LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo Ekstraklasa w pigułce
No chociaż czy Ferran albo Lewy by trafili? Też pewnie z problemami
0
@Chimera My mamy mało(jak na taki "walec" Flicka), a Real stosunkowo dużo, bo właśnie reszta ligi na poziomie ligi francuskiej
Jak spojrzysz na linie pomocy PSG to tam wcale mniej jakości i konkurencji niż i u nas nie ma, a jednak Lucho jakoś to widzi.
Oczywiście to dopiero początek, ale chociaż Dro wchodząc na te kilkanaście minut ma szanse sie pokazać juz od samego początku, a nie raz na miesiąc jak u Flicka. Jeśli nie wykorzysta szansy to juz pretensje będzie mógł mieć tylko do siebie
1
@Chimera Faktycznie, u nas liga 2 drużyn i rywalizujemy z najsłabszym Realem od lat, który juz raz zmieniał trenera i być może do końca sezonu zrobi to znowu
A jeśli Dro był za słaby według Flicka to nie rozumiem jego oburzenia tym tranferem. Albo na kogoś liczysz i dajesz mu do zrozumienia, ze jest ważny i dostanie szanse albo nie i pozwól mu odejść dla jego dobra
Ciekawe jak długo jeszcze wytrzyma Roony, obawiam sie, ze jest kolejny na liście do odejścia
1
@Who_you_mam W sedno. Nie płacze za Dro, bo w akcji prawie go nie widziałem, ale może w Paryżu nie tylko pod względem finansowym będzie miał lepiej niż u nas?
Jeśli Flick serio był taki zły na informacje o jego odejściu to niech wyciągnie wnioski i zastanowi sie kogo jeszcze nie chciałby stracić.
@tbas @Laminedependencia wiem, to był sarkazm, bo ile tu było durnych komentarzy o tym jak sobie młody karierę zmarnował, że wybrał kase, a będzie grać w rezerwach
1
I jak ten Dro w "rezerwach" PSG?
U Flicka mial serie 7 meczów na ławce bez wejścia na boisko, w tych paryskich "rezerwach" coś tam gra z tego co widzę
3
Kolejna strata punktów Legii
Czy proszę o tak wiele?
0
@Prorokk polska myśl szkoleniowa
0
@Aequlibre XD
Znaki
0
@Arden Nie no, może 1% szans na remontade.
Przy 4:2 to jeszcze realne szanse, ale jak sie traci 4 i strzela 0 to ciężko później o cud.
Jeśli dostaną czerwoną kartkę w pierwszym kwadransie i strzelimy 2 bramki w pierwszej połowie nie tracąc żadnej to ok, uwierze, ale szanse na to są niewielkie
0
@Borry 90 min na Camp Nou trwa bardzo długo
0
@xvcWinterSoldier A ja mam nadzieję, ze owszem, powalczymy, ale Flick nie będzie chciał na siłę zajechać zawodników w tym meczu, bo szanse i tak są minimalne.
0
@kemyt1995 tylko po to żeby w następnej rundzie znów odpuścić pierwszy mecz xd co to byla za ekipa amigosow eh
1
@Godlo Skupić sie na lidze, bo Real słabszy juz pewnie nie będzie, a wciąż tylko 1pkt przewagi.
W LM musimy sie skupić na tym żeby nie było powtórki z wczoraj.
0
@DanielSzot1899 czyli co? Pech i sędziowie?
0
@turhiay ale tylko w drugich połowach, w tym meczu też druga połowa lepsza
0
@loswariatofano jest jeszcze LM :) tam też czeka nas upokorzenie
7
I dokładnie to samo czeka nas w LM
0
@Kgorecki2500 RDR2>Wiedźmin 3>długo długo nic>KCD2
Ale każdy ma swój gust, ważne żeby sie dobrze bawić
0
Ogólnie to my mamy jeszcze jakieś realne szanse medalowe?
Pewnie skończy sie na jednym medalu zdobytym przez 19-letniego chłopaka, o którym jeszcze kilka miesięcy temu nikt nie słyszał
0
@zadafcb Na olimpiadzie? Prawdę mówiąc niewielka. Skończy sie konkurs i nikogo na świecie nie będzie obchodzić czy my tu skończyliśmy na 8 czy na 6 miejscu.
Na Igrzyska jedzie sie po medale, a nie po miejsca. Oczywiście dla samych sportowców to na pewno ważne, ale wizerunkowo na świecie nic i tak to nam nie daje
0
@zadafcb I tak maksymalnie 6 miejsce było w zasięgu, co za różnica
0
@Kubajnos345 Jak skończymy na 1 miejscu to będzie sukces, Szwecja ma większy potencjał niż my
1
@gumaz Drugie miejsce za Szwecją
1
@kubix05 w finale akurat sie nie popisał
0
@Criss18Barca Ofensywnie to jeszcze pół biedy. Gorzej, ze nawet w obronie wyglądają słabo, głównie Kounde
3
@tbas Po co? Juz Flickiem sobie wygrał wybory.
Każdy narzekał na Laporte, gdy odwalał kolejne słabe akcje wizerunkowe i nie tylko, ale nawet tutaj widać, ze 90% i tak by oddała na niego głos. Strach przed zmianą?
0
@BORO_12 De Jong jednak bez szans na powrót?
4
@Popitek12 Dobrze, ze trzeźwy chociaż byłeś, bo by ci Matiza zabrali
0
@tadzik447 No to można sobie kupić 2-3 pączki, ale wpychać w siebie całą skrzynkę wątpliwej jakości pączków z Biedry "bo święto" to tak średnio
0
@BORO_12 Po co Yamal na 10 skoro jest jeszcze Olmo?
Czy coś mnie ominęło i nie będzie mógł grać?