LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Znowu spalony, ale Olmo strasznie partaczy, co sie z nim stało
3
Olmo fajnie dochodzi do sytuacji, ale szkoda, ze wszystkie partaczy ostatnio
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@marcin62 Idealna okazja do wybielania wizerunku za "drobną" dla nich opłatą.
Cel szczytny, pomogą i to najważniejsze, ale z perspektywy większości celebrytów właśnie tak to wygląda
1
@Arczi57 Cancelo? Cancelo to może najlepszy, ale drybler pod nieobecność Yamala
1
@PJ777 No i pewnie stracimy, z Osasuną podobnie będzie ciężko o 3pkt, a Klasyk to Klasyk dlatego wczorajsza strata punktów Realu może nam sie jeszcze przydać w końcówce sezonu.
Nie ma sie co oszukiwać, u naszych ostatnio słaba forma i ciężko sie oglądało mecze nawet z Yamalem i nawet te rozgrywane na Camp Nou.
Na szczęście Real zrobił nam prezenty, choć chciałbym żeby nasi nie zaczeli świętować zbyt wcześnie
3
Bez najlepszego obrońcy? Przecież Martin zagra :)
0
@mekston No ok, ok, ale mimo wszystko do klasyku żadnej pewności nie ma i trzeba walczyć :)
2
@bartekvisca do Klasyku wciąż może być +5, a po tylko +2, więc jeszcze jakiś cień emocji jest :)
No ale fakt, wypuszczenie tego byloby gorsze niż wszystkie kompromitacje w LM
1
@masa11 Na pewno odpowiedzialność za grę będzie musiało wziąć więcej osób, bo juz nie będzie jednego magika, który pociągnie gre.
No i z Getafe na ich terenie nawet z Yamalem byloby ciężko, takie nasze nowe "Anoeta"
0
@BojanKriKicz to nigdy nie kolidowało ze sobą
1
@Sergio_Devils My nawet ostanie mecze na Camp Nou gramy przeciętnie, więc wyjazdy z Getafe i Osasuną będą zapewne tragiczne jeśli chodzi o styl, szczególnie bez Yamala, który był zdecydowanym liderem w naszej ofensywie i zazwyczaj wszystko co dobre na połowie rywala było jego zasługą
Wątpię, że nagle zagrają dziś "jak finał"
5
Ciekawe czy daliby karnego gdyby taki "faul" był w drugą stronę
0
@tomek8756 czary obracają się przeciwko nim
0
No to nawet remis z Getafe będzie spoko, juz blisko :)
1
@krycha2201 odpaliłem flashscore to akurat wyrównali:D
0
Beznadziejny jest Betis w ofensywie albo to Real tak dobrze dzisiaj broni
0
Czasem nie trzeba klepać przed bramką, szybka decyzja o strzale i jak nie gol to bramkarz wypluje i dobitka, zdecydowanie za mało u nas takich bramek
5
@MOLESTA za 7-8 lat realne, Alvarez przyjdzie przed emeryturką, a na Barcole może uzbieramy
0
No i szczerze byliby głupi gdyby nie skorzystali
12
Dla świętego spokoju mógłby Real dzisiaj wtopić
8
@LAMC_10 NATO należy do Pentagonu?
0
@Frimpong Do Mundialu to jeszcze raz zdąży sie połamać
0
@arasz1819 "- nazywał zbrodnie izraela ludobójstwem
- potępiał zbrodnie z Kłocka
- punktował nieróbstwo rządu jak i swojego środowiska."
0
@kingorbit wystarczą nasze 2 remisy i przed Klasykiem będzie -5. A jak mam obstawiać to prędzej wtopimy niż wygramy te mecze niestety, z taką formą i bez Yamala to będzie tartak
0
@RKS1979 Rapha bez Yamala też wiele nie zrobi niestety
0
@lucca87 tyle, ze w ostatnich tygodniach Yamal to 90% naszej siły ofensywnej, a i tak tak bramek za wiele nie strzelaliśmy.
Bez niego może być ciężko strzelać więcej niż nasza obrona będzie wpuszczać
5
@Firestone No i ta przewaga to głównie zasługa wystawiania Yamala
0
@Rikidiki Przecież ostatni mecz graliśmy tydzień temu, to logiczne, ze Yamal grał
7
@RafaPL z drugiej strony bez Yamala prawdopodobnie stracilibyśmy punkty z Espanyolem i Flick też sobie zdaje sprawę, ze bez Yamala ciężko strzelić gola