, a sam mecz cudem zremisowaliśmy

0

To legia minimum 2 tygodnie nad strefą spadkową? Jak żyć :/

1

@PatrychoO graj i odpal flashscore po meczu

4

Zrobiłem co mogłem - postawiłem na Real. Reszta w nogach zawodników Atleti

2

@Lionel_Messi10 Bramkarz chyba wczorajszy jakiś :)

I starsznie cienki ten skład Miami, amigosi odeszli i wygląda to biednie

0

@vangoor No to zgoda i sam uważam, ze dzisiaj przegrają, ale nie dlatego, ze rozłożą nogi

0

@vangoor Nie no, pewnie sie podłożą największemu wrogowi w lidze

1

Przejść jakoś Atleti, później w półfinale oklepać leszczy z Londynu i gramy final z Bayernem albo PSG

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?