LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Wróci w lutym pewnie, Pol bedzie pilnować interesu
0
@jeonek Sam zrobi to mozliwie bezbolesnie, jesli trafi w ręce Rusków to juz tak "humanitarnie" nie bedzie :D
11
Wojtek chyba bierze udział w kazdej takiej zabawie, to już kolejny raz :D Rozrywkowy chlop, zupelne przeciwienstwo Ter Stegena
7
@Luciano99 widać, że święta, bo porządne piwo na stole
3
Dobrze, ze jesteśmy bogatym, stabilnym finansowo klubem i możemy bawić sie w wielomilionowe, ladne gesty
0
@spacer do dzwonienia to kupuje sie telefon maksymalnie za tysiaka a nie 4k
0
@partymaker wczoraj to dwie jeszcze w pierwszej połowie
0
@Herato City to bierze
15
Ale mają zryte berety w tym Madrycie xd
4
@Derean Bez Araujo może 75mln
3
@Laminedependencia Nieskuteczność rywala raczej nie jest okolicznością łagodzącą dla naszej defensywy
1
@Gaucho Cubarsi i Balde na minus, Rapha na plus, Frenkie jak na niego też całkiem spoko. No i oczywiście Joan top bramkarz
0
@Laminedependencia Mimo wszystko Villareal mial sporo sytuacji do strzelenia gola, nawet w drugiej połowie, którą przecież grali w oslabieniu
5
@Kapitan hawk Im takich karnych nie gwizdają, dlatego mają ich 2 razy więcej niz my
0
@tbas Tego z Dortmundu :)
3
@ViscaelBarca2007 Bez transferu obrońcy nawet nie ma co myśleć o sukcesie w LM, tam takie sabotaże będą wykorzystywane
0
@Rastafarnianin Tylko ta obrona, która może przegrać mecz w każdej sytuacj :/
1
@tbas Marzenie to pozbyć sie Ter Stegena zimą i w jego miejsce ściągnąć Nico.
1
Zwycięstwo i czyste konto to miłe zaskoczenie, przeciwnicy trochę pomogli.
Super mieć topowego bramkarza, ale szkoda, ze obrońcy nie tyle średnio bronią co jeszcze sabotują własną drużynę.
W każdym razie dobre zakończenie roku na fotelu lidera.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Eto'o9 R10 do końca sezonu jeszcze z 90min zagra? Mam obawy xd
0
Będzie łatwiej, byle sobie samemu nie strzelić
1
Chlop ani pod bramką przeciwnika ani pod swoją nie potrafi podać celnie na 3 metry
1
Xd 3 impostor w defensywie
0
Nasi obrońcy tworzą największe zagrożenie dla naszej bramki
0
Znowu Cubarsi??
2
@Laminedependencia Statystyki dobre, na pewno nie błędne, ale dobre.
Fajnie gdyby zaczął dawać więcej w ważnych meczach z lepszymi rywalami, dziś będzie miał okazje
1
@Omoziu Nie były.
3
@rogal478 równie dobrze przez kolejne 5 lat może wygrać 4 ZP
1
@Destroyer_of_Worlds Na ten moment to chyba takie dwa chodzące nieszczęścia. Obaj dobrze grają z piłką przy nodze, gorzej z bronieniem