0

@tbas Nie będę zły jesli stracą pkt, bo szansa na to niestety duża, jedynie będzie wkurzające prowadzić 1-2 punktami nad tak słabym Realem.
Trochę vibe poprzedniego sezonu, gdzie też my byliśmy mocni, Real wzglednie słaby, ale w lidze do samego końca siedzili nam na ogonie
Po tym meczu będzie kilka latwiejszych, tam juz komplet punktów obowiązkowo
Chociaż Girona i Elche wyżej w tabeli.. dziś najgorzej, że na przeklętym stadionie.

3

Bez Raphini i z tak slabiutkim ostatnio Rashfordem to raczej strata punktów nie będzie zaskoczeniem.
Później będzie sporo latwiejszych spotkań, ale jednak + 1 czy +2 nad tak slabym Realem słabo by wyglądało.
Zobaczymy, ostatnio umiemy przepychać mecze

0

@BulaKG Ale gdzie? Na Kamczatce?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Zbyszard Z taką obroną bez szans

1

@Messiah10 o tym samym pomyślałem

0

@Michal1975 U nas mógłby nie zarobić i patrząc na to ile grał przepaść za 2-3 lata w jakiejś Gironie tak jak może przepaść w PSG.
W PSG zarobi, a jak skończy mu sie kontakt to w najgorszym przypadku wtedy pójdzie do średniaka
Nie pochwalam kierunku, ale obiektywie to u nas też by sie nie rozwinął przy 300-400minutach w sezonie

1

@Michal1975 Mniej niż u nas na pewno nie zagra, a zarobi 3 razy więcej.

1

@Dankho94isback Jeśli Roony ma klauzule rzędu 100-200mln to spoko, ale jeśli miał mądrego agenta to zabezpieczył sie na wypadek braku gry i uzgodnił stosunkowo niską kwotę.
A jeśli chodzi o Dro to może wystarczyło dać mu trochę więcej szans, szczególnie do momentu podpisania nowego kontraktu. Było mnóstwo meczów gdzie mógł dostawać minuty, skoro Flick mu wtedy nie zaufał, a Deco nie zdążył z umową to niestety, za błędy się płaci

0

O jakim zaufaniu tu mowa skoro chłopak zagrał w ostatnich miesiącach kilkadziesiąt minut?
Flick jasno pokazał, że Dro nie gra w tej drużynie żadnej ważnej roli, traktował go jak typowego zapychacza w składzie, dostaniemy 6mln za zawodnika, który nie gral, w sumie nieźle.
Talent? Perspektywa rozwoju? U nas raczej miałby ciężko. Czy bardziej z powodu (braku)zaufania czy konkurencji w zespole to nie ma większego znaczenia. 200-300min w sezonie to za mało dla perspektywicznego zawodnika, który musi grać.
Jedynie kierunek odejścia dość dziwny, bo sama decyzja w pełni zrozumiała

3

@Eto'o9 R10 Jakoś nie mogę uwierzyć, że tak bardzo Flickowi szkoda tego talentu skoro praktycznie nie dawał mu szans na gre. Kasa kasą, ale gdyby Dro wychodził na boisko w co 2-3 meczu chociaż na te parę minut to pewnie decyzja byłaby inna.
Kisisz zawodnika miesiąc na ławie bez żadnych minut, a później udajesz zdziwionego, że ten chce odejść.
Podobnie może być z Roonym, choć on pewnie nie ma klauzuli, oby. Jeśli ma to prawdopodobnie za jakiś czas będzie podobny problem.

Albo Dro to nie taki talent skoro nie łapie sie nawet na bycie przydatnym rezerwowym albo Flick bardzo go zaniedbał i wtedy może czuć sie współwinny.
Lepiej niech Hansi wyciągnie wnioski

3

Dobre to Bilbao, tylko 25pkt straty do lidera
#AthletiWin

2

@Laminedependencia Nastuka karniakow i będzie kandydatem do GOATa jak Cristiano, bo "przecież gole"
A wystarczy grać w Realu żeby strzelać tych karnych 2 razy więcej niz w każdym innym klubie na świecie, zdumiewające

0

@marcin62 Po statystykach widzę, ze zdominowali rywala i wygrali zasłużenie, ale to tylko Levante

8

Wrócił Mbappe, wróciły karniaczki, wróciły zwycięstwa

8

@JoeBlack Myślę, ze marna liczba minut dostawana od Flicka też ma znaczenie, choć akurat PSG wydaje sie kierunkiem typowo zarobkowym, bo o grę dużo łatwiej nie będzie

0

@Robert_Kubica Tak z niego wyciąga, ze ostatnie minuty dostał na początku grudnia i srednio jest na boisku co półtora miesiąca.
Juz nie odklejajcie sie, gdyby Flick chciał mieć z niego pożytek to dawałby mu szanse chociaż co 3-4 mecze, nie co 8

2

@marekBarca Opera ma taką opcję

1

Jak grał to grał raczej słabo, wcześniej go nie śledziłem, więc nie będę oceniać czy jest takim talentem czy nie.
Flick i tak prawie na niego nie stawiał, więc nie powinien sie tym przejmować

2

@kubix05 przyda sie do walki o top 10 Ekstraklasy

0

@Safrani O stadionie wiedział każdy, ze to sie nie uda, Lapcio brnął w najlepsze.
Z wieloma transferami i przedłużeniami kontraktów też każdy rozsądnie oceniał sytuację tylko nie nasze szwagry

1

@Safrani Myślę, że większość by sie jednak nie kompromitowała z ogłaszaniem powrotu na Camp Nou. Zobacz jak ten stadion wyglądal pod koniec 2024 roku czyli wtedy kiedy Lapcio zaczynał swoje bezczelne kłamstwa.
Co do transferów - jako "bankruci" wykonywaliśmy i wykonujemy bezsensowne ruchy kupując koty w worku za grube pieniądze albo szklanych zawodników. Przedłużenie kontraktu z Christensenem też bardzo racjonalne, szczególnie przy zarobkach jak najlepsi stoperzy na świecie

4

Interes życia, po mundialu juz nigdzie nie odejdzie, będzie cholernie drogim rezerwowym

0

Jeszcze sie nie zorientowaliscie z babolem wśród nominowanych w "debiut roku"?
Pelna profeska :)

0

@Nicko Szczególnie w pomocy potężnie...

3

@mrboom Obejrzałem skrót i faktycznie bramkarz sie nie popisał, z Belgiem między słupkami raczej mieliby awans.

Jeśli chodzi o nas to też uważam, że dzisiaj wcale latwo nie będzie i z Joanem byłbym dużo spokojniejszy, ale z drugiej strony fajnie byłoby zobaczyć Wojtka, już nie będzie lepszych okazji

0

@Pablozeusz kozacka bramka na 3:2

0

@Borry Lekko na pewno nie będzie, te wyjazdowe mecze do drugoligowców są ciężkie dla każdej drużyny z La liga, w teorii spacerek, a w praktyce trzeba wyjść skoncentrowanym i grać na 100%, bo spacerkiem nie da rady, przeciwnik będzie gryźć trawę, to pewne

0

Patrząc na wczorajszą sensacje i ogólnie na to, że większośc klubów La Liga nie ma lekko na tych malych stadionikach drugoligowych drużyn to może i lepiej, ale znowu kiedy jak nie dzisiaj ma zagrać Wojtek, lepszej okazji już nie będzie no chyba, ze wygramy ligę kilka kolejek przed końcem ;)

1

@Huck A w praktyce braknie Pedriego i Yamala i będzie tartak :D
No ok, Roony ostatnio ladnie Yamala zastępuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?