0

@Giwera W Europie to jednak bym wolał punkty do rankingu

1

Tyle sie mówi o jakimś buncie w szatni, ale wszystko to jakieś plotki niczym niepoparte. Zawodnicy wychodzą i mówią wprost, ze wspierają trenera.
Jeśli nie ma podziałów w szatni to nie ma powodów do zwolnienia, wyniki jeszcze nie są katastrofalne, choć pewnie po ewentualnej wpadce z Alaves temat powróci

0

@norbi77 czyli zrobił to samo co Flick z Roonym?

0

@Gaucho To jeszcze 2 miejsca:/

2

Szanse są, ale niewielkie. Atalanta nie wypadnie, bo zostały im dwa latwe mecze, nawet jeśli ktoś z aktualnego top8 wyleci to przed nami jest jeszcze kilka ekip, a na ten moment nasz bilans bramkowy nie powala

1

Jak po tym meczu zwolnią Xabiego to są idiotami.

0

@Losiex czyli typowy Guardiola

4

Jacy smutni przy mikrofonie :/

0

Czemu oni się tak cofneli, wybicia i szybkie straty piłki. Powinni grać swoje

0

Zaraz brama dla Realu

9

Druga żółta gdzie? Dlatego mają mało czerwonych w LM

0

I zobaczycie, ze ten placek dzisiaj strzeli :D

0

@MirusAmisz czyli co, podal za siebie?

0

Złapał piłkę jak go minął i cyk faul w ataku xd

1

Im więcej okazji marnuje City tym większa szansa na bramkę z d..py dla Realu

4

Doku jeździec bez głowy, drugi Deulofeu

0

@Majkel34 City też, na szczęście wykorzystali stałe fragmenty gry

3

Kurtula dobry ale oba strzały prosto w niego

2

Nie zabili na 1:3 to zaraz będzie 2:2

0

Kurtula wyciągnie

0

Zaraz faul znajdą

2

I gol z niczego, po prostu podanie na skrzydło, parę kroków i dobry strzał na bramkę. Naprawdę czasem nie trzeba szukać cholera wie czego

4

Jaki wstyd, Rodrygo im strzela xd

3

City odbiera piłkę i nie wie co z nią zrobić, mam wrażenie, ze jest ich mniej na boisku

1

Jak Real nie spuchnie w presingu to City nie odda celnego strzału, przecież oni nawet pod pole karne nie mogą podejść, wyglądają jak na łańcuchu, który kończy sie 40 metrów od bramki Realu :D

1

@SelloutCrowd Kot? Póki co to taki Deulofeu

2

Pewnie znowu Real wjeździe w 3 podaniach do bramki, a City będzie klepać 1000 podań, ale nie zbliżą sie do pola karnego, zawsze to wygląda tak samo w ich meczach, zobaczymy jak dzisiaj

0

Karny czy nie to City w 1.5 minuty zrobiło 2 straty na utratę bramki.
Obsrani strasznie, zobaczyli Real i pełne gacie

0

Szybko City samo strzeliło sobie gola

0

Az sobie chętnie obejrze mecz Realu. Ciekawy meczyk sie szykuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?