0

No ale Real dużo lepszy niz w pierwszej, coś chociaż próbują grać

0

@Siloos jeszcze sobie truchta pod polem karnym prześcieradeł

0

Puścił to puścił, ale gdzie kartka?

0

@udarpawarotam Od wiosny tak gra, juz wtedy sie zaczęło

1

@Crakitic Fajnie wyprowadza piłkę, ale jak juz to zrobi to niech pilnuje pozycji, a on dosłownie wbiega w pole karne. Sorry, ale nie jak grasz na stoperze :)
Szybka strata w ataku, poleci kontra i tam Cubarsi z Kounde będą wracać

1

@FcPortoFan1999 Po prostu za bardzo sie na tym skupiają, równie dobrze nasi mogli w tym czasie strzelić na 3:1

0

@FcPortoFan1999 Jak Lewy strzelił w 4 minucie doliczonego to nikt tu nie płakał, ale 2 minuty później już płacz, bo to Real strzelił. Obrona sfrajerzyla i tyle, wystarczyło wybić piłkę

0

@FcPortoFan1999 2 bramki, po prostu

3

Ale pamiętajcie, że Cubarsi jest młody, można jedynie chwalić

2

@BARCA1899Messi Wystarczyło zeby Cubarsi umiał wybić piłkę dalej niz na 10 metrów pod nogi madryciaka

0

Sami parodysci w obronie, a my jeszcze Cancelo w to wkładamy, ajj.
Do lata sie przemęczyć, ale później już muszą być wzmocnienia na SO. I nie mam na myśli przedłużenia Christensena czy powrotu z pielgrzymek Araujo

4

2 razy mieli szanse na spokojne zamknięcie połowy z prowadzeniem i dwa razy podłączają Real do gry

Pachnie scenariuszem na sfrajerzenie finału

0

Aha...z tą obroną my serio daleko nie zajedziemy

1

Ufff bardzo ważna bramka z perspektywy psychy na drugą połowę... Ale jeszcze rozny

2

Ilu ich tam było? No trochę kompromitacja tej obrony

0

Głupia bramka do szatni, zobaczymy jak to wpłynie na drugą połowę

0

Kounde jak psa...

3

Lamin trochę wolniej do emeryta podawaj

0

@RafiVeB Kur..mac, jak gral piach to chyba krytyka zasłużona? Zaczyna grać dobrze? No to dostaje pochwały.

0

Fermin i Rapha mają takie bomby z miejsca, podoba mnie sie to

0

To albo sie otwierają i wyrównują albo wpier..my im manite, nie ma nic pomiędzy

0

No dobra, wybaczam ci brazolku :D

2

Xd to się zemści, dzisiaj same karykatury w ataku

3

Znów dobrze, ze to nie Mbappe...

0

Może Rapha na 10 a Roony LS, bo teraz gramy na dwie "10"

21

Boże Yamal do tej pory jest po prostu tragiczny

0

Rapha nabuzowany juz, byle bez kartek

0

Yamal słabo, LS nie ma, bo Rapha w środku

0

Może i grają jak Getafe ale póki co to oni byli bliżej gola

3

Dobra Roony grzej sie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?