LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ale Real dużo lepszy niz w pierwszej, coś chociaż próbują grać
0
@Siloos jeszcze sobie truchta pod polem karnym prześcieradeł
0
Puścił to puścił, ale gdzie kartka?
0
@udarpawarotam Od wiosny tak gra, juz wtedy sie zaczęło
1
@Crakitic Fajnie wyprowadza piłkę, ale jak juz to zrobi to niech pilnuje pozycji, a on dosłownie wbiega w pole karne. Sorry, ale nie jak grasz na stoperze :)
Szybka strata w ataku, poleci kontra i tam Cubarsi z Kounde będą wracać
1
@FcPortoFan1999 Po prostu za bardzo sie na tym skupiają, równie dobrze nasi mogli w tym czasie strzelić na 3:1
0
@FcPortoFan1999 Jak Lewy strzelił w 4 minucie doliczonego to nikt tu nie płakał, ale 2 minuty później już płacz, bo to Real strzelił. Obrona sfrajerzyla i tyle, wystarczyło wybić piłkę
0
@FcPortoFan1999 2 bramki, po prostu
3
Ale pamiętajcie, że Cubarsi jest młody, można jedynie chwalić
2
@BARCA1899Messi Wystarczyło zeby Cubarsi umiał wybić piłkę dalej niz na 10 metrów pod nogi madryciaka
0
Sami parodysci w obronie, a my jeszcze Cancelo w to wkładamy, ajj.
Do lata sie przemęczyć, ale później już muszą być wzmocnienia na SO. I nie mam na myśli przedłużenia Christensena czy powrotu z pielgrzymek Araujo
4
2 razy mieli szanse na spokojne zamknięcie połowy z prowadzeniem i dwa razy podłączają Real do gry
Pachnie scenariuszem na sfrajerzenie finału
0
Aha...z tą obroną my serio daleko nie zajedziemy
1
Ufff bardzo ważna bramka z perspektywy psychy na drugą połowę... Ale jeszcze rozny
2
Ilu ich tam było? No trochę kompromitacja tej obrony
0
Głupia bramka do szatni, zobaczymy jak to wpłynie na drugą połowę
0
Kounde jak psa...
3
Lamin trochę wolniej do emeryta podawaj
0
@RafiVeB Kur..mac, jak gral piach to chyba krytyka zasłużona? Zaczyna grać dobrze? No to dostaje pochwały.
0
Fermin i Rapha mają takie bomby z miejsca, podoba mnie sie to
0
To albo sie otwierają i wyrównują albo wpier..my im manite, nie ma nic pomiędzy
0
No dobra, wybaczam ci brazolku :D
2
Xd to się zemści, dzisiaj same karykatury w ataku
3
Znów dobrze, ze to nie Mbappe...
0
Może Rapha na 10 a Roony LS, bo teraz gramy na dwie "10"
21
Boże Yamal do tej pory jest po prostu tragiczny
0
Rapha nabuzowany juz, byle bez kartek
0
Yamal słabo, LS nie ma, bo Rapha w środku
0
Może i grają jak Getafe ale póki co to oni byli bliżej gola
3
Dobra Roony grzej sie