LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To klasycznie słabiutka pierwsza połowa i gonienie wyniku w drugiej czy może wyciągną wnioski i zaczną grać od początku, a w drugiej zwolnią tempo?
0
I wszyscy będą kopać w 4. lidze?
0
A co z Tomasiakiem, kontuzja czy sie trener boi, że za duża skocznia dla młodego tak jak na mamutach?
1
@FcPortoFan1999 48pkt straty do lidera no to mocno średnio :D
0
@Proxi No to juz trzeba się pogodzić, ze nie ogladasz skoków dla sukcesów Polaków, ale z sentymentu dla ich wielkich karier. Poziom słabiutki, ale spróbuj się nacieszyć ich widokiem na belce, bo zaraz kończą. Ewentualnie po prostu ciesz sie skokami
0
@FcPortoFan1999 Czyli srednio?
0
@BulaKG No i tu jest problem - wieje
0
@comtedurgell Każdy normalny nie lubi zimy i nie zapraszam do dyskusji
3
@Safrani Ee tam pewnie jeden z najcieplejszych miesięcy w historii pomiarów. Tyle, że nie w Polsce, ale płać polaczku eco podatki
2
Dlaczego nie mogli od razu wylosować druzyn w 1/8 i już cała drabinka byłaby gotowa? Naprawdę będą robić osobne losowanie? Chyba nie mają co robić z kasą w tym UEFA
1
@lajcior Od jakichś 3 miesięcy
Ale jeszcze 2-3 miesiące i będzie w miarę ciepło
2
@Laminedependencia Przecież Real nie miał juz czego bronić, potrzebowali bramki na 3:3. Benfica zaryzykowała, wyszedl bramkarz i akurat strzelił, ale gdyby poszla kontra to Real by zapakował do pustej bramki i byl w top8
Gdyby Real miał dobry wynik to zapewne wyglądałoby to inaczej w tej akcji
1
@Barcafan2020 I co by w niej miało być? To samo co na stronie mobilnej? Świetnie korzysta sie z mobilki na telefonie czy tablecie, raczej zbędna apka. Oczywiście polecam Opere albo jakąś inną przeglądarkę, która blokuje zbędne treści :)
1
@barcelonaLM Madryciakom juz ta bramka i tak nic nie zmieniała
0
@esem91 wszystko sie zgadza
PSG or Newcastle vs Monaco or Karabach
PSG vs Monaco/Karabach
Newcastle vs Monaco/Karabach
Wylosują dokładnie kto z kim i po której stronie drabinki, a my zagramy ze zwycięzcą jednej z tych par - oby pary Newcastle vs Monaco/Karabach
2
@Criss18Barca Trochę powtórka z zeszłego sezonu. Atak mocny, a obrona okropna. Benfica i Borussia nam "przyfarcily", choć spacerku nie było, wielki rywal dopiero w półfinale i weryfikacja -7 bramek w plecy i out. W tym roku jak losowanie nie dopisze to wysoko nie zajdziemy.
Newcastle z rewanżem na Camp Nou spokojnie do przejścia, PSG to już zależy od naszej i ich formy- jeśli zlapią to co rok temu na wiosnę to bez większych szans, jeśli utrzymają obecną formę to będzie wyrównany dwumecz
1
@PepGuardiola1971 Będzie do przejścia, ale niekoniecznie przez nas
0
@Bartolomeoo Rok temu PSG skończyło na 15, a w 1/8 wywalili potężny Liverpool
2
@Pussy Patrol Oj to PSG to jednak mogło zostać w top 8, dla naszego dobra :)
4
@PJ777 Ale PSG i Newcastle chyba nie grają ze sobą ale z Monaco lub Karabachem.
10
@mr Barca Bilbao trochę lepiej, ale wciąż jedna wielka porażka. Strasznie liga hiszpańska poleciała z poziomem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Herato Ciężko przewidzieć, jeśli wygra ligę, a w LM dojdzie do półfinału to nikt mu nie będzie miał za zle PK albo tego, ze grał w barażach. Oczywiście na to sie nie zanosi, ale różnie może być.
I tak samo w drugą stronę, jeszcze kilka wpadek i nawet do lata może nie doczekać. Jestem pewien , ze już tam Real kombinuje poważniejszego trenera.
1
@Consigliere Oj tak, oby los miał nas w opiece:)
2
@Vurt Czy ja wiem? Te 16pkt to był taki normalny cel na top8, jedynie spodziewaliśmy sie, ze trochę będzie trzeba ogarnąć bilans bramkowy.
Mało brakowało i Real z 15pkt byłby w top8.
Oczywiście 5 miejsca nikt sie nie spodziewał, absolutnie szalone 2 ostatnie kolejki, szczególnie dzisiaj :)
1
@Sergio_Devils Legia Warszawa itp... ;)
No ale wiem o co Ci chodzi
0
@Tomcio Zagrali na 100%, a City i Atleti chyba wyszli z nastawieniem, że samo sie wygra. City jeszcze mogło być zaskoczone, ale Atleti powinno wiedzieć czego sie spodziewać
0
@baryn Ty go sobie rozliczaj z czego chcesz, absolutnie mam to gdzieś.
0
@Pedri16Future No ja sie boje o tą 1/4 nawet, bo jeśli zagramy z PSG w 1/8 to sercem za Barcą, ale pieniądze postawilbym bez wątpliwości postawiłbym na PSG.
Licze na Newcastle, z nimi mamy wieksze szanse
0
@MirusAmisz Z drugiej strony okropne wykończenie akcji( jak wchodzi na zmeczonego, otwartego rywala to o bramki latwiej) i słabiutko presuje.