LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Seledynowy Raczej na sezon 27/28
7
Widać było energię Camp Nou, szczególnie na początku. Mam nadzieję, że to będzie bonus w każdym domowym spotkaniu
1
@Murazor Barca 36 goli
Atleti 24
1
@malypuzon Zobaczymy, pierwsze mecze 17-latka. Na ten moment wygląda słabiutko, ale zobaczymy co będzie dalej, nie każdy jest Yamalem wchodzącym z przytupem do seniorskiej pilki
0
Ferran cyrkowiec xd
0
No i właśnie Olmooo...
0
Nottingham z przytupem wychodzi ze strefy spadkowej:D
0
@kuz Rapha dzisiaj nie musi sie przemęczać, spokojne 15 min wystarczy:D
0
@Miszcz Textu FCB Chłop wiele do roboty nie ma
0
Co z tym Olmo, zanim złapie formę to znowu sie pewnie połamie
0
@DragonxNF Albo Realu
U nich będzie kończyć sie na żółtej
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak tu nie będzie czerwa to wypie*dolic tego sędziego
2
To czerwona po VARze
1
Zasłużył chłopak
0
Araujo? Za kogo, dlaczego?
No i niezły plaskacz dla niego, zamiast jako kapitan wyprowadzić zespół na nowym Camp Nou to chlop zostaje wygryziony przez Gerarda Martina
0
@Gacek5 Zawsze będą
0
@Seledynowy Z farmerami nie gramy, do tego nie ma dwóch najważniejszych zawodników środka pola
0
@damian16161212 Tak, juz dajcie kur.. spokój.
Strzał Lewego też powinien być obroniony, jakoś nie hejtujesz Polaka, ze słabo strzelił
0
No i pięknie.
Kounde i Fermin dzisiaj top, Feran, Yamal i Lewy zrobili co trzeba
0
@RoberDzik co miał zrobić, grać do Balde a ten wrzuta w trybuny? Decyzja o strzale dobra, wykonanie oczywiście beznadziejne
1
Dość dziwny skład
1
@reloaded Eleven o której wjeżdża z transmisją? Standardowo czy będą pokazywać impreze?
0
@Czyhrynski Ogólnie entuzjam co do powrotu na Camp Nou, ale sportowo trochę sie obawiam w jakiej będziemy dyspozycji. Przed kadrą przepychalismy w męczarniach te mecze, dziś dość ciężki przeciwnik, a my w srodku pola 2 ogromne braki, Olmo tragiczny, Casado dużo slabszy niz w poprzednim sezonie.
Boje sie, ze z takim środkiem pola będzie chaos i brak kontroli.
Ferran na LS to też kiepska wiadomość niestety
1
@FcPortoFan1999 A to właśnie na to nie zwróciłem uwagi, ale jeśli tak to nie ma w tym sensu - został drugi mecz, ale w przypadku bramek również zostało ich jeszcze wiele do zdobycia czy do stracenia :)
W każdym razie "moralnym" liderem byłaby Wisła :D
0
@norbi77 Spokojnie, dachu jeszcze nie ma :D
A tak serio to byle właśnie obyło sie bez żadnej wtopy. Grajmy juz sobie spokojnie na naszym stadionie, remont niech sobie trwa "po cichu" i za 2 lata cieszmy sie juz najlepszym stadionem w Europie
0
@FcPortoFan1999 Ale w tabeli wskoczą na 1 czy nie? Nie zwróciłem uwagi, ale powinni skoro na ten moment bilans będzie lepszy.
Gdy liczy sie bilans bramek to też różnica może być 1 czy 2 czyli minimalnie, ale jaki to ma znaczenie? :)
Analogicznie jeśli będą liczyć sie bramki to też lider musi mieć z 20-30 na plusie, bo kilka to będzie za mało żeby nazwać go liderem? :)
0
@Kinginiesta A jeśli w jedynym rozegranym meczu ich pokonają to nie będą wyżej w tabeli? Jeśli nie to szczerze bezsens
Na ten moment bilans będą mieli lepszy, w zasadzie co ma do tego drugi, nierozegrany mecz?
Jeśli będzie decydował bilans bramkowy to też będziesz mówił, ze przecież jeszcze nie było ostatniej kolejki i jeszcze może sie zmienić?
@FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 Przecież decydują bezpośrednie mecze :)
0
Tak z ciekawości to jak wygląda sytuacja z biletami? Jutro będzie komplet? Trochę słabo jeśli nie będą w stanie zapełnić tych 45k miejsc, a wszystko przez zbyt wysokie ceny biletów.
Ciekawe jakie będą ceny na kolejne mecze i czy po osiągnięciu 105k miejsc zjadą mocno z ceną żeby frekwencja była wyższa czy zostaną na tym kosmicznym poziomie, ale stadion będzie w połowie pusty.