LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I w środek bramki
1
@BORO_12 A po sezonie wypchnąć szklankę chociaż za 30mln
0
@Rhoo Mimo wszystko szacun za odwagę
0
@mekston A bronić juz nie mają czego
Dobrze, trzeba postrzelać i podnieść morale :)
0
Fermin>Beli cham
1
To jest taki prosty sport, po co my sobie komplikujemy tym klepaniem
Brawo Balde, brawo Yamal! :)
0
@EvenepoelRemco00 Przynajmniej przestaną cisnąć po Yamalu, tabela wciąż slabo będzie wyglądać
0
My nie możemy wyjść z własnej połowy
0
@Yakoob Obawiam sie, ze żaden
2
@Commando Oby, bo madrycioki po tym ukradzionym 2:1 w klasyku powyłazili z jaskini
0
@EvenepoelRemco00 Ja bym sie jednak skupił głównie na tym strzelaniu bramek, bo od "fajerwerków" to są w drużynie skrzydłowi czy ofensywni pomocnicy
0
@joloskyy Juz chyba znamy króla strzelców, jedynie wybitna forma Salaha by tu mogła jeszcze namieszać, ale na to sie raczej nie zapowiada
0
@Derean Oczywiście, nie zaprzeczam
Ale ile to sie nasluchalem o dobrej grze nogami Ter Stegena podczas, gdy to ma być tylko bonus(ważny, ale jednak tylko bonus) do dobrej gry rękoma
0
@Derean Czyli robi to co do niego należy - dostaje patelnie i ją strzela, a nie jak napastnicy w Barcelonie, moze co trzecią setkę władują jak będą mieć dobry dzień
11
Haaland nie pasuje do Barcelony, ma za dobre wykończenie, za wysoki. Jeszcze by jakieś bramki z głowy strzelał, a to trzeba na spokojnie wejść z piłką do bramki, napastnik to ma być dobry w grze kombinacyjnej.
To tak samo jak bramkarz - ma dobrze grać nogami, kto by sie obroną strzałów przejmował
Stoper? Podstawa to dobre wyprowadzenie piłki
1
@FCB_dimiC Może Norweg przyjdzie tu 2-3 lata przed emeryturą
0
No i Jaga musi wziąć sie do roboty
Bramkarz slabo, takie piłki muszą być jego
0
@MessiForeverTheBest do wiosny jeszcze daleko
0
@adamek20151 Jak sie dzisiaj będziemy męczyć to juz ten sezon można spisać na straty
0
@FcPortoFan1999 Nie no, chyba nie odpuścisz takiego meczu dla jakiejś awantury?
1
@Pnog37 Oczywiście, ze by był
1
@Messibestplayerintheworld może nie z kapelusza, ale nam zazwyczaj takich nie gwizdaja
1
Przy takim tempie z dyktowaniem karnych to tu rekord 50 goli Messiego będzie zagrożony. Na szczęście Kylian trochę ich oddaje :)
0
@TR3YWAY Ja to ogólnie nie rozumiem chodzenia w ubraniach z jakimś dużym logiem danej firmy. W żaden sposób to nie jest estetyczne, jedynie ma pokazywać "patrzcie, stać mnie na markowe ubranie", ale serio wolałbym założyć na siebie zwykły dres z Pepco niz takie coś jak na zdjęciu.
No i nikt by mi nie zrobił zdjęcie, bo byłby to jednak bardziej elegancki dress niz ten z wysmarowanym logo :)
0
United wraca do przegrywania to może Liverpool wróci do wygrywania
7
To teraz czas na jakiegoś transa, może zacznie strzelać jak Mbappe
0
@Manita2000 Jakiś Lenovo Ideapad
0
@Herato Kiedyś muszą sie odbić od dna
1
@Faro Połkneli haczyk, dobry baicik nie jest zły
0
Ostatni raz byłem tak zaskoczony jak w styczniu spadł śnieg