LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Giwera W Europie to jednak bym wolał punkty do rankingu
1
Tyle sie mówi o jakimś buncie w szatni, ale wszystko to jakieś plotki niczym niepoparte. Zawodnicy wychodzą i mówią wprost, ze wspierają trenera.
Jeśli nie ma podziałów w szatni to nie ma powodów do zwolnienia, wyniki jeszcze nie są katastrofalne, choć pewnie po ewentualnej wpadce z Alaves temat powróci
0
@norbi77 czyli zrobił to samo co Flick z Roonym?
0
@Gaucho To jeszcze 2 miejsca:/
2
Szanse są, ale niewielkie. Atalanta nie wypadnie, bo zostały im dwa latwe mecze, nawet jeśli ktoś z aktualnego top8 wyleci to przed nami jest jeszcze kilka ekip, a na ten moment nasz bilans bramkowy nie powala
1
Jak po tym meczu zwolnią Xabiego to są idiotami.
0
@Losiex czyli typowy Guardiola
4
Jacy smutni przy mikrofonie :/
0
Czemu oni się tak cofneli, wybicia i szybkie straty piłki. Powinni grać swoje
0
Zaraz brama dla Realu
9
Druga żółta gdzie? Dlatego mają mało czerwonych w LM
0
I zobaczycie, ze ten placek dzisiaj strzeli :D
0
@MirusAmisz czyli co, podal za siebie?
0
Złapał piłkę jak go minął i cyk faul w ataku xd
1
Im więcej okazji marnuje City tym większa szansa na bramkę z d..py dla Realu
4
Doku jeździec bez głowy, drugi Deulofeu
0
@Majkel34 City też, na szczęście wykorzystali stałe fragmenty gry
3
Kurtula dobry ale oba strzały prosto w niego
2
Nie zabili na 1:3 to zaraz będzie 2:2
0
Kurtula wyciągnie
0
Zaraz faul znajdą
2
I gol z niczego, po prostu podanie na skrzydło, parę kroków i dobry strzał na bramkę. Naprawdę czasem nie trzeba szukać cholera wie czego
4
Jaki wstyd, Rodrygo im strzela xd
3
City odbiera piłkę i nie wie co z nią zrobić, mam wrażenie, ze jest ich mniej na boisku
1
Jak Real nie spuchnie w presingu to City nie odda celnego strzału, przecież oni nawet pod pole karne nie mogą podejść, wyglądają jak na łańcuchu, który kończy sie 40 metrów od bramki Realu :D
1
@SelloutCrowd Kot? Póki co to taki Deulofeu
2
Pewnie znowu Real wjeździe w 3 podaniach do bramki, a City będzie klepać 1000 podań, ale nie zbliżą sie do pola karnego, zawsze to wygląda tak samo w ich meczach, zobaczymy jak dzisiaj
0
Karny czy nie to City w 1.5 minuty zrobiło 2 straty na utratę bramki.
Obsrani strasznie, zobaczyli Real i pełne gacie
0
Szybko City samo strzeliło sobie gola
0
Az sobie chętnie obejrze mecz Realu. Ciekawy meczyk sie szykuje