LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@paweldunajecfcb w 90% nic, jak każdy inny tatuaż, który ludzie robią. Większość robi, bo im sie podoba, choć niektórzy faktycznie szukają sensu na sile i próbują sie z tym utożsamiać xd
2
@mrboom W Łodzi jeszcze szybko to białe cholerstwo nie stopnieje niestety
Na ten moment -4, może 2 dni na lekkim plusie będą i od nowa mróz, byle juz bez śniegu
2
@maroon chcą eskalować USA vs reszta NATO
1
@tadzik447 przecież w centrum od paru dni właśnie takie mrozy
To raczej gdzie ty mieszkasz ze u ciebie taka jesień podczas gdy cała Polska zaśnieżona i mrozy :)
6
@europejczyk nie, nie, nie
0
@NeroTFP1 Co 9-latki robily na kruchym lodzie, gdzie byli rodzice?
2
@PatrykBarca Albo jak z powrotem na Camp Nou - może rok inny
0
@europejczyk Szkoda, ze musimy sie kompromitować i prezentować nieporadność nawet w takiej kwestii jak ogloszenie transferu
13
Czy oni potrafią coś zrobić jak profesjonaliści?
0
@mateusz33 no ale 2 nam z ławki strzelił xd
0
@DAM1ANOo Nie no, bez jaj
7
@Katalonik97 Czy ja wiem, w pierwszej połowie co pojedynek z Vinim to Brazol mu odjezdzal
0
@Czajka90 A to w Polsce kierowcy marudzą, ze łatwo stracić prawko :)
2
@Barca_bwo i znow pielgrzymka by sie szykowala
1
@FCB24 No już nie wymagajmy od 9 zeby stala we wlasnym polu karnym, ktos musi stac troche dalej
0
@AdrianFCB10 Może lepiej, ale wciąż srednio. Dobrze, ze czesto pod grą, ale tyle strat, w tym ta na koniec po ktorej Frenkie wylecial z czerwoną kartką
0
@Krzyniu obnizyc Lewemu pensje o skromne 8mln, przeznaczyc na pensje dla dobrego stopera i jazda
31
Chłop jak ma pilke na strzał to strzela, nie szuka glupich podań, ktore wiele nie wniosą do gry.
3
@JanuszKorwinMikke Taaa za te cyrki z powrotem na Camp Nou to pomnik jak nic
18
@Coveta + Rashford, ktory powinien zabic mecz, ale kolejny raz ma problem trafic w bramke
0
Rashforda pożegnać latem, Cubarsi maks ława albo jakieś sensowne wypożyczenie latem, bo to zdecydowanie nie jest zawodnik(od roku czasu, nie chwilowo) na pierwszy skład.
Ferran i Lewy strasznie irytują, ale i tak wszystkie pieniądze rzuciłbym na kupno klasowego obrońcy
0
@Bartas1998 Na Anglikowi to trzeba podziękować i pożegnać latem
0
@mekston Akurat na premie dla zawodników za wygranie pucharu
1
@RoberDzik Dowody to oni od 2 lat mają te same, ale wałkować będą na pewno, pewnie RMTV juz nadaje
0
@ViscaelBarca2007 Zgoda, ale finalnie na boisku będziemy potrzebować nie sentymentów i miłych gestów ale jakości.
Dotyczy to każdego naszego obrońcy - albo dajesz jakość albo szukasz klubu na swoim poziomie, ewentualnie grasz ogony.
Jak się słucha o przedluzeniu kontraktu z bezużytecznym ze względu na kontuzje Christensenem to tylko sie człowiek wkurza
4
A Negreiry nie zaprosiliśmy na celebrację? Nieładnie z naszej strony :/
1
@rk Roony zasłużył na minuty
2
Laporta taki wujas, nieźle tam musi grzać Pereza stojącego obok :)
0
@Filipem Chwaliłem go 3minuty przed czerwoną
0
Uffffffffffffffffffff
Z takim frajerstwem w defensywie szczególnie w końcówce połowy czy meczu nie ma szans na LM, ale dzisiaj jest puchar!
Miało być łatwo i przyjemnie, ale wtedy zawsze jest horror :)