LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca To nie ma szans być tak dobre jak oryginał, klimat też już będzie inny.
Grunt to sie nie nastawiać i traktować to juz jako oddzielną produkcję, bo znów będą głosy, ze jedynie popsuli legende.
Ma prawo być hitem, ale to juz po prostu będzie coś innego, czasu sie nie oszuka, poprawność polityczna też juz nie pozwoli na taką swobodę w scenariuszu, świat zdążył sie zepsuć
3
Takie L4 to ja rozumiem - zwiedzi świat, miliony zarobi
Życzę mu powrotu do zdrowia mentalnego, ale czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, ze to nie jest zawodnik na tak wielki klub?
Zawali jeszcze nie jedną ważną bramkę i co wtedy? Gdzie poleci? Ile odpocznie?
8
@MessiForeverTheBest Że niby w Argentynie albo w Hiszpanii? Nonsens.
Rozumiem, ze nie w Katarze, ale no po prostu na neutralnym boisku
1
Biegać i walczyć 120 minut żeby później zepsuć 4 karne
2
@Adran360 Albo Lewego
0
@derus Z krytyką Yamala raczej sie nie zgadzam, choć fakt, ze w wielkich meczach zazwyczaj gra padake, ale pelna zgoda, ze wiek nie może być wymówka zarówno jeśli chodzi o Yamala, Cubarsiego czy dowolnego innego zawodnika - jeśli grasz w pierwszym składzie to masz na to zasługiwać grą, bez glupich wymówek
8
Dokladnie.
Rozumiem, że są mecze i okoliczności na boisku kiedy Yamal musi grać do końca. Nie chodzi też o to żeby za każdym razem ściągać go z boiska w 60 minucie.
No ale który to juz mecz gdzie Yamal gra do końca choć mógł spokojnie zejść wcześniej? Kolejne narzekania na De La Fuente będą śmieszne, no chyba ze będzie wpuszczać Yamala z dolegliwościami. Skoro w klubie gra ciągle pełne mecze to w repce też da rade :)
1
@Lionel_Messi10 No niech zbierają pieniążki na godny mecz pożegnalny
0
@robsesh Byle nie jak Viniciusa
3
@Rastafarnianin Zacznijmy od tego, ze to kolejna odpowiedz na kolejną zaczepkę ze strony rządu.
Dziwnym trafem działa to zawsze w jedną stronę.
Jak traktować poważnie Tuska i jego świte? I chłop jeszcze będzie coś mówił o ciężkich relacjach z prezydentem - no ciekawe dlaczego :)
0
@Pablozeusz grając w samym PK i tak nie miałby szans na Mundial
0
@DragonxNF a jak nie klikniesz to im michy nie dadzą?
0
@lucca87 De Jong jest po prostu nijaki, dobry techniczne i to na tyle z zalet. Ani do przodu nic nie da, ani w defensywie nie jest asem. Może jest chociaż walczakiem na boisku? No też nie.
Dostanie piłkę i albo poda do najbliższego albo najpierw zrobi kółeczko i dopiero poda do najbliższego.
Czy jest słaby? Na pierwszy sklad w Barcelonie na pewno za słaby, w jakimś sredniaku może byłby liderem, chociaż ciężko mi go spbie wyobrazić w takiej roli
0
No to sobie poczeka
1
@dawidlampa Też pewnie głosy dla beki, szczególnie z tym Ter Stegenem
1
@partymaker Pokażcie mi normalną ligę gdzie liderem jest drużyna, która od końca sierpnia wygrała 2 mecze
0
@sokot No wiadomo, ze Szczęsny, przecież nie po to tu jest żeby cały sezon na ławce siedzieć.
1
@sokot Ja zagłosowałem dla jaj, bo ogólnie ta ankieta to taki zart :)
0
Sorry, ale te ankiety to macie durne :) Kolejna gdzie wynik będzie oczywisty
0
@Criss18Barca W każdym razie strata spokojnie do odrobienia przy normalnym, solidnym punktowaniu, a Legię Papszuna prawdopodobnie będzie na to stać. Czołówka będzie nadal sobie punktować na poziomie 1.5pkt na mecz, Papszun trochę podkręci i europejskie puchary do zrobienia na luzie, a jak Raków czy Jaga sie nie poprawią to nawet mistrza jeszcze Legia może zgarnąć, to by była historia
0
@FcPortoFan1999 Jak tak dalej pójdzie to nawet mniej
1
@Criss18Barca A nawet 8
0
Niesamowite jak nikt nie chce być liderem w Ekstraklasie.
Raków podgonił czołówkę i miał szanse na lidera? Przegrana
Jaga od paru kolejek atakuje lidera? 3 ligowe mecze bez zwycięstwa.
Hitem jednak jest aktualny lider Ekstraklasy - od 5 spotkań bez zwycięstwa, 2 zwycięstwa od końcówki sierpnia(przez 3.5 miesiąca), 2 na 12 spotkań.
Wicelider Górnik? Ostatnie zwycięstwo na początku listopada
Jeśli Legia dziś wygra to zostanie im 8pkt do lidera. Z Papszunem na spokojnie mogą to odrobić
5
@Laminedependencia Mi najbardziej brakuje Casado w formie z poprzedniego sezonu - może nie bardzo fizyczny, ale walczak. Ogolnie chciałbym żeby dostawał więcej szans, może wróci na ten poziom
0
@igoliwerwitaofficial Bogatszy Real i za naszymi plecami.
Byliśmy bogaci i kasa poszła w błoto.
Nam tak naprawdę nie potrzeba wielkich pieniędzy, jakiś sensowny obrońca i napastnik i będzie ok, nie musimy od razu sprzedawać klubu.
No i jesteśmy klubem z jednym z największych przychodów w świecie futbolu, mimo długo można funkcjonować na rynku
0
@gumaz A Polska jak zwykle zacofana :/
0
@MOLESTA Cubarsi to niestety słabiutki poziom od wiosny, tak wiem, ze jest młody.
Martin na ten moment swietnie sobie radzi, ale to wciąż nie jest obrona z szansami na wygranie LM.
Raczej budzet nie pozwoli, ale 1 stoper by się przydał juz zimą.
Araujo czy Christensena nie traktuje poważnie, bo jak widać nie można na nich polegać nie tyle z formą co po prostu z dostępnością na mecz
0
@damian16161212 Niby perspektywa, bo jak sie przypatrzysz to koniec tej lini nie przecina lini końcowej boiska no ale mi też to dziwnie wygląda.
Nie mówię, ze spalonego nie było, ale cala perspektywa bardzo dziwna
1
@MOLESTA A wrzuć do tej drużyny chociaż 1 klasowego stopera i byłoby jeszcze lepiej
1
Quedateee Xabi Alonso quedateeeee