0

I w środek bramki

1

@BORO_12 A po sezonie wypchnąć szklankę chociaż za 30mln

0

@Rhoo Mimo wszystko szacun za odwagę

0

@mekston A bronić juz nie mają czego

Dobrze, trzeba postrzelać i podnieść morale :)

0

Fermin>Beli cham

1

To jest taki prosty sport, po co my sobie komplikujemy tym klepaniem

Brawo Balde, brawo Yamal! :)

0

@EvenepoelRemco00 Przynajmniej przestaną cisnąć po Yamalu, tabela wciąż slabo będzie wyglądać

0

My nie możemy wyjść z własnej połowy

0

@Yakoob Obawiam sie, ze żaden

2

@Commando Oby, bo madrycioki po tym ukradzionym 2:1 w klasyku powyłazili z jaskini

0

@EvenepoelRemco00 Ja bym sie jednak skupił głównie na tym strzelaniu bramek, bo od "fajerwerków" to są w drużynie skrzydłowi czy ofensywni pomocnicy

0

@joloskyy Juz chyba znamy króla strzelców, jedynie wybitna forma Salaha by tu mogła jeszcze namieszać, ale na to sie raczej nie zapowiada

0

@Derean Oczywiście, nie zaprzeczam

Ale ile to sie nasluchalem o dobrej grze nogami Ter Stegena podczas, gdy to ma być tylko bonus(ważny, ale jednak tylko bonus) do dobrej gry rękoma

0

@Derean Czyli robi to co do niego należy - dostaje patelnie i ją strzela, a nie jak napastnicy w Barcelonie, moze co trzecią setkę władują jak będą mieć dobry dzień

11

Haaland nie pasuje do Barcelony, ma za dobre wykończenie, za wysoki. Jeszcze by jakieś bramki z głowy strzelał, a to trzeba na spokojnie wejść z piłką do bramki, napastnik to ma być dobry w grze kombinacyjnej.

To tak samo jak bramkarz - ma dobrze grać nogami, kto by sie obroną strzałów przejmował
Stoper? Podstawa to dobre wyprowadzenie piłki

1

@FCB_dimiC Może Norweg przyjdzie tu 2-3 lata przed emeryturą

0

No i Jaga musi wziąć sie do roboty

Bramkarz slabo, takie piłki muszą być jego

0

@MessiForeverTheBest do wiosny jeszcze daleko

0

@adamek20151 Jak sie dzisiaj będziemy męczyć to juz ten sezon można spisać na straty

0

@FcPortoFan1999 Nie no, chyba nie odpuścisz takiego meczu dla jakiejś awantury?

1

@Pnog37 Oczywiście, ze by był

1

@Messibestplayerintheworld może nie z kapelusza, ale nam zazwyczaj takich nie gwizdaja

1

Przy takim tempie z dyktowaniem karnych to tu rekord 50 goli Messiego będzie zagrożony. Na szczęście Kylian trochę ich oddaje :)

0

@TR3YWAY Ja to ogólnie nie rozumiem chodzenia w ubraniach z jakimś dużym logiem danej firmy. W żaden sposób to nie jest estetyczne, jedynie ma pokazywać "patrzcie, stać mnie na markowe ubranie", ale serio wolałbym założyć na siebie zwykły dres z Pepco niz takie coś jak na zdjęciu.
No i nikt by mi nie zrobił zdjęcie, bo byłby to jednak bardziej elegancki dress niz ten z wysmarowanym logo :)

0

United wraca do przegrywania to może Liverpool wróci do wygrywania

7

To teraz czas na jakiegoś transa, może zacznie strzelać jak Mbappe

0

@Manita2000 Jakiś Lenovo Ideapad

0

@Herato Kiedyś muszą sie odbić od dna

1

@Faro Połkneli haczyk, dobry baicik nie jest zły

0

Ostatni raz byłem tak zaskoczony jak w styczniu spadł śnieg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?