2

@campnou1996 dwumecz

1

@Derpowsky Im może nie leży Girona za Alvaro :)

2

@Playez No my z Rayo też sie pomęczyliśmy

0

@Matheu12 Drugi? A to mało już takich meczów zagrali?

9

@Matheu12 A może niech wyjdą na galowo i ćwiczą trafianie do bramki?

0

@RoberDzik Na ten moment przy wygranej Realu na Camp Nou to 2 remisy i przegrywamy mistrza, nie 2 porażki.

0

@kuz A może czarno-biały?

0

@daniel32778 Nie wygrywamy, bo nie wystawiamy rezerw w lidze?
Nie wygrywamy, bo sie frajerzymy czerwonymi kartkami i bramkami z d..py, a sami przez 20 strzałów nie potrafimy zdobyć gola
"Zmęczenie" nie ma z tym za wiele wspólnego

2

U siebie z Gironą to lajcik

3

@prokofiew Trzymajmy już tę lige za mordę. 7pkt przewagi wygląda fajnie, ale nasze mecze do klasyku to derby Barcelony, mecz u siebie z Celtą, która jest 3 czy 4 najlepszą drużyną ligi na wyjazdach, a później dwa wyjazdy - Getafe i Osasuna, czyli tereny, gdzie zazwyczaj sie męczymy.
Tak naprawdę każdy mecz do Klasyku nie będzie łatwy i będzie pachniało stratą punktów.

Mamy przewagę i ją szanujmy. Rozumiem mokre sny o remontadzie, ale niech to nie będzie kosztem ligi, skopalismy domowy mecz i prawdopodobnie się pożegnamy z rozgrywkami, tyle.

Caly sezon pracujemy na ligę i teraz nie można odpuszczać

Nie mówię żeby wcale nie rotować, ale nie pół składu od razu

5

@Katalonik97 Serio wierzysz, ze od 10 lat mamy pecha?

1

@tarantino10 Niestety historia naszych przygód w LM z ostatnich 10 lat mocno sie przyczyniła do tego

0

@KamQiX ostatni raz to jeszcze z Messim w składzie mieliśmy potencjał na wygranie LM

1

@Kubsoleon Rapha też był PS

0

Gavi cale 22 minuty pograł po kontuzji. Serio da więcej niż Pedri? No chyba ze uraz, wtedy jesteśmy w d.. przed rewanżem

1

Jeszcze czekać aż się Yamal wykartkuje i będziemy remontować na Metropolitano :)

No mało pozytywów na ten moment, nawet w 11 bylo ciężko zrobić im krzywdę

0

@Czyhrynski A tata po mleko poszedł?

1

Tradycyjne czerwo i marnowanie sytuacji, znów jedna piłka za kołnierz i wylew obrońcy prawdopodobnie przegrywają nam dwumecz. Przecież ten paprok prawdopodobnie przegrałby sam na sam z Joanem.
I jeszcze ten gol z wolnego... To jest właśnie LM. Wciąż te same błędy, wciąż marnowanie sytuacji i brak gryzienia trawy

0

@GeneralXavi nie da sie bronić w 11 we wlasnym polu karnym i mieć posiadanie jak "agresor"

0

@clyde na ten moment jakieś 15% szans

0

@FCB24 Bastoni? Juz ma doświadczenie w przegrywaniu w pojedynkę ważnych spotkań:D

0

@LyFT to kiedy zaczynamy walczyć?

0

@Seledynowy Gramy w 10, wykorzystają to do rozstrzygnięcia dwumeczu

0

I sobie wyobraźcie, ze tu Bayern przyjeżdża... Jednak w LM byliśmy i będziemy frajerami.

Real gra jak równy z równym z Bayernem mimo slabej formy, a my zawalamy kolejny ważny dwumecz

2

Do zobaczenia w kolejnej edycji, wtedy to juz na pewno xd

0

Po przerwie trzeba ludzi z charakterem - Fermin, Gavi

0

@Katalończyk 99 A my na co?

1

@GeneralXavi W posiadaniu piłki praktycznie remis, więc chyba to nie do końca tak, ze się chowają pod własną bramką, a my ich obijamy?

4

I znowu slow motion w porównaniu z wczorajszym meczem Real -Bayern.

0

@APTAPT terrorysta rośnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?