0

@Criss18Barca Wróci w lutym pewnie, Pol bedzie pilnować interesu

0

@jeonek Sam zrobi to mozliwie bezbolesnie, jesli trafi w ręce Rusków to juz tak "humanitarnie" nie bedzie :D

11

Wojtek chyba bierze udział w kazdej takiej zabawie, to już kolejny raz :D Rozrywkowy chlop, zupelne przeciwienstwo Ter Stegena

7

@Luciano99 widać, że święta, bo porządne piwo na stole

3

Dobrze, ze jesteśmy bogatym, stabilnym finansowo klubem i możemy bawić sie w wielomilionowe, ladne gesty

0

@spacer do dzwonienia to kupuje sie telefon maksymalnie za tysiaka a nie 4k

0

@partymaker wczoraj to dwie jeszcze w pierwszej połowie

0

@Herato City to bierze

15

Ale mają zryte berety w tym Madrycie xd

4

@Derean Bez Araujo może 75mln

3

@Laminedependencia Nieskuteczność rywala raczej nie jest okolicznością łagodzącą dla naszej defensywy

1

@Gaucho Cubarsi i Balde na minus, Rapha na plus, Frenkie jak na niego też całkiem spoko. No i oczywiście Joan top bramkarz

0

@Laminedependencia Mimo wszystko Villareal mial sporo sytuacji do strzelenia gola, nawet w drugiej połowie, którą przecież grali w oslabieniu

5

@Kapitan hawk Im takich karnych nie gwizdają, dlatego mają ich 2 razy więcej niz my

0

@tbas Tego z Dortmundu :)

3

@ViscaelBarca2007 Bez transferu obrońcy nawet nie ma co myśleć o sukcesie w LM, tam takie sabotaże będą wykorzystywane

0

@Rastafarnianin Tylko ta obrona, która może przegrać mecz w każdej sytuacj :/

1

@tbas Marzenie to pozbyć sie Ter Stegena zimą i w jego miejsce ściągnąć Nico.

1

Zwycięstwo i czyste konto to miłe zaskoczenie, przeciwnicy trochę pomogli.
Super mieć topowego bramkarza, ale szkoda, ze obrońcy nie tyle średnio bronią co jeszcze sabotują własną drużynę.

W każdym razie dobre zakończenie roku na fotelu lidera.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Eto'o9 R10 do końca sezonu jeszcze z 90min zagra? Mam obawy xd

0

Będzie łatwiej, byle sobie samemu nie strzelić

1

Chlop ani pod bramką przeciwnika ani pod swoją nie potrafi podać celnie na 3 metry

1

Xd 3 impostor w defensywie

0

Nasi obrońcy tworzą największe zagrożenie dla naszej bramki

0

Znowu Cubarsi??

2

@Laminedependencia Statystyki dobre, na pewno nie błędne, ale dobre.
Fajnie gdyby zaczął dawać więcej w ważnych meczach z lepszymi rywalami, dziś będzie miał okazje

1

@Omoziu Nie były.

3

@rogal478 równie dobrze przez kolejne 5 lat może wygrać 4 ZP

1

@Destroyer_of_Worlds Na ten moment to chyba takie dwa chodzące nieszczęścia. Obaj dobrze grają z piłką przy nodze, gorzej z bronieniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?