0

@paweldunajecfcb w 90% nic, jak każdy inny tatuaż, który ludzie robią. Większość robi, bo im sie podoba, choć niektórzy faktycznie szukają sensu na sile i próbują sie z tym utożsamiać xd

2

@mrboom W Łodzi jeszcze szybko to białe cholerstwo nie stopnieje niestety
Na ten moment -4, może 2 dni na lekkim plusie będą i od nowa mróz, byle juz bez śniegu

2

@maroon chcą eskalować USA vs reszta NATO

1

@tadzik447 przecież w centrum od paru dni właśnie takie mrozy
To raczej gdzie ty mieszkasz ze u ciebie taka jesień podczas gdy cała Polska zaśnieżona i mrozy :)

6

@europejczyk nie, nie, nie

0

@NeroTFP1 Co 9-latki robily na kruchym lodzie, gdzie byli rodzice?

2

@PatrykBarca Albo jak z powrotem na Camp Nou - może rok inny

0

@europejczyk Szkoda, ze musimy sie kompromitować i prezentować nieporadność nawet w takiej kwestii jak ogloszenie transferu

13

Czy oni potrafią coś zrobić jak profesjonaliści?

0

@mateusz33 no ale 2 nam z ławki strzelił xd

0

@DAM1ANOo Nie no, bez jaj

7

@Katalonik97 Czy ja wiem, w pierwszej połowie co pojedynek z Vinim to Brazol mu odjezdzal

0

@Czajka90 A to w Polsce kierowcy marudzą, ze łatwo stracić prawko :)

2

@Barca_bwo i znow pielgrzymka by sie szykowala

1

@FCB24 No już nie wymagajmy od 9 zeby stala we wlasnym polu karnym, ktos musi stac troche dalej

0

@AdrianFCB10 Może lepiej, ale wciąż srednio. Dobrze, ze czesto pod grą, ale tyle strat, w tym ta na koniec po ktorej Frenkie wylecial z czerwoną kartką

0

@Krzyniu obnizyc Lewemu pensje o skromne 8mln, przeznaczyc na pensje dla dobrego stopera i jazda

31

Chłop jak ma pilke na strzał to strzela, nie szuka glupich podań, ktore wiele nie wniosą do gry.

3

@JanuszKorwinMikke Taaa za te cyrki z powrotem na Camp Nou to pomnik jak nic

18

@Coveta + Rashford, ktory powinien zabic mecz, ale kolejny raz ma problem trafic w bramke

0

Rashforda pożegnać latem, Cubarsi maks ława albo jakieś sensowne wypożyczenie latem, bo to zdecydowanie nie jest zawodnik(od roku czasu, nie chwilowo) na pierwszy skład.
Ferran i Lewy strasznie irytują, ale i tak wszystkie pieniądze rzuciłbym na kupno klasowego obrońcy

0

@Bartas1998 Na Anglikowi to trzeba podziękować i pożegnać latem

0

@mekston Akurat na premie dla zawodników za wygranie pucharu

1

@RoberDzik Dowody to oni od 2 lat mają te same, ale wałkować będą na pewno, pewnie RMTV juz nadaje

0

@ViscaelBarca2007 Zgoda, ale finalnie na boisku będziemy potrzebować nie sentymentów i miłych gestów ale jakości.
Dotyczy to każdego naszego obrońcy - albo dajesz jakość albo szukasz klubu na swoim poziomie, ewentualnie grasz ogony.
Jak się słucha o przedluzeniu kontraktu z bezużytecznym ze względu na kontuzje Christensenem to tylko sie człowiek wkurza

4

A Negreiry nie zaprosiliśmy na celebrację? Nieładnie z naszej strony :/

1

@rk Roony zasłużył na minuty

2

Laporta taki wujas, nieźle tam musi grzać Pereza stojącego obok :)

0

@Filipem Chwaliłem go 3minuty przed czerwoną

0

Uffffffffffffffffffff

Z takim frajerstwem w defensywie szczególnie w końcówce połowy czy meczu nie ma szans na LM, ale dzisiaj jest puchar!

Miało być łatwo i przyjemnie, ale wtedy zawsze jest horror :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?