LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czemu 90% tych hitów to takie smęty, które ostatnie z czym sie kojarzą to dobra zabawa?
1
@NeroTFP1 Gardze każdym "artystą" występującym z taśmy
0
@aldewir Ale zimowa, tam jako Polska nie mamy czego szukać
1
@Kgorecki2500 Kiedy można sie spodziewać na Disney+?
1
@kubix05 Nadal to wygląda podobnie w wielu domach. No i zajebiście
0
@Martwy Co innego gdyby to był "kraftowy" gitarzysta w jakimś rocku itp
2
45min koncertu z czego połowa to reklamowanie konkursu i gadki Ibisza to teraz można dać 20min reklam
1
@Kozinho. Kto mi odjął subskrajbera?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@PatrychoO Legenda City, u nas to tylko przygoda
0
@Azi Pewnie na kacu, wtedy wszystko smakuje
1
Vini odżyje? :)
0
@Chada Radzę odśnieżyć dopóki nie przymarzlo
1
@michaleu Dlaczego z małej skoro to imię?
0
@kanver_ No to nie wiem -celnych strzałów albo coś :D
Remis sam w sobie też nie jest miarodajny, gdy jedna drużyna gra w piłkę a druga uprawia antyfutbol i na koniec dostają po 1pkt
1
@FcPortoFan1999 Remis - punkt tylko dla druzyny z większą liczbą strzałów, moze te autobusy by się pokończyły chociaż
0
@esem91 Pracuje dla Stanowskiego
1
@blakkudium A skąd znowu jakiś wątek prawego obrońcy? To akurat jedna z tych pozycji o którą najmniej musimy się martwić w tym momencie. Kounde nie ma dobrej formy, ale w poprzednim sezonie był jednym z najlepszych PO na świecie, w razie potrzeby zagra tam też Garcia czy nawet Araujo(bo raczej zostanie).
Klasowy(albo w naszej sytuacji nawet średni) ŚO to must have jeśli chcemy myśleć o walce w LM, nawet w lidze nie możemy polegać tylko na świetnym bramkarzu i slabym wykończeniu rywali.
Christensen szklanka, która pewnie juz za wiele u nas nie pogra, Araujo nie dojeżdża ani mentalnie ani umiejetnosciami, Cubarsi od wiosny gra jak typowy junior(tak, wiem, ze jest mlody), a jedyny lider obrony jakiego mieliśmy gra aktualnie w Arabii.
ŚO, LS(w przypadku pożegnania po sezonie Rashforda) i "9" to nasze priorytety, a i tak pewnie uda się sprowadzić tylko SO, bo na jakąś sensowną 9 nas nie stać
1
@FCBparasiempre Praktycznie każdy ma nierówno pod kopułą, Rapha póki co taki wyjątek, ale jeszcze rok czy dwa bycia gwiazdą i kto wie :)
2
@Luciano99 Czego potrzeba?
0
@Andi18 Boatengi i Braitwaity też były niżej poziomem i wydawaly sie absurdalnymi fejkami... :)
0
@Szakalaka12369 Wolniej laduja, nagrzewają telefon i baterie co niezbyt jest zdrowe dla telefonu, i tak potrzebujesz zasilacza, bo przychodzi sama podstawka. W zasadzie nie widzę dla nich sensu, szczególnie w telefonach z szybkim ladowaniem, gdzie podpinasz kabelek i w 30 min masz 100%.
Jedyne sensowne zastosowanie to chyba w telefonach sluzbowych gdzie siedzisz przy biurku i odkladasz telefon do ladowania miedzy rozmowami
W swoim Xiaomi mam możliwość ładowania bezprzewodowego 50W czyli z większą mocą niż Samsungi, Pixele czy Iphony mają po kablu, ale mimo to wciąż nie widzę sensu
2
@NeroTFP1 Też nie rozumiem jeśli ktoś wydaje na to pół wypłaty, ale jeśli ktoś dobrze zarabia i ma ochotę raz w roku zaszaleć to czemu nie.
Byle nie strzelali 2-3 dni wcześniej
0
@clyde Cebulka w sercu, to lubie.
A tak serio to też lubie korzystać z tych wszystkich promocji, w skali miesiąca można mieć 2-3 stówki w kieszeni
0
@Gaucho Raczej możemy zapomnieć o wyciąganiu zawodników z bogatych klubów PL
0
@marcin62 Sam mam Series X i nie będę sie spieszył z wymianą na coś z nowej generacji. Już teraz w większość gier mogę pograć w 60fps, to ze na nowej konsoli będę mogl pograc w trochę lepszej jakości zbytnio do mnie nie przemawia, bo juz teraz gry potrafią wyglądać pięknie i płynnie jednocześnie, jedynie wola twórców.
Dla "niedzielnego" gracza wystarczy, ktoś bardziej wymagający raczej i tak wybiera PC.
Jedynie rozsądna cena + godne pieniądze za sprzedaż używanego "X" przekonają mnie do zmiany :)
3
@marcin62 Pytanie czy w ogóle warto będzie zmieniać Series X/PS5 na konsole nowej generacji? Co tym razem obiecają? "Ale tym razem to juz na pewno będzie 60kl/s i 4k"?
Wszystko jak zwykle będzie kwestią ceny, ale zakładając, ze nowe konsole będą dużo droższe niz obecna generacja to najlepiej zostać przy obecnej i ewentualnie poczekac na jakieś ciekawe promki
0
@michal26 Tylko czy Kiwior, Bednarek czy Ziolkowski to coś więcej niż po prostu średni w swiecie europejskiego futbolu pilkarze? Z paru srednich zawodników i reszty dość slabych nie zrobisz ekipy na top 10 czy top 20 na świecie
0
Ciekawe czy byłoby jeszcze gorzej gdybyśmy grali na KMŚ
1
@lajcior Plaka w dolot i jazda