LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
pewne zwycięstwo z nimi to obowiązek
0
@FcPortoFan1999 Ale nie powiem, liga będzie jeszcze ciekawsza, niestety głównie ze względu na otoczkę i szum medialny, a nie sportowo, ale jednak
2
@SelloutCrowd Getafe też wysoko, raczej nie będzie wymarzonych spadków
0
@FcPortoFan1999 Nawet jeśli dostanie wolną rękę to w trakcie sezonu i tak bedzie miał ciężko to poukładać po swojemu.
Może Legia sie zalapie na 1/16 LK, w lidze miejsce dające puchary też na spokojnie do zrobienia, ale i tak to będzie bardzo dziwna zmiana:)
No i w Częstochowie też trochę zburzy swój pomnik, szczególnie że sposób w jaki sie ostatnio wypowiada nie jest zbyt przyjemny
2
@KujawiakA 23.00 i jakiś meczyk z dogrywką i karnymi i mamy prawie 2 w nocy. Bez urlopu i tak ciężko sobie na to pozwolić :)
0
@FcPortoFan1999 Chyba naprawdę musiały być olbrzymie zgrzyty w Rakowie, ewentualnie jednak Papszun dostanie dużą podwyżkę, ale czy pieniądze powinny decydować w takiej sytuacji?
Legia to specyficzny klub i Papszun może tam wiele zyskać, ale również przed końcem sezonu zostać zwolniony
1
@FcPortoFan1999 Szczególnie, że według plotek ma zarabiać podobne pieniądze co w Rakowie.
Może i Legia jest większym klubem jako marka, ale sportowo to całkowicie bez sensu takie przenosiny w trakcie sezonu.
1
Bardzo możliwe, że po Nowym Roku Papszun zamieni lidera Ekstraklasy i drużynę w 1/8 Ligi Konferencji na drużynę ze strefy spadkowej, która nie będzie już grała w Europie.
0
@Cule1019 Farming Simulator
1
@FcPortoFan1999 Futsal na trawie
0
@mekston Piastri najwyżej odda mu swoje miejsce i da się wyprzedzić
0
Na którym miejscu najniżej może dojechać Norris, przy założeniu, że wygra dziś Max, żeby zostać mistrzem?
0
@FcPortoFan1999 Kibicowałem Jagielloni, ale widze ze nie są lepsi od reszty stawki we frajerskich stratach punktów.
Ligi nie wygra najlepszy tylko najmniej ch..wy :/
0
Ogólnie połowa sezonu, a lider ekstraklasy punktuje na poziomie 1.66pkt na mecz.
1
@FcPortoFan1999 Czyli klasycznie.
0
@PIWOSZ89 Póki co to grają na to żeby Legia ze strefy spadkowej i tak miała kilka punktów straty do pucharów, a nawet mistrzostwa:)
2
Termalica z 1 celnego strzału robi 2 gole, jak rywalizować w tej lidze.
A tak całkiem serio to przy takim punktowaniu całej ligi to Legia w marcu może być nawet liderem
3
@NerwowyFistaszek no nie wiem czy "kutalonce" czy "farsa" to pieszczotliwie określenia
30
Przychodził do ostatniej drużyny w lidze, a 2 lata później prowadzi drużynę do mistrzostwa - to jest efekt GOATA
3
@Bolton Jakie spadnie? Na wiosne się obudzą i jeszcze w pucharach pograją w przyszłym sezonie
Miejsce wygląda koszmarnie, ale punktowo do pucharów daleko nie ma. W tej przeciętnej, "wyrównanej lidze wystarczą 3-4 zwycięstwa z rzędu i jesteś w czołówce tabeli
0
@RozowaPantera Mam nadzieję, że będą zimować w strefie spadkowej
3
Kounde i Garcia zasługują na ławkę, Araujo powinien odejść.
Musimy rzucić całe sily na poszukiwanie obrońców, w ataku sobie poradzimy, ale z takim obrońcami nie ma szans na LM a i w lidze może być ciężko
2
Zrobi asyste z rożnego i sie wyrówna
1
Cubarsi... Ehm no tak
0
@MirusAmisz Nie da sie
2
Później będą pretensje, że Yamala na kadrze nie oszczędzają
0
@mate92 No niestety ryzyko zawodowe, z faulem przy wejściu wślizgiem też musisz sie liczyć
0
@Destroyer_of_Worlds A kto na stałe na PS?
0
Joan przy tych wyjściach niech po prostu wywala pilka na połowę rywala, znów mogło sie źle skończyć
2
Yamal do końca, ewentualnie w 88 zmiana