LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda, że znowu ewentualnie ta Holandia. Nie dość, ze drużyna z Europy to jeszcze Holandia, której chyba wszyscy mamy już dosyć, taka Brazylia albo nawet któryś z gospodarzy to byłoby marzenie, no ale trudno. Na ten moment trzeba skupić sie na awansie, bo szanse na Mundial to i tak takie 50/50 w tym momencie:)
1
@Lionel_Messi10 Ale komentarz tylko po angielsku?
0
@Ryoumen My niestety nie potrafimy robić biznesu
7
@beter2 w grupie są 3 mecze, raczej 1 mecz nie zdecyduje
6
@mientusek1407 Że jest bardziej kompletnym piłkarzem xd
9
Vini nota 5.7, co chłop walczy o ZP
0
@ali3gator Gdyby byli w dobrej formie to tak gladko by nam nie poszło na otwarciu Camp Nou
1
@mientusek1407 Nie wiem czy to normalne czy nie
Ale wiem, ze to absolutnie nie jest aktualnie poziom na podstawowego stopera w takim klubie jak Barcelona, wzmocnienie potrzebne na wczoraj
0
@Kapitan9 Oczywiście, ze to tylko głupie plotki
5
@mientusek1407 Cubarsi juz na wiosnę wyglądał bardzo słabo
1
To co, Bilbao rozłożyło nogi tak jak wczoraj nam Atletico?
0
@Tarnowitz Bilbao też gra srednio
0
@PIWOSZ89 No i to jest dobre podejście, lepiej sie zaskoczyć
6
Nie po to odchodził dla pieniędzy żeby teraz wracać
No a z pensją jaką miał u nas Inigo można już podpisać młodszego obrońcę na kolejne kilka lat
0
Chyba będzie za pięknie jeśli Real dziś straci punkty. Latwo nie mają, ale coś czuje ze dzisiaj to przepchną
5
@Arden Gdybyśmy dostali w 90 na 2:2 to pewnie narracja byłaby trochę inna, uwielbiam te skrajności
2
@bartekvisca Gorzej od Lewego i tak by nie zagrał, bo sie po prostu nie dało
1
@Salchent Dokładnie, Rapha ma dobrze ułożoną stopę, niech strzela
0
@esem91 ale za stwierdzenie faktu?
6
Joan Garcia ufam Tobie
7
To proste - słabiutki Real
Gdyby Real faktycznie był w formie i miał te 9-10pkt więcej niz my to Flick prawdopodobnie byłby już kwestionowany.
Na szczęście nasz kryzys pokrywa sie z kryzysem Realu.
Liderowaniem pewnie będziemy sie teraz co chwile z nimi wymieniać, bo zarówno nam jak i im będą zdarzać sie wpadki
Zobaczymy kto na wiosnę wskoczy na wyższy, stabilniejszy poziom
8
Wybór może być tylko jeden, ankieta bez sensu
No ale skoro sie prosicie to cyk Chelsea-Barcelona :D
0
@bartekvisca Również ogrywałem rok temu na Xboxie Series X i wrażenia te same.
Szkoda, ze nie zrobili wersji pod nowe konsole, które mają zdecydowanie większą wydajność i efekt byłby jeszcze lepszy, szczególnie 60klatek względem 30, choć i tak w tej grze jakoś to nie przeszkadzalo
4
Zaraz dostaniemy lekcję na temat sędziowania i dowiemy sie nowych definicji zagrania reką, fauli i uznawania goli - oczywiście zupełnie przypadkowo wszelkie kontrowersje pójdą tylko na korzyść jednej drużyny
1
@FcPortoFan1999 Win - win.
Jak Real nie wygra to przeboleję tego piątaka :)
1
Idealny moment żeby obstawić na Real
0
@Patinka353 Grają o utrzymanie lidera więc pewnie będą niezłe fikołki
0
@Dankho94isback Jeśli skłoniłoby ich to juz wtedy do szukania zastępstwa to tak - byłaby to lepsza opcja.
No ale "przypuśćmy, ze podałeś fakty" z tą klauzulą, ale ciężko to znaleźć, szczególnie w wiarygodnym źródle
0
@Dankho94isback Według tego co jest na stronie nie było takiej klauzuli.
Kontrakt był podpisywany w marcu, jeśli zawarli tam klauzule, ze zawodnik może odejść za 3miesiace za darmo to tak, jest to wina klubu i lekkomyślność, która w tym sezonie kosztuje nas bardzo dużo
0
@MesQueUnClub_87 Zawodnik może mieć oferte nie do odrzucenia, ale ma też ważny kontrakt z klubem, a Inigo raczej był zawodnikiem, który by to uszanował. Samo to, ze wszystko działo sie szybko bez wcześniejszych planów było wystarczającym argumentem żeby odmówić mu zgody na odejście.
Kolejna sprawa, ze skoro tak bardzo go chcieli to powinni nam za to zapłacić. Nie możesz rujnować fundamentu defensywy oddając najwazniejszego zawodnika tej formacji za darmo do obrzydliwe bogatej Arabii. Z takim podejściem zawsze będą nas dymać na rynku transferowym
@Dankho94isback A kto gra za lidera , najlepszego i najbardziej doswiadczonego stopera w zespole oddanego za frajer w ramach pójścia na rękę zawodnikowi?
My idziemy ma rękę Inigo i Arabom(nie biorąc zlamanego euro, mimo wieku zawodnika to po prostu działanie na szkodę klubu), a sami zostajemy z ręką w nocniku
"Ułatwili mi to, a nie zrobiłby tego każdy klub."
Bo każdy rozsądnie zarzadzany klub nie powinien tego zrobić. Bez planu B, bez zastępstwa.
Co innego pójść na rękę zmiennikowi z małym wplywem na jakość drużyny, a co innego "z dobrego serca" wyjąć z drużyny jedyną osobę, która jakość sklejała i trzymała do kupy i tak naszą kruchą defensywe.