0

Yamal xd co on dziś robi

0

Rok temu chyba podobne g..wno grali na początku stycznia

0

@MirusAmisz i kto mu poda?

2

No cóż, powinno być 2:0, niestety nie dla nas.
Na szczęście mamy bramkarza

1

Bez Pedriego to może nas uratować strzał z d..y Raphy albo przebłysk Yamala

0

@SkN widać go tylko w przerwach xd

0

To co, doliczone 2 minutki?

0

@LOPEZ16 wcześniej potrafiliśmy celnie podać

0

Samym bramkarzem meczu nie wygramy

0

Może jeden pomocnik na boisku to za mało?:)

0

@catalanian09 Sprzedajemy czy juz nic nie jest wart i tak?

1

Niesamowite, ze piłkarze zarabiający takie pieniądze mają problem z celnym podaniem na parę metrów

0

Wezcie tego De Jonga

0

Podamy chociaż raz celnie przed bramką przeciwnika?

1

@Marcelinho132 Prawdopodobnie nie

0

Kupmy wreszcie normalnego obrońcę a latem drugiego

1

@tbas Raczej Rapha i na LS Rashford

0

@Arkon A mi brak słońca i szarość przez większość roku

0

@BulaKG Czy ten Mina był gorszy od Cubarsiego w "formie" od marca?

0

@LinekMichal Zawsze Olmo czy Fermin będą mogli grać trochę niżej

2

@Barceloniarz987 Raczej chodzi o to, że wybrał Barcelonę czyli ich największego rywala. Gdyby odszedl do Realu, Atletico czy klubu z innej ligi to takich akcji by nie było.

0

@Cule1234 Trochę tego nie rozumiem szczególnie, ze nie mają daleko z Austrii

0

To chyba najlepsze wyjście, po tej kontuzji gra dosyć słabo, a dostając tak mało minut raczej szybko nie odbuduje formy. Fajnie gdyby odszedl do slabszej drużyny i grał w niej regularnie do końca sezonu, a na następny sezon wrócić do nas ograny i miejmy nadzieję, że w lepszej formie.

Czy mamy zbyt wąską kadrę? Być może, ale raczej nie w lini pomocy. Pomijając juz pozycje "10" to wciąż na 6/8 są do dyspozycji: Pedri, De Jong, Casado, Eric Garcia(w teorii obrońca, ale dobrze sobie radzi w środku pola) czy wracający za jakiś czas Gavi.

Grając u nas po 5-10 minut na mecz nie jest ani realnym wzmocnieniem, ani nie pomoże mu to wrócić do formy

6

Z jednej strony rozumiem, bo odszedł do największego rywala, ale chyba było oczywiste, ze dla tak dobrego bramkarza klub na poziomie Espanyolu jest jedynie przystankiem przed dołączeniem do topowego zespołu

0

@Prorokk Ale z kim sie Rosja dogadala? Przecież nie z USA czy UE. Może z Chinami albo Koreą

1

@takisobiektos Prędzej ruskie albo Niemiec by przejął, bo u nas wydobycie by było nieopłacalne

6

Czyli co? USA rozpoczynają wojnę, a później ją zakończą w zamian za kontrolę nad złożami ropy i jej dystrybucją?
Czy tak po prostu bezinteresownie zbombardują pare celów, obalają rząd i nic z tego nie wezmą?
No niestety skoro USA daje taki przykład to Chiny czy Rosja też nie będą sie bawić w dyplomacje z Tajwanem czy Ukrainą

0

@leom2012 Zasadniczo to chyba właśnie tak to wygląda, ze Wojtkowi juz wszystko jedno czy gra czy nie. Chyba wystarcza mu sama obecność w Barcelonie.

0

@Bykunn Biorąc pod uwagę dość zimny grudzień i teraz wciąż minusowe temperatury to mimo wszystko tak.
Zawsze mozecie sobie wspominać zimy sprzed 40 lat no ale już chociaż nikt za sniegiem nie tęskni :)
A jeśli chodzi o mnie to nigdy za sniegiem czy mrozem nie tesknie, zdecydowanie wolałbym zimy z temperaturami 7-10° i ładne lata, bo to które było ostatnio było po prostu fatalne. Mam nadzieję, ze kolejne wynagrodzi te 6-7 miesięcy szarości i braku słońca.

1

@Trojanek23 Ja obejrzałem fragment i jednak wiele tych wstawek wyjaśniających mialo sens, bo niektóre kłamstwa tych dwóch odklejencow były porażające, a jednak masa ludzi, którzy nienawidzą Ukrainy i Ukraińców bez większej refleksji łykała takie kłamstwa.
No ale nie ogladalem calosci, więc może dalej faktycznie ich odkleiło z jakąś propagandą, w każdym razie z tych fragmentów co widziałem to jedynymi osobami siejącymi zamęt i propagandę byli ci dwaj kamraci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?