LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@campnou1996 dwumecz
1
@Derpowsky Im może nie leży Girona za Alvaro :)
2
@Playez No my z Rayo też sie pomęczyliśmy
0
@Matheu12 Drugi? A to mało już takich meczów zagrali?
9
@Matheu12 A może niech wyjdą na galowo i ćwiczą trafianie do bramki?
0
@RoberDzik Na ten moment przy wygranej Realu na Camp Nou to 2 remisy i przegrywamy mistrza, nie 2 porażki.
0
@kuz A może czarno-biały?
0
@daniel32778 Nie wygrywamy, bo nie wystawiamy rezerw w lidze?
Nie wygrywamy, bo sie frajerzymy czerwonymi kartkami i bramkami z d..py, a sami przez 20 strzałów nie potrafimy zdobyć gola
"Zmęczenie" nie ma z tym za wiele wspólnego
2
U siebie z Gironą to lajcik
3
@prokofiew Trzymajmy już tę lige za mordę. 7pkt przewagi wygląda fajnie, ale nasze mecze do klasyku to derby Barcelony, mecz u siebie z Celtą, która jest 3 czy 4 najlepszą drużyną ligi na wyjazdach, a później dwa wyjazdy - Getafe i Osasuna, czyli tereny, gdzie zazwyczaj sie męczymy.
Tak naprawdę każdy mecz do Klasyku nie będzie łatwy i będzie pachniało stratą punktów.
Mamy przewagę i ją szanujmy. Rozumiem mokre sny o remontadzie, ale niech to nie będzie kosztem ligi, skopalismy domowy mecz i prawdopodobnie się pożegnamy z rozgrywkami, tyle.
Caly sezon pracujemy na ligę i teraz nie można odpuszczać
Nie mówię żeby wcale nie rotować, ale nie pół składu od razu
5
@Katalonik97 Serio wierzysz, ze od 10 lat mamy pecha?
1
@tarantino10 Niestety historia naszych przygód w LM z ostatnich 10 lat mocno sie przyczyniła do tego
0
@KamQiX ostatni raz to jeszcze z Messim w składzie mieliśmy potencjał na wygranie LM
1
@Kubsoleon Rapha też był PS
0
Gavi cale 22 minuty pograł po kontuzji. Serio da więcej niż Pedri? No chyba ze uraz, wtedy jesteśmy w d.. przed rewanżem
1
Jeszcze czekać aż się Yamal wykartkuje i będziemy remontować na Metropolitano :)
No mało pozytywów na ten moment, nawet w 11 bylo ciężko zrobić im krzywdę
0
@Czyhrynski A tata po mleko poszedł?
1
Tradycyjne czerwo i marnowanie sytuacji, znów jedna piłka za kołnierz i wylew obrońcy prawdopodobnie przegrywają nam dwumecz. Przecież ten paprok prawdopodobnie przegrałby sam na sam z Joanem.
I jeszcze ten gol z wolnego... To jest właśnie LM. Wciąż te same błędy, wciąż marnowanie sytuacji i brak gryzienia trawy
0
@GeneralXavi nie da sie bronić w 11 we wlasnym polu karnym i mieć posiadanie jak "agresor"
0
@clyde na ten moment jakieś 15% szans
0
@FCB24 Bastoni? Juz ma doświadczenie w przegrywaniu w pojedynkę ważnych spotkań:D
0
@LyFT to kiedy zaczynamy walczyć?
0
@Seledynowy Gramy w 10, wykorzystają to do rozstrzygnięcia dwumeczu
0
I sobie wyobraźcie, ze tu Bayern przyjeżdża... Jednak w LM byliśmy i będziemy frajerami.
Real gra jak równy z równym z Bayernem mimo slabej formy, a my zawalamy kolejny ważny dwumecz
2
Do zobaczenia w kolejnej edycji, wtedy to juz na pewno xd
0
Po przerwie trzeba ludzi z charakterem - Fermin, Gavi
0
@Katalończyk 99 A my na co?
1
@GeneralXavi W posiadaniu piłki praktycznie remis, więc chyba to nie do końca tak, ze się chowają pod własną bramką, a my ich obijamy?
4
I znowu slow motion w porównaniu z wczorajszym meczem Real -Bayern.
0
@APTAPT terrorysta rośnie