LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ladnie Ibisz przekręcił zielonych z dołożeniem 10k do puli i jeszcze podpowiedź za 10k
1
@barcowy1899 Może się rozsypał w środku i blokuje przepływ spalin
0
@FCB24 No młody z formą nie dojeżdża w tym sezonie, w zasadzie tak jak każdy nasz stoper, dlatego tak boli, ze jak frajerzy oddaliśmy za darmo najlepszego, najbardziej doswiadczonego stopera
5
Niestety "więcej niż klub" to juz dawno puste hasło
2
@Lionel_Messi10 Kto wręcza tą nagrodę, jak jest przyznawana? Mam nadzieję, ze nie wygląda to tak jak przy wyborze normalnej ZP
2
Kapusta jaki kapeć eh
0
@tbas Jedyna szansa, kombinacyjnie ich nie klepniemy przecież
1
Oj Lewy, to trzeba strzelić
0
To ile tych bramek trzeba nastukac?
0
@Szopeninho Ernesto Valverde v.2
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Quahoo No pewnie tak, ale boli, ze ewentualne zwycięstwo dzisiaj i tak nam nic nie daje w kontekście awansu
1
I gdyby nie kompromitacja z Finlandią to 45min dzieliloby nas od (prawie) awansu na Mundial, bo zostaloby nam później tylko wygrać z Maltą
0
Ale co sobie Holandia poklepała po obwodzie to ich
0
@Krzywy95 Nie mamy szans na 1 miejsce, dla nas te 2 mecze to raczej takie towarzyskie, ewentualnie kwestia jeszcze koszyka, ale nie wiem czy coś tam sie jeszcze może wydarzyć
0
Jakoś nie mogę dostrzec tego fenomemu De Jonga. Niby często przy piłce, dużo podań, mało traci piłek tylko co z tego wynika? Dobry piłkarz tylko trochę... nijaki?
Mógłby próbować częściej zrobić coś "wow"
1
Sezon w sezon to samo - słupki, poprzeczki, zmarnowane setki.
Niby napastnicy z topu, ale to zazwyczaj napastnicy z ligowych średniaków potrzebują 1-2 sytuacji żeby strzelić nam gola, a my sie męczymy
4
@blakkudium Czyli szanse na tytuł rosną:/
1
Gdyby miał kontrakt do 2026 to czas by działał na naszą korzyść, ale tak musimy go wykupić i tu to Bayern będzie rozdawać karty, za grosze go nie puści.
No i szczerze wątpię żeby Kane tak bardzo chciał opuścić Bayern
1
@Muszynianka A gdzie niby ma być?
0
I znowu 50-60mln za rok kontraktu?
3
@mordini123 Igrzyska będą trwać kilka tygodni, ale muszą to upchnąć 1 dnia? Chore
1
Za takie pieniądze to chyba nie ma nic lepszego
3
@AmigoBlancos No i git, wkurzają mnie te Konopy i Wardegi
0
@severius no i tak trzeba żyć
1
@Kozinho. No niestety, za darmo to masz 20-30 programów w TV i to oczywiście z reklamami.
Za Eleven,Canal +, Netflixa itp trzeba płacić, nic dziwnego, ze YT nie oferuje treści za darmo bez reklam
To juz nie jest ta sama platforma co 10-15 lat temu gdzie były same durnowate treści.
5
@Solcio Nikogo, ta taktyka to samobójstwo bez względu na wykonawców.
Prędzej zmieniłbym taktykę, a jeśli Flick będzie uparty do końca to niestety, ale trenera. Nie wierzę, ze w taki sposób można wygrać LM, a to jednak jest naszym celem - może nie tyle obowiązek co zrobienie wszystkiego żeby wreszcie wygrać te rozgrywki - z taką taktyką jest to raczej niemożliwe skoro nawet "defensywny" Inter strzela nam 7 bramek w dwumeczu
0
@Kozinho. albo oglądaj e przeglądarce Opera, tam nie ma reklam w czasie filmów (nie było no chyba, ze zmienili)
7
I nie padły tak ważne pytania jak to czy w Hiszpanii strzela sie łatwiej bramki niż w USA albo czy Leo jest GOATem?
3
Nie od dziś wiadomo, ze polskie i hiszpańskie media sportowe to dno
Po prostu nie zniżajcie sie do tego poziomu