1

Znowu spalony, ale Olmo strasznie partaczy, co sie z nim stało

3

Olmo fajnie dochodzi do sytuacji, ale szkoda, ze wszystkie partaczy ostatnio

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@marcin62 Idealna okazja do wybielania wizerunku za "drobną" dla nich opłatą.
Cel szczytny, pomogą i to najważniejsze, ale z perspektywy większości celebrytów właśnie tak to wygląda

1

@Arczi57 Cancelo? Cancelo to może najlepszy, ale drybler pod nieobecność Yamala

1

@PJ777 No i pewnie stracimy, z Osasuną podobnie będzie ciężko o 3pkt, a Klasyk to Klasyk dlatego wczorajsza strata punktów Realu może nam sie jeszcze przydać w końcówce sezonu.
Nie ma sie co oszukiwać, u naszych ostatnio słaba forma i ciężko sie oglądało mecze nawet z Yamalem i nawet te rozgrywane na Camp Nou.
Na szczęście Real zrobił nam prezenty, choć chciałbym żeby nasi nie zaczeli świętować zbyt wcześnie

3

Bez najlepszego obrońcy? Przecież Martin zagra :)

0

@mekston No ok, ok, ale mimo wszystko do klasyku żadnej pewności nie ma i trzeba walczyć :)

2

@bartekvisca do Klasyku wciąż może być +5, a po tylko +2, więc jeszcze jakiś cień emocji jest :)
No ale fakt, wypuszczenie tego byloby gorsze niż wszystkie kompromitacje w LM

1

@masa11 Na pewno odpowiedzialność za grę będzie musiało wziąć więcej osób, bo juz nie będzie jednego magika, który pociągnie gre.
No i z Getafe na ich terenie nawet z Yamalem byloby ciężko, takie nasze nowe "Anoeta"

0

@BojanKriKicz to nigdy nie kolidowało ze sobą

1

@Sergio_Devils My nawet ostanie mecze na Camp Nou gramy przeciętnie, więc wyjazdy z Getafe i Osasuną będą zapewne tragiczne jeśli chodzi o styl, szczególnie bez Yamala, który był zdecydowanym liderem w naszej ofensywie i zazwyczaj wszystko co dobre na połowie rywala było jego zasługą
Wątpię, że nagle zagrają dziś "jak finał"

5

Ciekawe czy daliby karnego gdyby taki "faul" był w drugą stronę

0

@tomek8756 czary obracają się przeciwko nim

0

No to nawet remis z Getafe będzie spoko, juz blisko :)

1

@krycha2201 odpaliłem flashscore to akurat wyrównali:D

0

Beznadziejny jest Betis w ofensywie albo to Real tak dobrze dzisiaj broni

0

Czasem nie trzeba klepać przed bramką, szybka decyzja o strzale i jak nie gol to bramkarz wypluje i dobitka, zdecydowanie za mało u nas takich bramek

5

@MOLESTA za 7-8 lat realne, Alvarez przyjdzie przed emeryturką, a na Barcole może uzbieramy

0

No i szczerze byliby głupi gdyby nie skorzystali

12

Dla świętego spokoju mógłby Real dzisiaj wtopić

8

@LAMC_10 NATO należy do Pentagonu?

0

@Frimpong Do Mundialu to jeszcze raz zdąży sie połamać

0

@arasz1819 "- nazywał zbrodnie izraela ludobójstwem
- potępiał zbrodnie z Kłocka
- punktował nieróbstwo rządu jak i swojego środowiska."

0

@kingorbit wystarczą nasze 2 remisy i przed Klasykiem będzie -5. A jak mam obstawiać to prędzej wtopimy niż wygramy te mecze niestety, z taką formą i bez Yamala to będzie tartak

0

@RKS1979 Rapha bez Yamala też wiele nie zrobi niestety

0

@lucca87 tyle, ze w ostatnich tygodniach Yamal to 90% naszej siły ofensywnej, a i tak tak bramek za wiele nie strzelaliśmy.
Bez niego może być ciężko strzelać więcej niż nasza obrona będzie wpuszczać

5

@Firestone No i ta przewaga to głównie zasługa wystawiania Yamala

0

@Rikidiki Przecież ostatni mecz graliśmy tydzień temu, to logiczne, ze Yamal grał

7

@RafaPL z drugiej strony bez Yamala prawdopodobnie stracilibyśmy punkty z Espanyolem i Flick też sobie zdaje sprawę, ze bez Yamala ciężko strzelić gola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?