LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yamal xd co on dziś robi
0
Rok temu chyba podobne g..wno grali na początku stycznia
0
@MirusAmisz i kto mu poda?
2
No cóż, powinno być 2:0, niestety nie dla nas.
Na szczęście mamy bramkarza
1
Bez Pedriego to może nas uratować strzał z d..y Raphy albo przebłysk Yamala
0
@SkN widać go tylko w przerwach xd
0
To co, doliczone 2 minutki?
0
@LOPEZ16 wcześniej potrafiliśmy celnie podać
0
Samym bramkarzem meczu nie wygramy
0
Może jeden pomocnik na boisku to za mało?:)
0
@catalanian09 Sprzedajemy czy juz nic nie jest wart i tak?
1
Niesamowite, ze piłkarze zarabiający takie pieniądze mają problem z celnym podaniem na parę metrów
0
Wezcie tego De Jonga
0
Podamy chociaż raz celnie przed bramką przeciwnika?
1
@Marcelinho132 Prawdopodobnie nie
0
Kupmy wreszcie normalnego obrońcę a latem drugiego
1
@tbas Raczej Rapha i na LS Rashford
0
@Arkon A mi brak słońca i szarość przez większość roku
0
@BulaKG Czy ten Mina był gorszy od Cubarsiego w "formie" od marca?
0
@LinekMichal Zawsze Olmo czy Fermin będą mogli grać trochę niżej
2
@Barceloniarz987 Raczej chodzi o to, że wybrał Barcelonę czyli ich największego rywala. Gdyby odszedl do Realu, Atletico czy klubu z innej ligi to takich akcji by nie było.
0
@Cule1234 Trochę tego nie rozumiem szczególnie, ze nie mają daleko z Austrii
0
To chyba najlepsze wyjście, po tej kontuzji gra dosyć słabo, a dostając tak mało minut raczej szybko nie odbuduje formy. Fajnie gdyby odszedl do slabszej drużyny i grał w niej regularnie do końca sezonu, a na następny sezon wrócić do nas ograny i miejmy nadzieję, że w lepszej formie.
Czy mamy zbyt wąską kadrę? Być może, ale raczej nie w lini pomocy. Pomijając juz pozycje "10" to wciąż na 6/8 są do dyspozycji: Pedri, De Jong, Casado, Eric Garcia(w teorii obrońca, ale dobrze sobie radzi w środku pola) czy wracający za jakiś czas Gavi.
Grając u nas po 5-10 minut na mecz nie jest ani realnym wzmocnieniem, ani nie pomoże mu to wrócić do formy
6
Z jednej strony rozumiem, bo odszedł do największego rywala, ale chyba było oczywiste, ze dla tak dobrego bramkarza klub na poziomie Espanyolu jest jedynie przystankiem przed dołączeniem do topowego zespołu
0
@Prorokk Ale z kim sie Rosja dogadala? Przecież nie z USA czy UE. Może z Chinami albo Koreą
1
@takisobiektos Prędzej ruskie albo Niemiec by przejął, bo u nas wydobycie by było nieopłacalne
6
Czyli co? USA rozpoczynają wojnę, a później ją zakończą w zamian za kontrolę nad złożami ropy i jej dystrybucją?
Czy tak po prostu bezinteresownie zbombardują pare celów, obalają rząd i nic z tego nie wezmą?
No niestety skoro USA daje taki przykład to Chiny czy Rosja też nie będą sie bawić w dyplomacje z Tajwanem czy Ukrainą
0
@leom2012 Zasadniczo to chyba właśnie tak to wygląda, ze Wojtkowi juz wszystko jedno czy gra czy nie. Chyba wystarcza mu sama obecność w Barcelonie.
0
@Bykunn Biorąc pod uwagę dość zimny grudzień i teraz wciąż minusowe temperatury to mimo wszystko tak.
Zawsze mozecie sobie wspominać zimy sprzed 40 lat no ale już chociaż nikt za sniegiem nie tęskni :)
A jeśli chodzi o mnie to nigdy za sniegiem czy mrozem nie tesknie, zdecydowanie wolałbym zimy z temperaturami 7-10° i ładne lata, bo to które było ostatnio było po prostu fatalne. Mam nadzieję, ze kolejne wynagrodzi te 6-7 miesięcy szarości i braku słońca.
1
@Trojanek23 Ja obejrzałem fragment i jednak wiele tych wstawek wyjaśniających mialo sens, bo niektóre kłamstwa tych dwóch odklejencow były porażające, a jednak masa ludzi, którzy nienawidzą Ukrainy i Ukraińców bez większej refleksji łykała takie kłamstwa.
No ale nie ogladalem calosci, więc może dalej faktycznie ich odkleiło z jakąś propagandą, w każdym razie z tych fragmentów co widziałem to jedynymi osobami siejącymi zamęt i propagandę byli ci dwaj kamraci