0

To klasycznie słabiutka pierwsza połowa i gonienie wyniku w drugiej czy może wyciągną wnioski i zaczną grać od początku, a w drugiej zwolnią tempo?

0

I wszyscy będą kopać w 4. lidze?

0

A co z Tomasiakiem, kontuzja czy sie trener boi, że za duża skocznia dla młodego tak jak na mamutach?

1

@FcPortoFan1999 48pkt straty do lidera no to mocno średnio :D

0

@Proxi No to juz trzeba się pogodzić, ze nie ogladasz skoków dla sukcesów Polaków, ale z sentymentu dla ich wielkich karier. Poziom słabiutki, ale spróbuj się nacieszyć ich widokiem na belce, bo zaraz kończą. Ewentualnie po prostu ciesz sie skokami

0

@FcPortoFan1999 Czyli srednio?

0

@BulaKG No i tu jest problem - wieje

0

@comtedurgell Każdy normalny nie lubi zimy i nie zapraszam do dyskusji

3

@Safrani Ee tam pewnie jeden z najcieplejszych miesięcy w historii pomiarów. Tyle, że nie w Polsce, ale płać polaczku eco podatki

2

Dlaczego nie mogli od razu wylosować druzyn w 1/8 i już cała drabinka byłaby gotowa? Naprawdę będą robić osobne losowanie? Chyba nie mają co robić z kasą w tym UEFA

1

@lajcior Od jakichś 3 miesięcy
Ale jeszcze 2-3 miesiące i będzie w miarę ciepło

2

@Laminedependencia Przecież Real nie miał juz czego bronić, potrzebowali bramki na 3:3. Benfica zaryzykowała, wyszedl bramkarz i akurat strzelił, ale gdyby poszla kontra to Real by zapakował do pustej bramki i byl w top8
Gdyby Real miał dobry wynik to zapewne wyglądałoby to inaczej w tej akcji

1

@Barcafan2020 I co by w niej miało być? To samo co na stronie mobilnej? Świetnie korzysta sie z mobilki na telefonie czy tablecie, raczej zbędna apka. Oczywiście polecam Opere albo jakąś inną przeglądarkę, która blokuje zbędne treści :)

1

@barcelonaLM Madryciakom juz ta bramka i tak nic nie zmieniała

0

@esem91 wszystko sie zgadza

PSG or Newcastle vs Monaco or Karabach

PSG vs Monaco/Karabach
Newcastle vs Monaco/Karabach

Wylosują dokładnie kto z kim i po której stronie drabinki, a my zagramy ze zwycięzcą jednej z tych par - oby pary Newcastle vs Monaco/Karabach

2

@Criss18Barca Trochę powtórka z zeszłego sezonu. Atak mocny, a obrona okropna. Benfica i Borussia nam "przyfarcily", choć spacerku nie było, wielki rywal dopiero w półfinale i weryfikacja -7 bramek w plecy i out. W tym roku jak losowanie nie dopisze to wysoko nie zajdziemy.
Newcastle z rewanżem na Camp Nou spokojnie do przejścia, PSG to już zależy od naszej i ich formy- jeśli zlapią to co rok temu na wiosnę to bez większych szans, jeśli utrzymają obecną formę to będzie wyrównany dwumecz

1

@PepGuardiola1971 Będzie do przejścia, ale niekoniecznie przez nas

0

@Bartolomeoo Rok temu PSG skończyło na 15, a w 1/8 wywalili potężny Liverpool

2

@Pussy Patrol Oj to PSG to jednak mogło zostać w top 8, dla naszego dobra :)

4

@PJ777 Ale PSG i Newcastle chyba nie grają ze sobą ale z Monaco lub Karabachem.

10

@mr Barca Bilbao trochę lepiej, ale wciąż jedna wielka porażka. Strasznie liga hiszpańska poleciała z poziomem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Herato Ciężko przewidzieć, jeśli wygra ligę, a w LM dojdzie do półfinału to nikt mu nie będzie miał za zle PK albo tego, ze grał w barażach. Oczywiście na to sie nie zanosi, ale różnie może być.
I tak samo w drugą stronę, jeszcze kilka wpadek i nawet do lata może nie doczekać. Jestem pewien , ze już tam Real kombinuje poważniejszego trenera.

1

@Consigliere Oj tak, oby los miał nas w opiece:)

2

@Vurt Czy ja wiem? Te 16pkt to był taki normalny cel na top8, jedynie spodziewaliśmy sie, ze trochę będzie trzeba ogarnąć bilans bramkowy.
Mało brakowało i Real z 15pkt byłby w top8.
Oczywiście 5 miejsca nikt sie nie spodziewał, absolutnie szalone 2 ostatnie kolejki, szczególnie dzisiaj :)

1

@Sergio_Devils Legia Warszawa itp... ;)
No ale wiem o co Ci chodzi

0

@Tomcio Zagrali na 100%, a City i Atleti chyba wyszli z nastawieniem, że samo sie wygra. City jeszcze mogło być zaskoczone, ale Atleti powinno wiedzieć czego sie spodziewać

0

@baryn Ty go sobie rozliczaj z czego chcesz, absolutnie mam to gdzieś.

0

@Pedri16Future No ja sie boje o tą 1/4 nawet, bo jeśli zagramy z PSG w 1/8 to sercem za Barcą, ale pieniądze postawilbym bez wątpliwości postawiłbym na PSG.
Licze na Newcastle, z nimi mamy wieksze szanse

0

@MirusAmisz Z drugiej strony okropne wykończenie akcji( jak wchodzi na zmeczonego, otwartego rywala to o bramki latwiej) i słabiutko presuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?