LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co to są za podania, nasi bez rozgrzewki wyszli czy co :D
0
Mam wrażenie, ze najpierw nam tu Real strzeli z jakiejś kontry i wtedy sie dopiero zacznie mecz
3
Magiczny Lewy... :)
0
Kounde musi masy zrzucić, bo nie ma przyspieszenia:/
0
Po co tak na skrzydlo cofają jak już piła w świetle bramki, pod poprzeczkę ładować i tyle:)
0
Im jesteśmy większym faworytem tym cięższy klasyk, oby dziś jednak było łatwo:)
0
@barcafan1789 Spojrzałem i mi dziś pyklo 4444 dni, fajna liczba
3
@kanver_ Moim zdaniem w ogóle nie powinien go strzelać no chyba, ze w serii rzutów karnych
0
Ja tam sie na nic nie nastawiam, mecz może pójść w każdą strone. Raczej nie będzie wpadać wszystko jak z Bilbao i nasza obrona też może mieć kosztowny wylew. No i zobaczymy pojedynek topowych bramkarzy, Kurtuła to nie Simon
0
Tomasiak tez bez szans na podium, przy braku tylu zawodników z czołówki była na to spora szansa
1
@Kapitan hawk Lato pewnie znowu będzie w kratkę.
Gdyby nie pierwsze zagraniczne wakacje w poprzednim roku to pewnie bym nie widział cale lato 3 słonecznych dni z rzędu
5
Bardziej niż o Joana to martwił bym sie o wykonawców naszych jedenastek
2
@BARCA1899Messi Plus taki, ze remont(a raczej budowa) może iść pełną parą, nie muszą co parę dni sie zatrzymywać, składać maszyn itp :)
Mam nadzieję, ze dobrze wykorzystują ten czas
0
@mekston To to jest co roku? Myślałem, ze Copa była już przegieciem :)
0
Skoro i tak mały płacić to niech siedzi na lawce, ominie mundial i może później zechce odejść, choć wątpię
1
@escarabajo chyba juz nie zdąży, przespal za dużo kolejek
0
@Andi18 Odejdzie Deco to Laporta wstawi kolejnego szwagra. Bez odejscia Laporty nic sie nie zmieni
0
@majkiii Z jego wykonczeniem?
4
Kolejny ruch, którego nie zrozumiem.
Czym ten Rashford tak im imponuje? Im dalej w sezon tym Anglik zalicza gorsze występy. Nie ma dryblingu, wykończenie na poziomie Ferrana, nie jest pracowity na boisku.
Bronią go statystyki, szegolnie w LM, bo w La Liga 2 bramki w 18 spotkaniach raczej nie robią wrażenia.
Juz bym wolał za ulamek jego pensji postawić na kogoś młodego, ewentualnie w razie potrzeby zagrać na LS z Ferminem albo Olmo, ewentualnie może spróbować Roonym pod nieobecność Raphy.
Moim zdaniem zbyt drogi jak na to co ma do zaoferowania.
3
Oni są niestety niepoważni, szklanka z której absolutnie nie ma pożytku, bo albo sie leczy albo wraca do formy, zarabia bardzo duże pieniądze i oni chcą przedłużyć kontrakt.
Nie chcą go zostawić w potrzebie? A co on zarabiał 4k na rękę i ma rodzine do utrzymania? Chlop jest multimilionerem, poradzi sobie.
Nie mam nic do niego, ale może czas żeby klub zaczął patrzeć w pierwszej kolejności na swój interes i nie trwonił pieniędzy na marne. Od kilku sezonów kombinujemy z finansami, robimy jakieś dźwignie wyprzedając kapitał, ale podpisujemy i przedłużamy kontrakty ze szklanymi zawodnikami zamiast rozsadnie wydawać pieniądze na zawodników na których naprawdę będzie można polegać w większości spotkań
W całym poprzednim ligowym sezonie rozegrał 5 spotkań, PIĘĆ przez cały sezon.
W tym zagrał juz w 12 ligowych spotkaniach - większość po 3-5 minut
On nie zarabia jak mocno rezerwowy zawodnik
0
Na szczęście już gramy na Camp Nou, jedynie kwestia frekwencji no i zarobków z meczu
0
2 serie i PSG juz praktycznie z pucharem, ale sfrajerzyla Marsylia w końcówce i teraz w karnych
2
Po co oni takich placków bez pomysłu dają do strzelania karnych
1
@T^L Zacznijmy od tego, ze Fermin bylby debilem gdyby zgodził sie na transfer do Chelsea
0
@Laminedependencia To ja juz wole Fermina
0
@Flyingbetoniarka No ale sporo w tym racji, jedynie nie wiem czy Lewy czy Ferran w pierszym, ale Garcia jednak jest lepszym SO niz Gerard(i niz obecny Cubarsi tez), z Raphą nie ma sensu kombinować, bo na LS jedynie mocni sredni Rashford zostaje
2
Podobają mi sie te szybkie, pewne decyzje Roonego, Yamal jest genialny i kluczowy, ale czasami za bardzo kombinuje, spamuje tymi zewniakami a celny 1 na 5.
Szkoda, ze grają na tej samej pozycji, bo Szwed znowu poleci do zamrażarki po Superpucharze
3
Ale sie Flickwagen dzisiaj odpalił, nawet obrona dojezdza, Eric Garcia jednak daje więcej spokoju
0
Jednak Simon dzisiaj też pomaga :)
Ale brawo Roony
2
@Kgorecki2500 Gała to nie seks