3

@Dankho94isback
My na szczęście mieliśmy dość spory zastępczy stadion - gorsza lokalizacja, koszta wypożyczenia itp, ale jednak te 50k biletów można było sprzedawać.
Gdybyśmy rozgrywali te mecze przy 6k widzów to byłaby tragedia, ale na szczęście musieliśmy tam rozegrać tylko 2 mecze :)

1

@Tasde Największe wrażenie to tam może robić ta chowana murawa, pytanie czy faktycznie będą w stanie ją wykorzystać, bo tak jak mówisz - stadion jeszcze nie wygłuszony i pytanie czy w ogóle będzie.
Ekran 360°? Niby spoko, ale szczerze nie podoba mi sie to i nadaje raczej taki "amerykański" klimat z meczów futbolu amerykańskiego.
Z zewnątrz tak naprawdę jedynie obłożyli stadion metalowymi płytami no i znów - może nowocześnie wygląda, ale właśnie czy nie zbyt nowoczesnie i "bez duszy" jak na panorame miasta?
Cieszę sie, ze nasz stadion będzie bardziej kolorowy, mniej "sterylny". Podobnie z koszulkami - u nich co rok niemal to samo, tylko czysta biel i nic więcej. Ogólnie szkoda, ze nie zrobili tego stadionu białego albo biało -niebieskiego.
Wiadomo, ze nie jestem obiektywny jako kibic Barcy, ale czysto wizualnie nasz stadion będzie dużo ladniejszy, mam tylko nadzieję, ze pod względem konstrukcyjnym i w samym wykonaniu nie będzie żadnych baboli i niedoróbek :)

0

0

Aż sobie z nudów obejrzałem dokument o budowie Bernabeu.
5 lat budowy, a śmieją sie, ze Camp Nou z opóźnieniami.

1

Że też im sie chce przerzucać g*wnem z madryciakami

2

Nie wiem czy ktoś z Ekstraklasy dźwignie jego pensję

0

@marcin62 Uwielbiam Wojtka, Lewego bardzo cenie za to jakim był napastnikiem i doceniam jego karierę piłkarską, ale ciężko mi nabrać do niego jakiejś większej sympatii. Może nie będę rozwijał, po prostu.

3

Przyznam, że zacząłem sie jarać już nowym Camp Nou, stadion juz zaczyna przypominać to co finalnie ma być dowiezione i serio nie mogę sie doczekać gdy już będziemy mogli sie chwalić jednym z najlepszych i najladniejszych(choć to subiektywne) stadionów w Europie.
Pewnie jeszcze lepiej to smakuje przez te tułaczki po innych stadionach i ciągle opóźniany powrót. Gramy juz u siebie, 62k pojemności to już niemal całkowicie powrót do normalności, bo o ile te 105k robi wrażenie to raczej rzadko będziemy mieli okazje oglądać stadion zapełniony w 80-90%.
Teraz juz na spokojnie możemy przyglądać sie kolejnym etapom budowy, mam nadzieję że dosyć szybko zrobią zewnętrzną elewację, bo te kolorowe panele zaczęły mi sie podobać :)

0

@Damian11 Teraz pewnie przerwa świąteczna:D

0

@Starrk A byly takie(większość kraju) gdzie nie spadło poniżej 5.40-5.50

2

@PatrychoO Pewnie tradycyjnie w Sylwestra albo w Nowy Rok?

1

@Gacek5 Choinko ma, choinko ma tak śliczne masz gałązki

3

@Arden Ludzie uwierzyli w paliwo po 5.18, więc choinka to mały pikuś

0

@Krzysztof1987 Nie ma co lubić czy nie lubić, to wszystko i tak to samo tylko z różną ceną i logo :)

0

@DragonxNF Keveeeeeeen!!

0

Chyba jednak wole to na zdrowo

0

@Zoker Ee tam, tradycja rzecz święta :D

2

@Popitek12 Nie zamieniaj serca w twardy głaz

1

@Zoker Żonę znajdź

1

@betonito Pewnie razem wóde pili. Tak samo jak trzyma z Peszko i z Dudkiem - polscy amigosi

0

@MaziFCB Im też, dosyć im juz Negreira spieprzył, trzeba trochę osłodzić

4

Wesołych Świąt, poczujmy choć trochę ten klimat jak dawniej. Zdrówka:)

1

@NeroTFP1 I to wszystko z komiczną obroną i napastnikami potrzebującymi 3 setek na strzelenie 1 gola

Wielki szacunek, mam nadzieję, ze doczeka czasów, gdy bedzie mógł zaszaleć na rynku transferowym

1

@Reviven Araujo, Ter Stegen i Christensen to gracze na których nie możemy liczyć, a mają ogromne pensje.
Niestety bez większych szans zeby sie ich pozbyć, a szkoda, bo można w ich miejsce sprowadzić wartosciowych zawodników, którzy daliby jakość

1

@draxidox Jak dobrze, że oni nie mają pełni władzy i jednak muszą sie liczyć z prezydentem

1

@Gibbon_FCB Wicelider podobnie. Ogólnie cała ekstraklasa to komedia, wcale sie nie zdziwie jeśli Papszun z Legią wygra mistrzostwo, strata nie jest taka duża biorąc pod uwagę, ze liderzy punktują tak słabo.
Pytanie tylko jak będzie punktować Legia, ale na europejskie puchary na spokojnie sie zalapią jeśli Papszun zrobi swoje

2

@Luccas Ferran wciąż marnuje sporo sytuacji, podobnie Yamal, Lewy i Rashford, swoje statystyki zawdzięczają głównie dużej liczbie stworzonych sytuacji. Czasem jednemu z nich wyjdzie mecz gdzie trafią prawie wszystko, ale jednak w większości przypadków zanim strzelą to swoje zmarnować muszą.

A co do Balde to go nie skreślam, wciąż jest młody, ale irytują w kółko popełniane te same, proste błędy.

0

@4drian0 Silna psycha do momentu zawalenia kolejnego ważnego meczu(zapewne pierwszego w terminarzu)

7

Wątpię, że chodzi tu o konkurencję. Chłop jest szybki, nieźle drybluje i...w zasadzie na tym jego plusy sie kończą. Nie potrafi zagrać prostych piłek do przodu, ostatnio pokazał, ze nawet podanie do bramkarza może być wyzwaniem...
Wydaje mi sie, ze pewnego poziomu może juz nie przeskoczyć, bo ile można sie uczyć podać w tempo na 5-10 metrów? Ciągle powiela te same błędy

2

@draxidox Pełna zgoda, zero szacunku dla ludzi narażających cudze życie na drogach.
Zaraz święta i znowu tysiące pijanych kierowców, ale i tak na fejsbukach pod artykułami w tym temacie jest masa komentarzy, ze powinni zwiększyć dopuszczalny limit alkoholu, zwiększyć dopuszczalne prędkości i w sumie to tylko p*zdy jeżdżą przepisowo i bezpiecznie.
Jest dużo durnych przepisów w polskim prawie drogowym, ale akurat za prędkość i alkohol powinni dowalać duże kare.
Jeszcze mogę zrozumieć jakiegoś gówniarza, który dopiero zdał prawko i chce sie popisać, bo młody i głupi, ale jeśli stary chłop nie potrafi być odpowiedzialny za kierownicą i traktuje jazdę jako zabawę nie myśląc o konsekwencjach no to...po prostu patola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?