LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze jestem w stanie zrozumieć pomyłkę sztabu, ale Mbappe nie potrafił sie odezwać czy chłop też zapomniał które kolano go boli? Troche zalatuje fejkiem, bo ciężko w to uwierzyć
1
@Fake69 Ale najpierw sprzedadzą 90- dniowy zapas po wysokich cenach...
0
@Hosh No i pieknie, Jaga zarobi kolejne 10mln, chlopak rozwinie sie gdzies na zachodzie i kadra bedzie mniej drewniana
1
@Rupert_Haubica No szczerze to chyba nasz najlepszy obronca obecnie.
3
Ha tfu na ten pomiot szatana :)
2
Ogólnie kręcą z tymi kontuzjami w Madrycie, zawodnicy maja nie grac po 2 miesiace, a za moment wracają
2
@FCB_dimiC Fiat Panda
1
@Eto'o9 R10 i tak lekką ręką oddajesz za 100mln pomocnika, który do marca robi 30G/A? Wciąż jest bardzo młody i oczywiście może za rok czy dwa przepaść i być warty 20mln, ale równie dobrze może być jeszcze dużo lepszy.
No i kogo wymieniłeś? Pedri nie ta pozycja, potrzebujemy go niżej i wszelkie próby ustawiania go na 10 to barbarzyństwo. Gavi od 2 lat praktycznie nie gra i nie wiadomo co będzie dalej, a Olmo jest jeszcze bardziej nieregularny niz Fermin i do tego bardzo szklany, więc na chlopie nie ma co opierać tej pozycji.
Rapha musi zostać na LS, nie kombinujmy
1
@Luciano99 Ament.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@heniusss W LM będzie latwiej, bo mamy mecz u siebie i tu możemy zrobić przewagę przed rewanżem
4
@Ryoumen Casado nie będzie chciał odejść do Arabii
15
@Comentateiro Pewnie wnuczek za długo czekał na mieszkanie
0
@Szczygiel06 Robimy, nie gadamy
0
@tbas O co chodziło?
2
@DonAndresFCB Niestety całkowicie zabije to klimat. Juz nie będzie oglądania kilku meczów dziennie, bo zwyczajnie nikt nie będzie zarywać całej nocy.
Sam pewnie obejrze mecze Polaków i te najwazniejsze mecze czyli półfinał/finał.
Ewentualnie jeśli trafi sie coś przed północą
1
@severius Fakt jest taki, że ani Real nie jest tak słaby jak wielu uważa, ani my nie jesteśmy takim walcem i Flick nie stworzył potwora.
Mamy dobre/bardzo dobre mecze, ale potrafimy przeplatać je slabymi albo nawet bardzo slabymi jak dzisiaj.
Najlepsze wyniki z Realem mamy, gdy sie ich nie spodziewamy, bo gdy mówimy, że ich rozjedziemy to zazwyczaj są ciężary :D
0
@Ignareks Powinien, ale niestety wątpie
42
@Kgorecki2500 Ja tam nie pozwalam, zasadniczo mam to gdzieś.
Ale skoro w 2022 sami robili taką narracje to teraz niech sami otrzymują takie ataki, zasłużyli.
Jako obywatel chciałbym tylko żeby Tusk wreszcie uruchomił tę "jedną decyzję" i obniżył ceny paliw tak jak obiecał.
6
@LAMC_10 Taki klasyk przy 105k kibiców by się obejrzało
Przy 62k też można spuścić wpie*dol Realowi, czemu nie
41
@Kgorecki2500 Skoro wyznawcy Tuska w 2022 nie obwiniali Putina, ale PiS...
Trochę karma teraz wróci
0
@Ignareks Z Albanią to on zagra może 5 minut :)
4
@severius Dzisiaj wbilo Rayo na Camp Nou i dostało 1 bramke po rzucie roznym, a sam mecz cudem zremisowaliśmy
0
To legia minimum 2 tygodnie nad strefą spadkową? Jak żyć :/
1
@PatrychoO graj i odpal flashscore po meczu
4
Zrobiłem co mogłem - postawiłem na Real. Reszta w nogach zawodników Atleti
2
@Lionel_Messi10 Bramkarz chyba wczorajszy jakiś :)
I starsznie cienki ten skład Miami, amigosi odeszli i wygląda to biednie
0
@vangoor No to zgoda i sam uważam, ze dzisiaj przegrają, ale nie dlatego, ze rozłożą nogi
0
@vangoor Nie no, pewnie sie podłożą największemu wrogowi w lidze
1
Przejść jakoś Atleti, później w półfinale oklepać leszczy z Londynu i gramy final z Bayernem albo PSG